Суспільство
На Закарпатті працюватиме перший у країні лижний патруль
На Закарпатті запускають перший в україні лижний патруль. Він працюватиме на гірськолижному курорті Красія з суботи, 25 січня, повідомляє Укрінформ.
5 – 7 поліцейських на горі
Запуск першого в Україні патруля проходить під егідою проєкту “Пізнай патрульну поліцію” та проєкту “Вікенд з патрульною поліцією”, який працює з 2016 року у різних форматах. Відтак, упродовж вихідних до закінчення зимового сезону 5-7 поліцейських спостерігатимуть за ситуацією безпосередньо на горі.
Читайте також: Гірськолижні курорти України: 6 альтернатив Буковелю
Як розповів представник гірськолижного комплексу Ернест Завадський, це соціальний проєкт, поліцейські беруть у ньому участь на громадських засадах. Курорт надаватиме необхідне спорядження поліцейським, вони також матимуть спеціальний значок лижного патруля. Лижники також зможуть комунікувати з патрульними, дізнаватися більше про роботу поліції. Майже всі патрульні впевнено стоять на лижах, кажуть організатори. Участь у проєкті братимуть за особистим бажанням.
Чим займатимуться?
Співорганізатор проєкту, президент Регіональної туристичної організації Закарпаття Федір Шандор зауважив, що на європейських та світових курортах – жорстке ставлення до хуліганів та порушників спокою, які псують відпочинок іншим та завдають матеріальної шкоди.
“В українському законодавстві нічого не змінилося, немає позицій щодо “снігового патруля”, скільки б звернень ми не писали в управління юстиції та запитів через депутатів”, – наголосив Шандор.
Він додав, що патруль працюватиме на громадських засадах, але потрібно закріпити таку форму забезпечення громадського порядку законодавчо.
Зазначається, лижний патруль розпочне роботу вже цієї суботи, 25 січня, об 11.00 на курорті Красія.
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі