Економіка
На Львівщині стартувало будівництво надсучасного хлібозаводу з інвестиціями €20 млн
На Львівщині почали будувати надсучасний завод із виробництва хліба.
Про це повідомив на фейсбук-сторінці український економіст та дипломат Михайло Бно-Айріян.
За його даними, обсяг інвестицій становить 20 млн євро. Частина устаткування буде релокована з аналогічного виробництва у Харкові.
Завод створить 3000 робочих місць
Завод створить до 3000 робочих місць упродовж двох років і вироблятиме 150 тонн хліба на добу. Хліб частково продаватиметься на експорт.
«Знакова подія для економіки України»
На думку експерта, регіони західної території України можуть стати економічним центром країни. Він відзначив, що такі заводи — це маркер для українського бізнесу, який взяв паузу та перебуває в очікуванні.
«На моїй пам’яті — це перше будівництво з нуля такого масштабу підприємства в регіоні після війни. Це ще раз підтверджує мою тезу, що Львівщина (а частково Закарпаття та Івано-Франківська область) отримали шанс на ре-індустріалізацію», — наголосив Михайло Бно-Айріян.
Читайте також: «Робота – це і є життя». Як крафтовики із Запоріжжя об’єдналися з маріупольцями та працюють у прифронтовій зоні
Як повідомив голова Львівської обласної держадміністрації Максим Козицький, уперше за 50 років в області збудують хлібопекарський комплекс.
На заводі буде бомбосховище для працівників
Він наголосив, що це перший об’єкт такого масштабу, який будують на території області в умовах повномасштабної війни. Згідно з новими вимогами, які набули чинності в Україні, на заводі буде бомбосховище для працівників.
Роботу отримають 500 вимушених переселенців з Харкова та 2500 місцевих жителів. Запуск діяльності планують вже у квітні 2023 року. Окрім заводу, відкриють пекарні, де одразу ж продаватимуть продукцію.
Буде роботизований логістичний центр
Використовуватимуть різні технологічні стадії випікання, що дозволить заморожувати продукцію з використанням роботизованого логістичного центру з надсучасним компресорним обладнанням. Відтак, не втрачаючи якість, зможуть постачати продукцію всій Україні та працювати на експорт.
«Країна потребує, щоб люди залишалися тут. Громадянам потрібен належний заробіток, державі потрібні сплачені податки, Україна і світ зачекалися власне українських виробництв. Львівщина залишається тиловою областю. Дякуємо нашим воїнам і маємо використати цю можливість, щоб стати потужним економічним центром», — написав голова Львівської ОДА Максим Козицький.
Нагадаємо, на Львівщині відкриють завод з виробництва дорожньої техніки.
Також підприємство Staleks, що переїхало до Вінниці, працевлаштувало понад 180 робітників.
Раніше ми повідомляли, що у Бучі створюють технопарк із IT-кластером та побудують завод із виробництва автобусів.
Фото: facebook.com/mykhailo.bnoairiian.
Коментарі