Суспільство
Київські архітектори презентували концепцію відновлення вокзалу в Тростянці, який зруйнували російські окупанти (ФОТО)
Київське архітектурне бюро Zotov & Co представило проєкт відновлення залізничного вокзалу у Тростянці, що на Сумщині.
Проєкт опублікували на сайті Zotov & Co.
Простір планують зробити повністю інклюзивним, без жодної сходинки. «Це було непросто, адже перепад рельєфу по площі сягає близько семи метрів», – кажуть в архітектурному бюро.
Зазначається, що це буде інтегрований вокзал, який обʼєднає як поїзди, так і автобуси. Поруч обладнають автобусну стоянку, паркувальний майданчик і заїзд для таксі.
Читайте також: «Зруйнуйте комунізм». Як уникнути помилок радянського минулого під час відбудови? Пояснює архітектор
Поруч із площею перед вокзалом планують облаштувати торгові павільйони і кафе, які повернуть власникам і орендарям зруйнованих унаслідок війни споруд. На залізничних перонах і автобусних зупинках хочуть створити навіси.
Довідка
Росіяни зайшли в Тростянець в місто 24 лютого вже о 8-й ранку. 4 березня голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький повідомив, що місто повністю окуповане. З 13 березня, у зв’язку із масштабними обстрілами міста, виникли проблеми із електропостачанням – багато кварталів міста було знеструмлено. Через відсутність електрики не працювало і водопостачання.
26 березня 2022 року місто звільнене від російської армії. На думку мера міста Юрія Бови окупація та бойові дії відкинули місто в розвитку на близько 10 років.
Нагадаємо, ГО «Інститут розвитку суспільних інновацій» 29 березня презентували концепцію відновлення та розвитку Макарівської громади, що на Київщині.
Крім того, уряд Німеччини запустив проєкт «Платформа відновлення України», спрямований на відновлення інфраструктури та бізнесу в Україні.
Фото: http://zotov.com.ua
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі