Суспільство
Метро на Троєщину збудують за 7 років
Метро на Троєщину мають намір побудувати вже до 2025 року. Такі терміни визначені в розпорядженні КМДА, підписаному мером Віталієм Кличком, повідомляє офіційний портал Києва.
Власне цим розпорядженням дається старт створенню на першому етапі важливих для будівництва метро на Троєщину документів: техніко-економічного обґрунтування, проходженню державної експертизи, проектуванню. На другому етапі – почерговому будівництву й введенню в експлуатацію ділянок і станцій.
Де прокладуть нову лінію?
У пояснювальній записці до розпорядження йдеться, що траса метро на Троєщину простягнеться від Великої кільцевої дороги через аеропорт “Ім. Сікорського”, Центральний залізничний вокзал, Лук’янівку, Поділ, Воскресенку, Троєщину. Пересадковими станціями будуть існуючі “Тараса Шевченко”, “Лук’янівська”, “Вокзальна”.
Читайте також: Всесвітньо відоме бюро проектуватиме три нові станції метро в Дніпрі
Цією гілкою метрополітену зможуть користуватися мешканці Троєщини, Лісового масиву, Воскресенки, Райдужного, майбутньої багатоповерхової житлової забудови на Русанівських садах. Метро будують через дві зелені зони відпочинку: урочище Горбачиха та Труханів острів.
Читайте також: 8 художників з усього світу розмалюють станцію київського метро
Наразі в рамках будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу по всій його довжині вже збудовано основу для майбутньої гілки метро, а також, в основних будівельних конструкціях, – майбутні станції на Трухановому острові.
Замовником робіт є КП “Київський метрополітен”. Проект повинен бути розроблений і затверджений до 2020 року. Що стосується вартості робіт, то вона стане відома після затвердження техніко-економічного обґрунтування. Раніше ж озвучувалося, що сума, необхідна на реалізацію проекту метро на Троєщину, може скласти $ 2 млрд.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі