Суспільство
На Сватівському напрямку прикордонники знищили танк і дві «мотолиги» окупантів (ВІДЕО)
На Сватівському напрямку на Луганщині аеророзвідка прикордонників спільно з артилеристами ЗСУ знищила техніку і позиції окупантів.
Про це повідомили на сайті ДПСУ.
Зазначається, що артилеристи 92 ОМБр вразили п’ять місць розташування загарбників.
Як наслідок було знищено:
- один танк,
- два МТ-ЛБ (1 з мінометом «Васильок»),
- одну ствольну артилерію,
- три місця скупчення ворожої техніки.
«Наша розвідка літає вправно, стежить пильно», — сказано в повідомленні.
Читайте також: «Церква – лише про пожертви? Це стереотип». Кейс священника, який відкрив мініпекарню на Хмельниччині та годує ЗСУ
Про ДПСУ і 92 ОМБр
Відзначимо, що Державна прикордонна служба України — правоохоронний орган спеціального призначення, на який покладаються завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону України та охорони суверенних прав України в її винятковій (морській) економічній зоні.
92 окрема механізована бригада імені кошового отамана Івана Сірка — формування механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України. Дислокується у с. Клугино-Башкирівка, Харківська область. Бригада створена у 2000 році. Бригада носить почесну назву на честь Івана Сірка — кошового отамана Запорізької Січі у XVII столітті.
Нагадаємо, прикордонники завдали удару по позиціях окупантів під Лиманом.
Також прикордонники розповіли про найкоротшу атаку ворога — ворог відступив навіть не наважившись на штурм, який планував проводити.
Фото: ДПСУ.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі