Економіка і бізнес
На Дунаї відкрили круїзний сезон
Національний перевізник вантажів і пасажирів у Дунайському басейні Українське Дунайське пароплавство (УДП, Ізмаїл, Одеська обл.) сьогодні відкрило навігацію 2019 року.
Як повідомили у прес-службі УДП, 12 квітня першим відшвартувався теплохід «Молдавія». «Завтра, 13 квітня, курс на Пассау (Німеччина) візьме «Дніпро», 16 квітня – «Україна» і «Волга». Усі чотири круїзних теплоходи виконуватимуть семиденні програми за маршрутом Пассау-Відень-Будапешт-Братислава-Мельк (Шпіц)-Пассау», – повідомили в прес-службі.
За інформацією начальника відділу управління пасажирським флотом УДП Марини Слащевої, до початку навігації реалізовано практично всі заплановані тури. Як відзначили у прес-службі, у 2018 році УДП встановило рекорд за кількістю пасажирів, перевезених пасажирським флотом за весь час незалежності України.
Читайте також: Україна відроджує перевезення по Дніпру
УДП у 2018 році вивело на лінії 4 пасажирських теплоходи – «Україна», «Молдавія», «Дніпро» і «Волга». За період навігації ці теплоходи перевезли понад 14,6 тис. пасажирів. При цьому, у зв’язку з критичним обмілінням Дунаю на австрійській, словацькій та угорській ділянках річки, пасажирський флот було переведено на роботу за зміненою схемою – теплоходи здійснювали рейси Пассау-Відень-Пассау, без заходу до Будапешту. Через форс-мажорні обставини на теплоходах «Молдавія», «Україна» і «Дніпро» по два рейси було анульовано.
Українське Дунайське пароплавство – національний перевізник вантажів і пасажирів у Дунайському басейні і одне з найбільших транспортних підприємств у Європі. Компанія здійснює близько 25% транспортних перевезень по Дунаю. Флот компанії налічує кілька сотень самохідних і несамохідних річкових суден, а також морські судна дедвейтом 3-5 тис. тонн: шість суховантажів, один нафтоналивний танкер.
Економіка і бізнес
Масштаб проєкту
- виробництво будівельних і металевих конструкцій;
- виробництво готових металевих виробів і електрообладнання;
- створення машин та іншої техніки;
- альтернативна енергетика;
- науково-технічні розробки;
- інформаційні та телекомунікаційні технології;
- виробництво харчових продуктів.
- звільнення від імпортного ПДВ і мита на обладнання, якщо аналогів в Україні немає;
- 10-річне звільнення від податку на прибуток із реінвестуванням у розвиток;
- можливість отримання пільг за місцевими податками.
Коментарі