Технології
Літак Збройних сил пройшов успішні випробування з турецькими радіостанціями
Літак Л-39 ЗСУ з радіостанціями компанії Aselsan пройшов успішні випробування, які, серед усього, підтвердили відмінну роботу турецьких засобів зв’язку в умовах протидії засобам радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє Defense Express з посиланням на міністерство оборони України.
У чому суть випробувань?
Випробування проходили на базі ДП «Одеський авіаційний завод». Радіостанція Aselsan на борту літака Л-39 забезпечила дальність зв’язку на відстань у декілька сотень кілометрів, а також продемонструвала здатність роботи в умовах протидії засобам радіоелектронної боротьби.
За результатами контрольних випробувань радіостанція типу 9681 V/UHF Aselsan на борту літака Л-39 продемонструвала дальність зв’язку від 90 км до 240 км відповідно до висоти польоту. Також була підтверджено, що радіостанція типу 9681 V/UHF Aselsan забезпечує сумісну роботу з радіостанцією старого парку Р-845 в аналоговому режимі.
Читайте також: Новітній український бронеавтомобіль пройшов державні випробування
Особлива увага на випробування приділялась перевірці роботи радіостанцій в умовах протидії засобам радіоелектронної боротьби. Для постановки радіоперешкод як цифровому, так і в аналоговому режимі використовувалися вітчизняні та закордонні засоби радіоелектронної боротьби. Зазначається, що в цьому випадку пілоти оцінили зв’язок на «добре» і «відмінно».
Де використовують ці радіостанції?
Випробування підтвердили, що радіостанції Aselsan в різних режимах роботи (аналоговий, цифровий, цифровий зашифрований та ППРЧ) та визначених частотах забезпечують двосторонній зв’язок з якістю не гірше 4-х балів за 5-ти бальною шкалою.
Використання радіостанцій Aselsan в авіації дозволить покращити взаємодію наземних та повітряних підрозділів в складних умовах сучасного бою зі значною кількістю перешкод для зв’язку з боку ворога.
У 2017 р. УКХ-радіостанції від компанії Aselsan стали переможцями у порівняльних випробуваннях, які пройшли у Збройних силах України і закуповуються для оснащення частин Сухопутних військ, ракетних військ та артилерії, частин Протиповітряної оборони.
Зразки, що закуповуються в інтересах Збройних сил України, належать до сучасного сімейства засобів зв’язку. Системи розроблені відповідно до стандартів НАТО, що вимагають від мереж тактичного зв’язку “підвищеної живучості” в умовах застосування противником засобів протидії.
Технології
Перевантаження інтернету
Коментарі
Технології
Про нову розробку
Деталі
Коментарі
Технології
Особливості нової системи
- магнітометр;
- георадар;
- інфрачервону та оптичну камери, котрі працюють на основі штучного інтелекту.
Коментарі