Суспільство
На Львівщині презентували туристичні об’єкти Козівської громади (ФОТО)
Презентували туристичні об’єкти Козівської сільської ради на Львівщині, повідомило управління туризму та курортів обласної держадміністрації.
Гірськолижні курорти
На території Козівської громади 3 гірськолижні курорти. Тисовець та Звенів вже відкрили гірськолижний сезон 2021-2022, Плай – стартує 24 грудня.
Навчально-спортивна база зимових видів спорту Тисовець запрошує туристів у вихідні дні. Працює один бугельний витяг. Вартість абонементу денного – 500 грн, з 13:00 – 250 грн.
Читайте також: Збираємося в гори. Шість українських виробників туристичного спорядження
Гірськолижний комплекс Звенів в Орявчику має дві траси, довжиною 950 та 350 метрів. До послуг відпочивальників два бугельних підйомники. Вартість денного абонементу 500 грн
В Орявчику привертає увагу приватний глемпінг, який поєднує умови справжньої дикої природи зі звичними благами цивілізації. Такий формат отримує велику популярність серед туристів. Відпочивальники можуть насолоджуватись перебуванням у вігвамі, тібітках або сферах.
Читайте також: Замість шрамів – круте тату. Як київська тату-майстриня допомагає жертвам насилля забути про болюче минуле
На території Гірськолижний комплекс “Плай” функціонує школа лижників, де навчаються початківці та підвищують свою майстерність досвідченні спортсмени. Всі інструктори пройшли навчання за міжнародними стандартами підготовки інструкторів гірськолижного і сноуборд-спорту ISIA. Серед інструкторів – майстри спорту та переможці чемпіонатів України.
Також на Плаю проводяться всеукраїнські та міжнародні змагання з гірськолижного та сноуборд спорту. Найдовший витяг має протяжність 1200 метрів. Для зручності туристів працюють два крісельні підйомники і бугельний мультиліфт. Завдяки сучасним сніговим гарматам покриття трас завжди на хорошому рівні. Денний абонемент у будні коштує 880 грн, у вихідні, святкові дні та високий сезон – 1000.
Екоферма
У селі Климець, недалеко від гірськолижного курорту є Еко-ферма «Плай» де під час екскурсії можна побачити як буйволам роблять масаж та вмикають спів пташок для збільшення надоїв. А на завершення влаштовують дегустацію сирів, зроблених з буйволиного молока та інших тварин, що мешкають на фермі.
6 січня гірськолижний комплекс Плай запрошує на справжнє українське Різдво. На гостей чекатиме святкова коляда, та різдвяний вертеп.
Серед туристичних об’єктів Козівської громади також:
- церква Успіння Пресвятої Богородиці 1838 року, що входить до Переліку світової спадщини ЮНЕСКО
- храм святого пророка Іллі, зведений в Карпатах з благословення монахів Святої гори Афон, на висоті 1176 метрів над рівнем моря. Це найвища точка Православія України, зафіксовано Книгою рекордів України.
- Росохацькі Полонини, де можна побачити диких тварин, зокрема зубрів, оленів, диких кабанів, косуль та інших
Нагадаємо, 10 унікальних локацій Покуття об’єднали в один туристичний маршрут.
Як ми повідомляли раніше, на Рівненщині створили п’ять нових туристичних маршрутів давніми городищами.
Фото: facebook.com/UtkLODA.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі