Технології
«Миколаївський бронетанковий завод» передав українському війську понад 400 відновлених бойових машин
«Миколаївський бронетанковий завод» належить до бронетанкового кластеру держконцерну «Укроборонпром», яке спеціалізується на капітальному ремонті та модернізації бойових машин, зокрема БРДМ-2, БТР-70 та БТР-80. За роки війни це бронетанкове підприємство передало українському війську понад 400 відновлених, відремонтованих та модернізованих бойових машин, які й зараз використовуються підрозділами Збройних Сил України в районі проведення ООС. Про це повідомляє armyinform.
Нове оснащення для БРДМ
Наразі держпідприємство «Миколаївський бронетанковий завод» завантажено виконанням Державного оборонного замовлення, у рамках якого підприємство проводить роботи з відновлення та модернізації БРДМ-2 (броньована розвідувально-дозорна машина). Ці бронемашини отримають сучасні цифрові радіостанції та навігаційну апаратуру українського виробництва, а також інше нове оснащення. Наприклад, БРДМ-2 перебувають на озброєнні Збройних Сил України та призначені для ведення розвідки, супроводження конвоїв, а також слугують для розміщення спеціального озброєння. Машини мають підвищену прохідність, можуть долати водні перешкоди, а також оснащені 14,5-мм та 7,62 кулеметами.
Читайте також: Українські військові отримають партію відновленої техніки
Повний цикл відновлення та модернізації БРДМ-2 триває 21 добу. Під час робіт фахівці заводу проводять цілий комплекс заходів із відновлення бронемашин, під час яких замінюються всі вузли та агрегати, які не відповідають визначеним технічним характеристикам, а також встановлюється нове обладнання. Після цього машини проходять всебічну перевірку всіх систем під час декількох етапів випробувань у присутності самих військових. Все це дозволяє українським військовим ефективніше застосовувати цю машину.
28 діб модернізації
Також ДП «Миколаївський бронетанковий завод» наразі сконцентрований на постачанні українському війську БТР-70Ді. Ці бойові машини оснащуються новими сучасними дизельними моторами виробництва однієї з країн НАТО. Це дозволяє підвищити надійність бронетранспортера, його ходові та експлуатаційні характеристики. Цикл, так би мовити, реставрації та модернізації БТР-70, триває 28 діб.
Окрім того, підприємство розробило ряд модифікацій бронемашин, наприклад, командно-штабну машину БТР-70Ді-02 «Світязь», яка була створена у рамках побудови Єдиної автоматизованої системи управління Збройними Силами України та перебувають на озброєнні української армії.
Технології
Що подивитися
- «Різдво з Кластерфанками» (2021) — сімейна комедія про несподівану романтику у провінційному містечку;
- «Щедрик» (2022) — історична драма про події Другої світової війни;
- «Новорічна шкереберть» (2024) — новий український серіал про зустрічі долі у карпатському готелі;
- «Різдвяна історія» (2009) та «Вартові легенд» (2012) — улюблені мультфільми для дітей і дорослих.
Як долучитися
- завантажити додаток «Київстар ТБ» на смартфон, планшет або телевізор чи зайти на вебверсію;
- авторизуватися за номером телефону.
Про проєкт
Коментарі
Технології
Хто представить Україну
- Swapp — маркетплейс, де можна продавати та обмінювати вживаний одяг;
- ECOFACTOR — компанія, у якій створюють та підтримують зарядні станції для електромобілів;
- FormSniper — стартап, що автоматизовує заповнення податкових форм та інших документів;
- if.team — платформа для проєктно-орієнтованих компаній. Вона допомагає керувати бюджетами, зарплатами співробітників і вести облік вартості проєкту;
- VanOnGo — рішення, що цифровізує процеси роздрібної доставки;
- Voopty — система для оптимізації адміністративних процесів позашкільної освіти;
- Funely Al — ШІ-платформа, яка допомагає бізнесам отримати більше клієнтів за допомогою цифрового маркетингу;
- 3D UTU — інноваційно-технологічна компанія, яка розробила та запатентувала перший і єдиний будівельний 3D-принтер в Україні;
- Generect — SaaS-стартап, що допомагає компаніям знаходити дані про їхніх потенційних клієнтів та виходити з ними на зв’язок через інтеграцію з сервісами для е-mail-розсилок.
Коментарі
Технології
Що таке кодифікація
Можливості «Змія Логістичного»
- Вантажопідйомність: платформа транспортує до 500 кг вантажу або буксирує причеп до 1050 кг;
- запас ходу: 30 км на одному заряді;
- швидкість: до 14 км/год на твердому покритті та до 13 км/год у складній місцевості;
- дистанційне керування: радіус дії до 2,9 км, з можливістю збільшення до 6 км через оптичне волокно;
- бронювання: витримує удари з дронів та наїзди на протипіхотні міни.
Коментарі