Суспільство
На Київщині лікарню обладнали сонячними панелями за підтримки Червоного Хреста
На Київщині у місті Вишневе встановили сонячні панелі на лікарні, яка обслуговує понад 120 тисяч людей і тисячі ВПО, що наразі проживають у громаді. Тепер комунальний медичний заклад, зможе надавати медичні послуги пацієнтам, навіть у разі аварійних відключеннях електроенергії.
Про це повідомили на сайті Червоного Хреста.
Наразі у лікарні працює стаціонар на 100 ліжок, діагностичне відділення з комп’ютерним томографом та портативним рентген-апаратом, ендоскопічний й фізіотерапевтичний кабінети. Тому надзвичайно важливо під час війни своєчасно забезпечити автономність енергопостачання лікарні враховуючи можливі відключення електроенергії.
Читайте також: «Церква – лише про пожертви? Це стереотип». Кейс священника, який відкрив мініпекарню на Хмельниччині та годує ЗСУ
Сонячні панелі встановили баластним методом без жодних змін в конструкції даху. 182 фотоелектричних елементи, загальною потужністю до 100 кВт у денний час повністю покривають потреби лікарні в електроенергії, паралельно відбувається заряд акумуляторних блоків на випадок аварійного відключення.
Автономно, на заряді акумуляторів, заклад охорони здоров’я може працювати від 3 до 7 годин залежно від навантаження. Система була протестована і введена в експлуатацію.
Загальна вартість проєкту становить близько 4,5 мільйонів гривень.
«Сонячна станція працює і генерує електроенергію незалежно від стану централізованого електропостачання, а також дає можливість безперервно, безпечно надавати медичну допомогу пацієнтам закладу. При проєктуванні даної станції були враховані потужності нашого закладу. У сонячний день — це 100% покриття потреби закладу. В осінньо-зимовий період ми зможемо забезпечити електроенергією до 30% нашої потреби, а саме відділення, де знаходяться найтяжчі пацієнти», — наголосила Наталія Скригіна, директорка КНП «Вишнівська міська лікарня».
Читайте також: «Реставрація або як хатинка прабабусі ожила знову»: історія жінки, яка відновлює село і береже культурну спадщину
Реалізація проєкту стала можлива завдяки підтримці Українського Червоного Хреста та Естонського Червоного Хреста в ефективній співпраці з Міністерством охорони здоров’я України та Київською обласною військовою адміністрацією.
Нагадаємо, у Шацькій громаді на Волині на даху Центру надання адмінпослуг встановили сонячні панелі.
Окрім того, кияни встановили сонячні панелі на даху багатоповерхівки.
Також у Львові встановили сонячну електростанцію на даху житлового будинку.
Фото: redcross.org.ua.
Суспільство
Особливості маршруту
- купе (4 місця);
- люкс (2 місця).
Графік руху
- Київ – Будапешт:
Відправлення о 10:16, прибуття о 06:00 наступного дня. - Будапешт – Київ:
Відправлення о 22:40, прибуття о 19:11 наступного дня.
- Відня (подорож триватиме менше трьох годин);
- Зальцбурга, Мюнхена, Інсбрука, Цюріха, Румунії, Словенії та інших країн.
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі