Суспільство
Митниця продає нові айфони через аукціон
Українська митниця продає айфони на Prozorro.Продажі.
Про це повідомили у пресслужбі відомства у Facebook.
Зазначається, що 25 нових айфонів різних моделей підуть із молотка двома окремими лотами четвертого травня.
“За телефонами, що пролежали на складі Слобожанської митниці майже рік, так і не повернувся власник. Тепер їх продають на відкритому електронному аукціоні”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Усі товарно-транспортні накладні на митниці переведуть в електронний вигляд
Перший лот
Відомо, що перший лот має стартову ціну 152.6 тис. грн та складається з:
- іPhone 5S на 16 Гб — 2 шт.
- іPhone 7 на 32 Гб — 6 шт.
- іPhone 8 Plus на 64 Гб — 1 шт.
- іPhone X на 64 Гб — 5 шт.
Взяти участь в аукціоні можна за посиланням.
Другий лот
Другий лот продають за 116 тис. грн:
- іPhone 7 на 32 ГБ — 3 шт.
- іPhone 7 на 128 ГБ — 8 шт.
Взяти участь можна тут.
Наголошується, що телефони нові. Охочі придбати можуть попередньо їх оглянути. Цінові пропозиції на обидва аукціони приймають до третього травня.
Читайте також: Нова митниця почала стежити онлайн за переміщенням морських вантажів
Нагадаємо, у вільному доступі з’явилась уся митна статистика щодо товарообігу та платежів.
Як ми писали раніше, митниця запустила портал відкритих даних зі скаргами на її роботу.
Головне фото: zaxid.net
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі
Суспільство
Що відомо про нове видавництво
- видавництво активно шукає авторів, які пишуть гумористичну прозу, поезію, іронічні детективи та навіть веселий нонфікшн.
- початок буде з детективів, які планують представити у 2025 році.
Коментарі