Технології
На Львівщині збудують вітропарк потужністю 50 МВт
На території Яворівського району Львівської області мають намір побудувати вітроелектростанцію потужністю 50 МВт. Інформація про розроблений проект оприлюднена в Єдиному реєстрі оцінки впливу на навколишнє середовище 26 червня, передає Енергореформа.
ТОВ “Яворів Енерго 2” (Львів) планує встановити 25 вітроенергетичних установок (ВЕУ) потужністю від 3,5 МВт до 5 МВт кожна на відстані від 400 м до 800 м одна від одної. Загальна площа забудови сягатиме 1 га.
Вітряки матимуть щогли висотою 100-166 м. Згідно з попередніми підрахунками, ВЕС генеруватиме близько 180 тис. МВт-год електричної енергії у рік.
Крім цього, ТОВ “Вінд Пауер Джі ЕС Ай Волинь”, в яку входить “Яворів Енерго 2”, планує побудувати високовольтну підстанцію (ПС) 110 кВ на площі до 2 га і трансформаторне обладнання типу ТРДН з розщепленою обмоткою для забезпечення прийому та передачі в енергосистему згенерованої ВЕС електроенергії.
Читайте також: У Запорізькій області побудують вітропарк потужністю 225МВт
З метою безперебійної роботи ВЕС запланована також реконструкція високовольтного обладнання на ПС 330кВ “Львів Західна” (1-2 осередку 35кВ – 110кВ).
ТОВ “Яворів Енерго 2” належить компанії ТОВ “Вінд Пауєр Джі ЕС Ай Волинь”, афільоване з Wind Power GSI (Трускавець Львівської обл.), входить у групу компаній “Грінвіль Енерджі”, що належить АТ “Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Грінвіль”.
“Вінд Пауер Джі Ес Ай Волинь “(Волинська обл.) також має намір побудувати ВЕС потужністю 150 МВт, встановивши 50 ВЕУ на території Зимненської та Іваничівської об’єднаних територіальних громад (Володимир-Волинський та Іваничівський р-ни Волинської обл.).
Технології
Про розробку
Штучний інтелект на службі оборони
Перша партія вже у військах
Коментарі
Технології
Коментарі
Технології
Як працюватиме реєстр
- ім’я та опис тварини;
- інформацію про вакцинації та стерилізацію;
- контакти власників.
Етапи запуску
- Авторизація ветеринарів і клінік. Уже стартував перший етап: ветеринари подають заявки до Держпродспоживслужби для реєстрації в системі.
- Реєстрація тварин. Почати другий етап планують на початку 2025 року.
Чому це важливо
- відстежувати чисельність домашніх тварин;
- збирати дані про стан їхнього здоров’я та вакцинації;
- забезпечити кращий контроль над епідеміологічною ситуацією.
Коментарі