

Можливості
На Миколаївщині оголосили грантовий конкурс для громадських організацій. Які умови
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Миколаївський благодійний фонд «Юнітус» оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, чиї заходи спрямовані на вирішення гуманітарних потреб громади.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці фонду.
Про конкурс
Конкурс проводиться в межах проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення». Фонд «Юнітус» має на меті підтримати ініціативи спільнот для покращення їхнього добробуту в умовах війни та розвитку їхнього потенціалу для подальшої допомоги нужденним.
Фонд надай гранти на вирішення безпосередніх гуманітарних потреб таких спільнот:
- представники уразливих до ВІЛ груп;
- жінки з дітьми;
- багатодітні сім’ї;
- переселенці;
- люди з інвалідністю;
- люди, що опинилися у складних життєвих обставинах та інші.
Для кого
Участь у конкурсі можуть взяти громадські організації, які мають чіткий план вирішення гуманітарних проблем вищезазначених спільнот.
Умови
Організатори будуть обирати переможців конкурсу зважаючи на такі критерії:
- Актуальність проблеми. Проблема для вирішення є нагальною та актуальною для представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо.
- Термін вирішення проблеми. Проблема, яка описана в заявці, повинна бути вирішена протягом 1 місяця.
- Соціальний вплив. Вигода від вирішення проблеми, запропонованої в заявці, має бути для багатьох представників спільноти та/чи мешканців сіл, селищ, міст тощо.
- Перспектива вирішення проблеми. Заявка має містити чіткий план вирішення проблеми з конкретними термінами та відповідальними особами, реалістичний бюджет.
- Мотивація. Команда має бути зацікавлена в вирішенні проблеми і здатною реалізувати запропоновану ідею в життя в короткий термін.
Фінансування
Максимальна сума цільової благодійної допомоги 3 400 доларів в гривневому еквіваленті. Орієнтовний середній розмір цільової благодійної допомоги від 1 000 до 3 000 доларів в гривневому еквіваленті.
Як взяти участь
Для того, щоб подати заявку на участь у конкурсі потрібно заповнити аплікаційну форму і форму бюджету. Форми потрібно надіслати на електронну адресу [email protected], з темою листа «Заявка на конкурс з надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот – [назва ОГС]».
Завантажити шаблони форм можна на сайті Гурт.
Дедлайн
Заявки потрібно надіслати до 2 травня 2023 року (до 18:00). Результати оголосять 8 травня.
Нагадаємо, міжнародна організація з міграції (МОМ) оголошує грантовий конкурс для ініціативних груп, що працюють у містах, де проживають переселенці.
Крім того, громадська організація «Українська античність» запускає грантову програму у Сумській області для учнів 8–11-х класів. Це шанс для школярів облаштувати молодіжний простір у своєму місті.
Фото: facebook.com/VitaliiKimODA

Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Центр «Розвиток КСВ» запускає третю хвилю лідерської програми «SDG-Амбасадори» для молоді, яка прагне реалізувати власні проєкти у співпраці з бізнесом.
Про це повідомляє ШоТам.
Про програму
Програма спрямована на залучення молодих людей до просування Цілей сталого розвитку в Україні, реалізуючи власні проєкти в співпраці з бізнесом.
Після кількох етапів відбору, серед фіналістів буде обрано 17 SDG-Амбасадорів, яких очікує 5-денне офлайн навчання в Івано-Франківську з експертами, розроблення та втілення власних проєктів із Цілей сталого розвитку,
Також на учасників чекає менторство від представників та представниць соціально відповідального бізнесу в Україні, знайомство з агенціями ООН та їх пріоритетами, можливість представляти Україну на національних та міжнародних заходах.
Програма триватиме з червня по вересень 2023 року. Вже 25 вересня фіналісти зможуть презентувати свої проєкти у Києві.
Для кого
Лідерська програма розрахована для молодих людей 18-24 років, які зацікавлені у популяризації Цілей сталого розвитку в Україні, вільно володіють англійською та прагнуть створювати власні проєкти й бути соціально й екологічно відповідальними.
Попередні хвилі
За попередні програми було 10 співпраць Амбасадорів з бізнесом, 40 виступів про Цілі сталого розвитку на національних та міжнародних майданчиках, та 500+ креативних ідей для досягнення глобальних Цілей.
Читайте також: «У мене не вірили навіть батьки». Студент з Одеси створює свічки із викинутих пляшок та просуває бізнес у тік-тоці. Як це працює
У межах програм були реалізовані круті молодіжні проєкти для досягнення Цілей сталого розвитку, серед яких гайд для молоді «Цілі сталого розвитку починаються з тебе», фотопроєкт про важливість сортування сміття, настільна гра про відновлювальну енергетику та інші.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь у програмі потрібно заповнити гугл-форму до 10 червня 2023 року. Участь у програмі є безоплатною.
Програма реалізується в межах коштів, зібраних під час проведення web-a-thon Sustainability for Ukraine, організованого GlobeScan, CSR Europe і CSR Ukraine. Додаткова підтримка програми надана проєктом ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.
Довідка
Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими понад п’ятнадцять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів.
Організація є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).
Нагадаємо, українок запрошують взяти участь у безоплатній навчальній програмі про використання громадських технологій для вирішення проблем громад.
Крім того, проєкт USAID «Говерла» запустив грантову програму для громадських організацій, які працюють над удосконаленням місцевого самоврядування в Україні.
Фото: надане ШоТам
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Українок запрошують взяти участь у безоплатній навчальній програмі про використання громадських технологій для вирішення проблем громад.
Про це повідомляє Громадський простір.
Про програму
«Школа амбасадорок інклюзивної інтеграції» реалізується громадською організацією «Паросток» у межах проєкту «Діалоги заради розвитку та інклюзивної взаємодії в громадах».
Мета проєкту – підготувати амбасадорок з Вінницької, Харківської, Житомирської, Хмельницької та Рівненської областей для участі в процесах прийняття рішень через використання civic tech для вирішення проблем громад.
Зауважимо, що civic tech – це технологічні рішення, що спрощують комунікацію між державою, бізнесом і громадськістю. Спеціалізовані вебплатформи, мобільні додатки, чат-боти залучають мешканців до вирішення проблем і допомагають дистанційно взаємодіяти з органами місцевої влади.
Для кого
До участі запрошують українок, які є:
- переселенками;
- активістками ГО осіб з інвалідністю;
- представницями жіночих ГО.
Читайте також: ПРООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації в умовах війни
Чого навчають
Учасниці відвідають такі онлайн-практикуми:
- «Використання інструментів civic tech для вирішення проблем ВПО та приймаючих громад»;
- «Взаємодія переміщених жінок з ОМС задля вирішення проблем ВПО та приймаючих громад»;
- «Взаємодія переміщених жінок з інвалідністю з громадою».
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь потрібно заповнити гугл-форму.
Дедлайн
Заповнити форму потрібно до 12 червня 2023 року. Навчальна онлайн-програма триватиме з червня по вересень 2023 року.
Нагадаємо, фонд Східна Європа та ЄС оголошують грантовий конкурс «Act to Support» для громадських організацій, які працюють над розробленням цифрових інструментів.
Також ми повідомляли, що стартує грантовий конкурс Open Data. Unbroken для проєктів на основі відкритих даних, які зміцнять державну стійкість під час воєнного стану.
Фото: unsplash.com
Можливості

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Проєкт USAID «Говерла» запустив грантову програму для громадських організацій, які працюють над удосконаленням місцевого самоврядування в Україні.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Про програму
Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» оголосив річну грантову програму для проєктів, які здійснюють заходи щодо посилення підзвітності місцевого самоврядування в Україні, адвокації та децентралізації.
Програма сприяє створенню українських систем та процесів місцевого самоврядування, що будуть більш самостійними, інклюзивними та підзвітними громадянам.
Для кого
Грант може отримати будь-яка недержавна організація. Зокрема, місцеві громадські
організації, благодійні організації, неурядові організації, асоціації, організації приватного сектору, консорціуми можуть подавати заявку.
Читайте також: «Act to Support»: стартував грантовий конкурс для проєктів цифрових рішень, спрямованих на підтримку ВПО
Зауважимо, що взяти участь можуть лише організації у Львівській, Полтавській, Волинській, Житомирській, Одеській, Закарпатській та Рівненській областях.
Умови
Проєкт USAID «Говерла» зацікавлений отримати від проєктів реалізації трьох цілей програми:
- Підтримка вдосконалення законодавчого поля й запровадження нового законодавства для удосконалення місцевого самоврядування відповідно до європейських стандартів.
- Захист інтересів органів місцевого самоврядування, зокрема в бюджетному процесі та секторальній децентралізації.
- Використання інструментів залучення громадськості для розвитку місцевої демократії.
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь у програмі та зареєструватись на інфосесію потрібно заповнити гугл-форму.
Дедлайн
Надсилати заявку на участь можна до 30 вересня 2023 року.
Нагадаємо, фонд Східна Європа оголошує грантовий конкурс для українських громадських організацій, які надають гуманітарну допомогу людям, що постраждали від війни.
До того ж програма розвитку ООН оголошує грантовий конкурс для громадських організацій, які протидіють дезінформації та розвивають медіаграмотність в умовах війни.
Фото: unsplash.com