Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Телеграм-канали з віддаленою роботою Телеграм-канали з віддаленою роботою

Суспільство

Можливості стукають в двері: топ-10 телеграм каналів з віддаленою роботою

Опубліковано

Якщо хочеться знайти роботу – не обов’язково стукати у закриті двері, нервуватися на співбесіді та переживати через свій досвід. В інтернеті давно вже можна знайти роботу, не витрачаючи для цього ні часу, ні грошей на дорогу. Пропонуємо вашій увазі телеграм-канали, які допоможуть знайти проєктну віддалену або довготривалу роботу.

Самозанятый — вакансии |Фрилансеры

Допомагає публікувати вакансії всіх напрямків фрілансу. Для зручного пошуку вакантних посад використовують хештеги з назвою професії. Канал зручний тим, що публікують заявки лише на одноразові проєкти, а не постійну роботу. За допомогою окремого боту можна залишити свою вакансію чи резюме.На каналі близько 14 тисяч підписників, 80% — чоловіки. Найчастіше з’являються такі вакансії: таргетолог, смм-менеджер, дизайнер, копірайтер, сео-спеціаліст.

Freelance | Фриланс | Вакансии

Цей канал позиціонує себе як біржу віддаленої роботи. Щодня тут публікують різні вакансії, які стосуються дизайну, контенту, маркетингу, програмування тощо. На біржі можна розмістити своє резюме за допомогою боту.

Аудиторія — 29 тисяч підписників. В середньому один пост за добу охоплює 2200 переглядів. Щодня публікують приблизно 3 дописи.

Читайте також: Про життя, бізнес, секс та творчість: 9 українських подкастів на будь-який смак

DIGITAL Tender / freelance

Вакансії можна публікувати через бота, де є покрокова інструкція, як правильно оформити заявку. На каналі окремо подано каталог фрілансерів, перейти на який можна за посиланням. В каталозі спеціалісти пропонують свої послуги, описують вміння і бажану заробітну плату.

Телеграм-канали з віддаленою роботою: DIGITAL Tender / freelance
Телеграм-канали для фрілансу. Фото: t.me/digitaltender

Розміщення посту безкоштовне, але якщо є бажання, то можна пожертвувати певну суму. Додатково є чат, де роботодавці й працівники обговорюють особливості роботи. На каналі є понад 8 тисяч підписників. 

Фрілансер UA

Україномовний контент і переважно такі ж вакансії. Тут зібрано не лише пропозиції роботодавців чи заявки фрілансерів, а й деякі корисні статті. Наприклад, «Чи треба блогеру реєструватися як ФОП?», «Як встановити ціну своєї роботи?» та інші. На каналі також є поради та посилання на посібник фрілансера – путівник для початку роботи у фрілансі. Аудиторія — 2 800 підписників. Щодня публікується приблизно 1-2 пости. 

Projector

Канал створила школа Projector – понад 60 навчальних програм креативних і технічних напрямків, міжнародні конференції, лекції, воркшопи. Тут відібрано вакансії та новини для фрілансерів. Основний акцент на розвитку професійних якостей фахівців, адже тут публікують оголошення про курси, новинки, стартапи. Користувачів майже 10 тисяч. Контент публікується щодня.

Happy Monday

На каналі представлено не лише вакансії для фрілансерів, а й безкоштовні вебінари, курси, освітні програми. Регулярно публікують посилання на корисні та цікаві статті та рекомендації від спеціалістів щодо кар’єрного росту та вдосконалення умінь. Позиціонують себе як кар’єрний портал і платформу професійного розвитку.

Телеграм-канали з віддаленою роботою: Happy Monday
Телеграм-канали з віддаленою роботою. Фото: t.me/happymonday

Також тут представлено такий контент, як добірки високооплачуваних професій України, найпопулярніших вакансій тижня, інформація про заробітні плати перекладачів, програмістів та інших. Деякі вакансії подаються англійською мовою.
На каналі майже 16 тисяч підписників. Дописи публікуються приблизно тричі на день. 

Lobby X Ukraine

На каналі розміщено пропозиції роботи в різних сферах. Для пошуку вакансій зручно використовувати хештеги. Тут можна рекомендувати друзів на різні вакантні посади та отримувати за це винагороду (за умови успішно підібраного кандидата). Тут безкоштовно підтримують громадські організації й команди реформаторів в уряді, адже ключовий посил Lobby X Ukraine – змінотворчі вакансії України. Можна зустріти пропозиції роботи від профільних міністерств чи Центру Протидії Корупції.

Крезюме

Канал створила команда Platfor.ma – інтернет-журнал про інновації та культуру. Основний акцент на вакансіях з креативних індустрій – сфера дизайну, маркетингу, піару, реклами, освітніх програм тощо. Тут пропонується не лише віддалена робота, а й офіційна з повною зайнятістю. Нещодавно канал запустив нову функцію #профайл, де фахівці креативних сфер можуть розповісти про свій досвід роботи й дати талановитим новачкам додаткову можливість зарекомендувати себе.

На каналі більше 20 тисяч підписників. Окремо створено також канал Крезюме Проекти, де пропонуються цікава проєктна робота від креативних організацій. 

Читайте також: Команда моєї мрії. 6 ефективних порад, як знайти людей для свого бізнесу

Space job | IT

Переважно тут представлено вакансії IT-сфери, диджиталу, медіа. Окрім робочих пропозицій тут можна знайти багато безкоштовних курсів з дизайну та програмування. Також розміщують оголошення про різні події й актуальні новини зі сфери IT. Можна безкоштовно ознайомитися з лекціями та цікавими статтями.

Телеграм-канали з віддаленою роботою: Space job | IT
Телеграм-канали для фрілансу. Фото: t.me/space_job

Окремо на каналі розміщують відгуки роботодавці, які знайшли відповідальних працівників. Також є можливість залишити своє резюме та портфоліо.

Wanna Work

Популярний український канал з ІТ-вакансіями. Тут є пропозиції із заробітною платою від $1000. Переважно шукають розробників, бізнес-аналітиків, дизайнерів,  PR-менеджерів та багато інших. Подекуди розміщують пропозиції від міжнародних компаній та позиції на аутсорсі. Окрім вакансій можна ознайомитися з новинами ринку, можливостями для навчання і стажування, різними рекламними оголошеннями.

Коментарі

Суспільство

Укрзалізниця пришвидшить 38 рейсів та додасть вісім нових: які зміни чекати

Опубліковано

З 15 грудня українці зможуть їздити у гори п’ятьма новими маршрутами, а до Харкова створять три нових рейси. Укрзалізниця також зменшить час у дорозі для 38 потягів.

Про це повідомили в компанії.

Нові рейси до Карпат

Як повідомили у пресслужбі Укрзалізниці, до українських гір з’являться нові маршрути, серед яких:

  • поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
  • поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
  • поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
  • поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
  • поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
  • поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.

Читайте також: Прапор України в космосі: у перший туристичний вихід взяли синьо-жовтий стяг (ФОТО)

Потяги до Харкова

Компанія додасть потяг № 823/824 Харків – Дніпро: цей рейс стане новим способом доїзду між двома містами.

Поїзд № 165/166 Харків — Черкаси (через день): сполучення створили для пасажирів із Харкова, Дніпра, Черкас та низки інших станцій нового маршруту.

Маршрут поїзда № 105/106 (205/206) Одеса — Київ можуть продовжувати до Харкова у пікові періоди.

Читайте також: Урбаністичний трилер з Гордієнком та Вітовською-Ванца: вийшов трейлер «Дому за склом» (ВІДЕО)

Покращення маршрутів

Поїзд № 39/40 Запоріжжя — Солотвино відправлятиметься із Запоріжжя о 16:17, раніше він починав рух о 7:12.

«Це дозволить мешканцям міста проводити більше часу в дорозі вночі, вивільняючи день для інших важливих задач», — написали в Укрзалізниці.

Тепер потяг №113/114 Львів — Харків їздитиме щоденно. Також його продовжуватимуть у пікові періоди до Івано-Франківська.

Поїзд № 133/134 Київ — Рахів також курсуватиме щоденно.

Скорочення рейсів

Завдяки ремонтам залізниці, компанія пришвидшить такі потяги:

  • Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
  • Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
  • Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
  • Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
  • Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.

Нагадаємо, що Укрзалізниця запускає пряме щоденне сполучення Київ — Будапешт: графік руху.

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Укрзалізниці

Коментарі

Читати далі

Суспільство

На Київщині відкрили новий гуртожиток для ВПО з п’яти областей (ФОТО)

Опубліковано

Гуртожиток відкрили у селі Дорогинка, що знаходиться у Фастівському районі. У ньому житимуть сім родин.

Про це повідомили на сайті Київської обласної військової адміністрації.

Родини житимуть у п’яти двокімнатних помешканнях, одному трикімнатному та одному однокімнатному. Їх обладнали меблями та побутовою технікою. У гуртожитку збудували два санвузли, кухню та зону відпочинку.

Фото: вебсайт КОВА

Читайте також: На Київщині побудували міст за сучасними технологіями, який має сонячні панелі (ФОТО)

У нових квартирах житимуть сім’ї з таких областей:

  • Запорізької;
  • Дніпропетровської;
  • Донецької;
  • Сумської;
  • Херсонської.

У КОВА додали, що це житло надали без будь-яких термінів проживання.

Фото: вебсайт КОВА

Читайте також: Столичному театру на Подолі присвоїли ім’я його засновника: що про нього відомо

Підтримка ВПО на Київщині

Цей проєкт реалізовували за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та благодійної організації «Благодійний фонд РОКАДА».

Також у Київській області вже реалізували кілька спільних проєктів для розміщення тих, хто покинув свій дім через війну. В Ірпені, Богуславі та Сквирі реконструювали гуртожитки, а в селах Бориспільського, Бучанського та Фастівських районів переобладнали помешкання для проживання родин. На сьогодні створили 500 нових місць для поселення ВПО.

Нагадаємо, що в чотирьох громадах Київщини запрацювали соціальні хаби: що отримають відвідувачі.

Фото обкладинки: Pixabay

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Велосипеди залишали всюди: як жителька Чернігівщини ініціювала створення велопарковки в селі

Опубліковано

Зараз ви читатимете статтю зі спецпроєкту ШоТам та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» про громади, де мешканці беруть активну участь у розвитку та відновленні своїх регіонів.
Цей проєкт важливий для нашої редакції тому… Більше
Тут розповідаємо про громади, де мешканці беруть активну участь у розвитку та відновленні своїх регіонів.


Ми розповідаємо про те, як співпрацюють представники місцевої влади, організації громадянського суспільства, жінки, молодь, волонтерські ініціативи та активісти. Ці приклади мотивують покращити комунікацію громадян та місцевої влади задля рушійних змін.

Раніше жителі Количівки на Чернігівщині залишали велосипеди біля дерев чи під магазинами — їх було не злічити. Тепер біля місцевого ліцею красується сучасна 36-місна велопарковка з накриттям. А все завдяки місцевим жінкам, які у 2022 році створили ГО «Юстина», невтомно пишуть грантові заявки та досліджують, що ще можна змінити в селі. 

ШоТам поспілкувалися з очільницею організації Ольгою Вовченко про те, як завдяки опитуванню дізналися, що потрібна велопарковка в селі, та чому зміни в Количівці лише розпочинаються.

Ольга Вовченко

очільниця ГО «Юстина».

Вирішили створювати свою громадську організацію

Я працювала у Чернігівській обласній дитячій лікарні фельдшеркою, але через скорочення штату стала домогосподаркою. Коли почалося повномасштабне вторгнення, то ми з чоловіком вирішили не виїжджати, адже обоє — медики. Спочатку лікували військових, а коли Количівка вже була відрізана від Чернігова, взялися допомагати місцевим. 

Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.

Якраз напередодні 24 лютого у Количівку приїжджала представниця Українського жіночого фонду — місцеві жінки прийшли послухати, навіть створили групу самодопомоги. Але після початку вторгнення ми про проєкти не думали — турбот вистачало. Та невдовзі представниця фонду зателефонувала, аби поцікавитися, як справи в групи. Кілька жінок уже роз’їхалося, але дехто лишився і ми знову згуртувалися.

Ми ризикнули: прописали проєкт для психологічної підтримки жінок, але ще ж треба його реалізувати через громадську організацію, а в нас її не було. Нам запропонували партнерську з Корюківки, але це далеко. Транспорту нема, дороги погані, інтернету нема — що ж ми будемо робити? Вирішили створювати своє.

Частина учасниць ГО «Юстина». Наразі в ГО є 3 постійні учасниці, і кілька долучаються за змоги. Фото надала героїня 

«Юстина», бо справедливість

Так у вересні 2022 року ми, жінки з Количівки, створили громадську організацію «Юстина». Назву пояснюю просто — бо «справедливість» (з лат. justus — справедливий — ред.). Тоді ніхто не знав, що таке ГО, яка знадобиться документація і як створювати проєкти, але ми всього вчилися в процесі.

Перший проєкт «Юстини» — «Клуб Юстина надає крила» — підтримав Український жіночий фонд. Для нього місцева влада надала нам приміщення в будинку культури, і ми почали проводити там різноманітні заходи для психологічної підтримки жінок і дівчат. Грошей у селі не вистачало, тож ми приносили дрова з дому, аби зігріти приміщення. 

Ми запрошували психологиню, юриста, тому що багато жінок мали юридичні питання, а доїхати до Чернігова тоді було складно. Проводили й заходи з дітьми — ми хотіли, щоб діти теж могли розвантажитися психологічно.

Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.  

Після першого успішного проєкту було багато інших: робили спільний перегляд кіно для мам з дітками, створювали алеї пам’яті та невеликий меморіал в селі, інформували жінок про гендерно зумовлене насильство. 

Стратегічна сесія ГО «Юстина». Фото надала героїня 

Читайте також: Спершу був «хейт», згодом з’явився діалог: на Чернігівщині жителі голосують і змінюють свою громаду

Спільний запит у селі — велопарковка

У кожному дворі в Количівці є один чи кілька велосипедів — так діти добираються до ліцею, а багато працівників — на роботу. Тож коли в селі проводили анкетування, то виявили спільний запит — відсутність місця для роверів.

Я теж спостерігала за ситуацією — велосипеди всюди: біля магазину, пошти, біля ліцею просто валяються. Моя дитина додому приходила й жалілася, що там ланцюг злетів, там колесо пробите чи спиця погнулася.

Велосипеди були в Количівці всюди. Фото надала героїня

Так і виникла ідея — можна водночас облаштувати велопаковку та популяризувати здоровий спосіб життя. Тож коли ГО «Юстина» цьогоріч проходила навчання з організаційної спроможності й організатори запропонували подати якийсь проєкт на 250 тисяч гривень фінансування, ми точно знали, що робити.

Часу було небагато: на написання проєкту дали тиждень, а на реалізацію — місяць. Під час повторного анкетування зʼясували, що більшість людей була за встановлення велопарковки біля відбудованого ліцею, адже він розташований у центрі села й багато жителів його відвідують. Тож за підтримки ІСАР Єднання та Фонду «Партнерство за сильну Україну» ГО «Юстина» почала роботу.

Місцеві встановлюють спеціальне покриття на велопарковці в Количівці. Фото надала героїня

Ми залучили фахівців, провели заходи з безпеки — наприклад, тренінги з домедичної допомоги. Також організували велопрогулянку з дітьми по Количівці. Провели аудит безпеки, почали розробляти туристичні маршрути — і велопарковка в селі запрацювала.

Зізнаюся, мені було важливо прислухатися до дітей, адже вони залишали свої побажання щодо покращення села в спеціальній коробочці, а в межах одного з проєктів брали участь в опитуваннях.

Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.

Зробили покриття та надихнули інших на зміни

Робота над велопарковкою не була простою — постачальник затримував терміни через перебої зі світлом, а ще треба було встановити конструкції та камери спостереження. Та попри всі складнощі, на початку цього навчального року велопарковку в селі зрештою відкрили. Та на цьому історія не закінчилася, адже покриття на майданчику не було — лише пісок. Я вирішила продовжувати шукати фінансування, але це було складно — більшість бізнесів були зайняті відбудовою.

Ось такою вийшла велопарковка біля ліцею в селі Количівка. Фото надала героїня

Проходить день, тиждень, а в дітей грузнуть колеса, вони пісок заносять до школи й додому. І я думаю: «Це ж дощі підуть, і буде ще гірше». То моя знайома й запропонувала відкрити збір. За зібраних 30 тисяч гривень нам таки вдалося зробити покриття. 

Витрати могли бути набагато більші, але виробники давали неймовірні знижки — я їм розповідала, для кого ми це робимо, і вони йшли назустріч. Так ми закупили решіточки, щебінь, спеціальне волокно.

Дуже радісно, що досвід цієї велопарковки поширився й далі — завідувачка місцевого будинку культури теж прописала схожий проєкт, щоб зробити велопарковку в ще одному місці. Ми завжди готові ділитися своїм досвідом.

Коментарі

Читати далі