Економіка і бізнес
Київ купує львівські трамваї з USB-портами в салоні
Львівська компанія “Електронтранс” перемогла в тендері «Київпастранс» на поставку 10 низькопідлогових трамвайних вагонів. Про це пише Delo.ua.
Київ закупить 26-метрові вагони вартістю 505 мільйонів 392 тисяч гривень. При чому очікувана вартість у тендері скадала 568 мільйонів 392 тисяч гривень. В аукціоні також брала участь компанія Pesa Bydgoszcz, їхня ціна складала 568,4 мільйонів гривень.
Згідно з умовами, трамваї повинні мати на 100% низький рівень підлоги, кондиціонери та USB-порти у салоні. Вагони мають бути не раніше 2018 року випуску. Доставити їх у Київ мають до 31 грудня 2019 року.
Читайте також: Києвом курсуватимуть 26-метрові трамваї
“Київпастранс” в кінці січня повторно оголосив два тендери на закупівлю в 2019 році 20 одиниць трамвайних вагонів, в тому числі 10 одиниць 26-метрових вагонів на очікувану суму 568,632 млн гривень і 10 одиниць 30-метрових вагонів на 503 млн гривень, оскільки оголошені раніше торги були скасовані через виявлених порушень законодавства про державні закупівлі.
Читайте також: У Києві збудують нові трамвайні павільйони і платформи
За інформацією на порталі ProZorro, повторний аукціон на поставку Києву десяти 30-метрових трамвайних вагонів відбудеться 3 квітня. Заявки на участь у ньому подали СП “Електронтранс” і ТОВ “Торговий дім УКВЗ-Україна” (Київ), дилер російського Усть-Катавського вагонобудівного заводу.
Заявки на первинний тендер з постачання Києву 26-метрових трамваїв, крім “Електронтранс” і Pesa, вперше подавала також чеська TRAM FOR ENVI s.r.o., проте в повторному тендері вона вже не брала участь.
Що відомо про “Електротранс”?
ТОВ Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» створене у 2011 році корпорацією «Електрон», фірмою «TransTec F&E Vetschau UG» (Німеччина) та ТОВ «Автотехнопроект».
СП «Електронтранс» – підприємство повномасштабного виробництва, що спеціалізується на проектуванні та виробництві сучасного міського електро- та автотранспорту.
“Електронтранс” – це сучасний машинобудівний завод з технологічно гнучким виробництвом, що сьогодні виготовляє трамвайні вагони для колій різної ширини – 1000 мм, 1435 мм та 1524 мм – тобто не лише для міст України, але й на експорт – у держави СНД та Європейського Союзу.
Економіка і бізнес
Коментарі
Економіка і бізнес
«ПриватБанк» запровадив нову послугу, яка дозволяє клієнтам обмінювати готівкову іноземну валюту на гривні через банкомати типу Recycler. Це перший подібний сервіс в Україні, що надає можливість здійснювати обмін цілодобово та без додаткових комісій.
Про це повідомляє «ПриватБанк».
Як скористатися послугою
- Обмін валют доступний у банкоматах Recycler ПриватБанку 24/7;
- клієнт вносить готівкову іноземну валюту (долари США або євро) у банкомат і одразу отримує готівкові гривні без необхідності зарахування на картку;
- операція здійснюється за актуальним готівковим курсом ПриватБанку;
- сума до 100 гривень, яка не може бути видана готівкою, зараховується на картку клієнта або мобільний рахунок;
- максимальна сума однієї операції — до 1000 доларів США або 1000 євро.
Читати також: Міжнародний валютний фонд передав Україні 1,1 мільярда доларів
Знайти найближчий банкомат Recycler «ПриватБанку» можна за допомогою офіційної карти відділень та банкоматів на сайті банку.
Фото: «ПриватБанк».
Коментарі
Економіка і бізнес
Допомога від міста-побратима
- мобільну операційну рентген-установку (С-дугу);
- рентген-прозорий мультифункціональний операційний стіл для складних операцій.
Систематична допомога від Брюсселя
- 5 автомобілів швидкої допомоги;
- 2 пожежні авто;
- апарат КТ;
- 28 ліжок з електроприводом та матрацами для реабілітації;
- 3 000 бронежилетів для медиків і працівників екстрених служб.
Коментарі