Суспільство
Маріуполь оберігають тетраподи
Тетрапод на захисті Маріуполя – і це не дивний трансформер, а хвилеріз. У Маріуполі розташоване найбільше підприємство з їхнього виробництва.
У 2014 році місто кинуло усі ресурси на оборону від терористів. Навіть тетраподи стали протитанковими укріпленнями. Затулили собою блокпости на лінії розмежування. А художниця Марина Черепченко розмалювала їх метеликами та квітами. Тут є петриківський розпис, вишиванки і витинанки.
Читайте також: “Антонов” виготовлятиме для української авіакомпанії пасажирські літаки
Історія маріупольського оберега почалася – з арт-проекту “Твоя стихія” в 2013 році. У цей час підприємство “Азовінтекс” отримало велике замовлення на виробництво тетраподів, які потім поїхали в Крим для зміцнення берегової лінії. Частина залишилася в Маріуполі. У рамках арт-проекту близько 80-ти фортифікаційних споруд були розмальовані дизайнером проектно-будівельної компанії Мариною Черепченко і місцевими художниками – бетон замайорів квітами, орнаментами, абстракціями і древнеславянскими символами, які зображуються на крашанки. Тетраподи розмальовували й самі маріупольці.
Чотирилапі обереги роз’їхалися по всій країні. Тепер тетрапод – символ Маріуполя. Його друкують на футболках та роблять із ним брелоки.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі