Суспільство
Кияни подали рекордну кількість проектів для участі в Громадському бюджеті
На участь в Громадському бюджеті цьогоріч подано 2208 проектів на загальну суму 1 072 578 039 грн, передає Вечірній Київ.
“Сформовано 802 команди із важливими для суспільства проектами. Станом на 0.00 7 березня 2019 року центр публічної комунікації та інформації інформує про попередню кількість проектів, поданих киянами на Громадський бюджет-4”, – йдеться у повідомленні.
Як відбувався процес подання проектів цьогоріч?
У центрі зазначають, що найбільше проектів у категорії «Освіта» (772) та «Громадянське суспільство» (352). Лідером за кількістю заявок є Дарницький район, найменше пропозицій подали з Печерського району.
Цього року на персональних воркшопах центру публічної комунікації та інформації (ЦПКІ) в загальному було присутньо 492 представника команд, особисто опрацьовано разом із авторами більше 100 проектів, проведено 4 масштабних заходи, 22 індивідуальних тренінгів та 21 персональну онлайн-консультацію.
Читайте також: На Київщині запускають унікальний соціальний проект побудови житла
До 24 квітня 2019 року відбуватиметься публічне обговорення, експертиза, доопрацювання проектів та оскарження експертних висновків. А з 15 травня до 6 червня кияни мають змогу підтримати до п’яти вподобаних проектів своїми голосами.
Що потрібно знати про Громадський бюджет?
Громадський бюджет – інструмент активних громадян для зміни Міста, району на краще. На цій платформі мешканці міст можуть пропонувати свої проекти, долучайтися до команд та голосувати за інші цікаві ідеї або об’єднуватись у спільноти. Проекти, які найбільше підтримають шляхом е-голосування, будуть реалізовані Містом під контролем Команд та громадськості.
“Нашою метою є підсилення компетенції всіх учасників ГБ, створення незалежного майданчику діалогу та взаємодопомоги – зокрема тим командам, яким здобути підтримку може здаватись перепоною, але які опікуються інноваційністю, соціальним напрямком, громадянським суспільством, екологією, енергоефективністю, транспортною інфраструктурою, освітою”, – повідомляють у ЦПКІ.
Читайте також: На Сумщині здійснять нові інфраструктурні проекти
Нагадаємо, за чотири роки місто витратило на громадські проєкти розвитку міського середовища понад 300 мільйонів гривень. Для популяризації цього інструменту демократії у 2018 році Київрада створила КП «Центр публічної комунікації та інформації». Координатори Центру надають консультації авторам проєктів протягом усього дня за адресою Хрещатик, 36, другий поверх (вільний доступ).
Суспільство
Про ініціативу
Стіни, які розповідають історії
Коментарі
Суспільство
Історія Тетяни Кунденко
Весілля, що стало символом віри в майбутнє
Коментарі
Суспільство
Про відбудову
Що планують зробити?
- кабінети лікарів;
- приміщення для щеплень;
- зону реабілітації.
Коментарі