Суспільство
На Хмельниччині відкрили теплицю для внутрішніх переселенців
У Хмельницькій області у Миньковецькому старостинському на території помешкання тимчасового проживання внутрішніх переселенців відкрили теплицю загальною площею 240 квадратних метрів.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Дунаєвецької територіальної громади.
Тепличний проєкт ініційований жителями притулку і Дунаєвецькою міською радою у межах програми громадського проєкту благодійної організації «Рокада» за сприяння УВКБ ООН.
До реалізації проєкту долучився кооператив «Ягідний рай», спільно з яким планується майбутній розвиток тепличного господарства у цій громаді.
Читайте також: Від підвалу в Миколаєві до виробництва дитячого текстилю в Яремчі: як переселенка відкрила бізнес на новому місці
У Дунаєвецькій міській раді висловили подяку благодійному фонду «Рокада» за систематичну підтримку громади, допомогу у створенні комфортних умов проживання для ВПО, зміцненні матеріально-технічної бази та місць тимчасового проживання.
«Ми сподіваємось, що допомога, надана українським родинам, зменшить їхню вразливість та зробить більш самозабезпеченими», – зазначили у міськраді.
Нагадаємо, родина переселенців із Луганська на грант відкрила ферму на Полтавщину.
Також ми розповідали, що у Чернігові відкрили новий Денний центр допомоги для місцевих та переселенців.
Фото: facebook.com/dynaivtsi.tg.
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі