Суспільство
На Закарпатті встановили перші дві секції модульного мосту через річку Тересва
На Закарпатті змонтували перші дві секції модульного мосту через річку Тересва.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.
«Агентство відновлення працює над забезпеченням сполучення між населеними пунктами Тересва та Бедевля у Тячівському районі по дорозі Н-09 Мукачево – Рахів – Івано-Франківськ – Львів, що з’єднує три західні області», – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що поруч з аварійним мостом, три секції якого обвалился влітку, дорожники зводять тимчасовий модульний міст завдовжки 226,7 метрів.
Наразі зібрано дві секції моста та стартували роботи по збору третьої. Паралельно триває процес влаштування восьми основних опор для мосту. Після чого усі зібрані конструкції будуть встановлені на опори.
«Це буде збірна металева модульна конструкція фірми Mabey Bridge. Конструкції Україна отримала в якості гуманітарної допомоги від американських партнерів в межах спільного проєкту «Модульний міст» Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та корпорації CDF за підтримки гранту від The Howard G. Buffett Foundation», – йдеться в повідомленні.
Фахівці зазначають, що перевага таких мостів у швидкості їхнього монтажу, адже для збирання достатньо команди з 5-10 осіб не потрібне спецобладнання. На виробництві мости одразу вкривають асфальтобетонним покриттям.
Читайте також: Промо і війна. 7 правил, як побудувати комунікацію власному бізнесу чи організації під час війни
Довідка
На Закарпатті 23 липня обвалився міст через річку Тересва на трасі Мукачево-Рогатин, в межах населеного пункту Бедевля в Тячівському районі.
Як повідомили у ДСНС, унаслідок події в річку Тересва впали 2 транспортні засоби: один вантажний та один легковий автомобілі.
Нагадаємо, на Буковині стартував ремонт мостів на дорозі, що веде до кордону з Румунією.
До того ж на Чернігівщині відкрили міст через річку Снов, який забезпечить пряме сполучення обласного центру з північними громадами – Новгород-Сіверським, Сосницею та Меною.
Фото: facebook.com/agency.for.restoration.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі