Суспільство
Маямі передало конфісковану зброю Ірпінським правоохоронцям
Ірпінські правоохоронці отримали конфісковану зброю із США. Її передали колеги з міста-побратима Маямі.
Про це повідомила у телеграмі Ірпінська міська рада.
Зазначається, що у червні 2022 року з ініціативи міського депутата Маямі Кена Рассела у місті провели акцію з викупу зброї під назвою Guns 4 Ukraine.
Охочим здати непотрібну зброю пропонували грошову винагороду розміром від 50 до 200 доларів за одиницю.
До викуплених пістолетів та автоматів поліцейські Маямі додали й конфісковані. Загалом правоохоронці отримали 101 одиницю стрілецької зброї.
Читайте також: «Ми осучаснили технології пращурів». Дім із соломи? Чому б і ні! Українці створюють унікальні екобудинки
«Для нас всіх – це дуже велика честь допомогти вам. Найвищий обов’язок кожного поліцейського – це забезпечення безпеки та свободи всіх чоловіків, жінок, всіх мешканців кожної громади. Серцем ми з вами», – сказав шеф поліції Маямі Мануель Моралес.
Як повідомили у Комітеті ВР з питань правоохоронної діяльності, уперше в історії конфісковану в США стрілецьку зброю передали в іншу країну. До Києва прибула партія зі 101 одиниці зброї від поліції Маямі, а до неї – 148 000 набоїв.
Ще в серпні 2022 року на сайті Департаменту поліції Маямі з’явилася сторінка #gunsforukraine (Зброя для України), на якій сказано, що місто запустило програму добровільного викупу зброї, щоб допомогти у забезпеченні безпеки та захисту України.
В обмін на стару, невикористану чи знайдену зброю пропонувалися подарункові картки:
- на 50 доларів за короткоствол,
- на 100 доларів – за дробовик чи гвинтівку,
- на 150 доларів – за потужну штурмову гвинтівку (калібр 223, AR-15, AK-47).
До викупленої в американців зброї поліція додала конфісковану – за різні порушення або вилучене у бандугруповань. Перша партія американської цивільної зброї залишиться у Національній поліції України, а саме її передали поліції Ірпеня яка є її прямим отримувачем, проте очікується ще.
Нагадаємо, у 2022 році Маямі став побратимом Ірпеня і може взяти участь у його відбудові.
Раніше ми повідомляли, що українські прокурори навчилися створювати 3D-моделі місць воєнних злочинів за допомогою дронів.
Фото: Національна поліція України.
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі