

Економіка і бізнес
На Хмельниччині запустили першу чергу вівцеферми на 15 тис. голів
У Хмельницькій області запустили першу чергу вівцеферми в Шепетівському районі, де закуплено та поставлено на вирощування близько 15 тис. голів овець.
Про це пише АгроПортал.
За інформацією, реалізація 12-ти інвестиційних проєктів на суму близько 4 млрд грн відбувається в агропромисловому комплексі.
Так, шість проєктів реалізується для розвитку галузі тваринництва, 4 проєкти — в харчовій та переробній промисловості, проєкти будівництва елеватора та сервісного центру з обслуговування сільськогосподарської техніки.
Читайте також: Як отримати гроші за продані на Amazon та Etsy товари – поради Олександри Томашевської
Зазначається, що в області активно розвивається галузь вівчарства. Зокрема, реалізується інвестиційний проєкт із розведення овець романівської породи, розрахований на утримання 50 тис. голів.
Крім того, додали, що продовжується будівництво Старокостянтинівського олійно-екстракційного заводу з виробництва соняшникової олії у м. Старокостянтинів з плановою річною потужністю 1 млн т насіння соняшнику за власні кошти на суму 3,64 млрд грн.
Довідка
У 2020 році за власні кошти сільськогосподарські підприємства завершили 5 проєктів на суму близько 80 млн грн, а саме:
- реконструкцію молочно-товарної ферми (друга черга) в ТОВ НВА «Перлина Поділля» Білогірського району на суму 5 млн грн,
- будівництво елеватора (друга черга) в ПП «Аграрна компанія 2004» Чемеровецького району на суму 18,7 млн грн,
- будівництво під’їзної залізничної колії з пунктом відвантаження зерна в ТОВ «Хмельницьк-Млин» Хмельницького району на суму 35 млн грн,
- пташник проєктною потужністю 100 тис. гол. курчат-бройлерів (ПФГ «Колос», м. Полонне) на суму 15 млн грн,
- ферму з утримання овець на 5 тис. гол. (ТОВ «Агро-Модуль Груп», села Коськів Шепетівського району).
Читайте також: Мікрозелень у руках «сонячних діток»: історія соціального проєкту у Харкові
Нагадаємо, фермер з Прикарпаття збирає врожає полуниці аж до грудня.
Як ми повідомляли раніше, під Києвом працює єдина в Україні віслюча ферма.
Головне фото: agroportal.ua.
Економіка і бізнес

До національної програми підтримки військових у застосунку «Армія+» доєднався інтернет-магазин ROZETKA. Військовослужбовці зможуть отримувати знижки на амуніцію та інші товари.
Про це повідомили в Міністерстві оборони України.
Переваги для військових
У застосунку «Армія+» користувачі зможуть згенерувати один промокод на місяць, який надаватиме знижку до 30% на вибрані товари. Повний перелік категорій, на який діятиме цей промокод, можна побачити на акційній сторінці ROZETKA. Обмежень по сумі та кількості категорій товарів у замовленні немає.
Читайте також: В Україні випустили благодійні жетони «Зв’язок 100%» для підтримки війська
Що відомо про програму
Програму підтримки військових запустили в грудні 2024 року. У межах цього проєкту Міноборони об’єднує великі бізнеси, аби надавати українським військовим спеціальні пропозиції або знижки. Наразі партнерами програми стали такі компанії: «Укрзалізниця», «Укрнафта», «Нова пошта», мережа АЗК WOG, OKKO та інтернет-магазин ROZETKA.
Нагадаємо, що ГУР розпочало власне виробництво дронів на оптоволокні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: Getty Images
Економіка і бізнес

У ресторанах Києва та Київської області McDonald’s упродовж 25 та 26 березня запускає ранкове меню.
Про це повідомили у компанії.
Раніше ми писали, що з 13 березня ранкове меню додали у закладах Львова, Луцька, Тернополя, Івано-Франківська, Яремче та Ковеля.
Упродовж березня сніданки повертатимуть в усіх ресторанах, окрім тих, що розташовані у східних областях, в Полтаві, Дніпрі, Кременчуці, Кривому Розі, Кропивницькому та Олександрії. У компанії пояснюють, що це пов’язано з повітряними тривогами та операційними складнощами.
Нагадаємо, що UAnimals запустили найкоротшу рекламу із зірками задля допомоги тваринам (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка McDonald’s
Економіка і бізнес

Компанія «Нова Енерджі», яка входить до групи Nova, отримала ліцензію на постачання електрики та вийшла на відкритий ринок електроенергії.
Про це повідомили в «Новій пошті».
Дозвіл на постачання електрики оформлювали близько двох місяців. Рішення про це ухвалила Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).
Тепер енергетична компанія зможе самостійно забезпечувати потреби «Нової пошти» та інших клієнтів.
Читайте також: OKKO стала партнером програми «Плюси»: які переваги для військових
«Це ще один крок на шляху до енергетичної незалежності. Нова Пошта запускає власну альтернативну генерацію електроенергії та зможе покривати не тільки свої потреби, а й провадити продаж е/е на вільний ринок», — зазначив CEO «Нова Енерджі» Андрій Литвиненко.
Нагадаємо, що «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.
Раніше ми писали, що «Нова пошта» запустила другу сонячну електростанцію у терміналі в Києві.
Фото: Pixabay