Ви читаєте:
На Київщині створять парк-лабораторію з рестораном
4хв на читання
Назад
На Київщині створять парк-лабораторію з рестораном
4хв на читання

На Київщині створять парк-лабораторію з рестораном

1 Квітня 2024, 10:08
Олексій Яворський
Поділилися
0

Українські науковці працюють над першим в Україні проєктом “Фермерські парки”. У його межах створюватимуть світоглядні парки-лабораторії. 

Про це повіломляє AgroNews.

Про проєкт Фермерські парки

Біля Львова на базі “Поля Щастя” та фермерського центру “Фермерська родина” вже успішно діє світоглядний парк-лабораторія, який пропонує відвідувачам можливість особисто долучитися до вирощування рослин та відпочити на фермі.

Ще один подібний парк з’явиться в Бучанському районі Київщини. Такі місця мають велике значення в контексті відновлення після війни, сприяючи не лише фізичному, а й психологічному відновленню.

Парк-лабораторія буде оформлений у вигляді естетичного ансамблю з малими архітектурними формами. Планується відкриття ресторану, де будуть подаватися страви із свіжих овочів, вирощених без використання хімічних добрив. Ці овочі будуть використовуватися безпосередньо після збору з грядок, що гарантує їх натуральність та свіжість.

фото: AgroNews

Читати також: “Укрзалізниця” разом з “UAnimals” анонсувала оновлені правила перевезення домашніх тварин у поїздах

Парк в Бучанському районі

Парк буде розділений на кілька зон: місце для відпочинку, лабораторну площу та ділянку для вирощування різних культур за допомогою різних технологій. Загальна площа парку складатиме 25 гектарів.

Ця локація також матиме освітню спрямованість. Спеціалісти будуть навчати всіх бажаючих аспектам ведення агробізнесу, зокрема, як здійснювати його без шкоди для довкілля та одержувати прибуток.

“На конкретних прикладах показуватимемо, що можливо незатратно, екологічно, чисто і корисно вирощувати органічну продукцію. Ми закладаємо це як фермерський парк”, – зазначає співзасновниця проєкту, Оксана Олейнюк-Пухняк.

фото: AgroNews

Відкрити світоглядний парк-лабораторію на Київщині планують наприкінці літа. А вже наступного року він працюватиме на повну потужність.

Нагадаємо, що на ВДНГ відреставрують будівлю, яка є обʼєктом культурної спадщини.

Також ми повідомляли, що у Полтаві відкрився центр підтримки ментального здоровʼя.

Фото: AgroNews

Заклади Київщина Парк
По темі
Читайте також

«Вона піде у звичайний садочок»: історія жінки, яка сама виховує доньку із синдромом Дауна

«Це ж даун, віддай його, народиш собі нормального», — кажуть люди. А багато лікарів просто не знають,...
12 Лютого 2026
00:10
Трішки мотивації вам від пані Надії з Одеси

Трішки мотивації вам від пані Надії з Одеси

13 годин тому
01:51
Як Владислав та Михайло Гераскевичі створили український скелетон з нуля

Як Владислав та Михайло Гераскевичі створили український скелетон з нуля

13 годин тому
Європейська освіта, що доступна українцям вже сьогодні
03:00

Європейська освіта, що доступна українцям вже сьогодні

Зняти власне кіно. Навчатися в європейському університеті. Поїхати на стажування з маленької громади — до Німеччини чи Фінляндії. Це не мрії «після…
13 Лютого 2026