Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
наручні годинники наручні годинники

Суспільство

Купуй українське. Шість брендів, які виготовляють наручні годинники

Опубліковано

Для сучасної людини наручні годинники — це модний аксесуар, який підкреслює діловий імідж та пунктуальність. Виробники усього світу привертають увагу покупців витонченим дизайном, унікальними моделями та чудовою якістю. Не відстають у цьому й українські бренди. Переконайтесь у цьому самі в нашій підбірці.

1. WOODOO СASE — стильні дерев’яні годинники

Бренд WOODOO СASE — це майстерня дерев’яних виробів. Тут створюють унікальні чохли з лазерним гравіюванням з цитатами українських письменників. Та найбільш привабливими серед асортименту є наручні годинники з натурального дерева. Бренд пропонує моделі з всієї різноманітності малюнків з гравіюванням по дереву.

У WOODOO СASE є чоловічі та жіночі наручні годинники різних відтінків. У комплекті до кожної моделі йде спеціальний штиль, тому з легкістю можна змінювати довжину ремінця. Механізм в годиннику використовується японський кварцовий. Він вважається одним з кращих у світі і завдяки своїй якості і надійності позбавить вас від постійного ремонту дерев’яних годин. А ще аксесуари мають водовідштовхувальний захист, тому ви можете сміливо мити руки, не знімаючи виріб.

Читайте також: $200 за ремінець для годинника. Як це вдалось бізнесмену з Краматорська

Дерев’яні годинники стануть чудовим подарунком, адже можна замовити індивідуальне гравірування, завдяки якому виріб стане оригінальним та унікальним.

Де купити: Інстаграм

Ціни: від 1500 грн

2. NIXOID Lab – наручні годинники з радянських радіоламп

Українські винахідники створили лампові наручні годинники. Хлопці з Черкас знайшли застосування радянській спадщині. Вони створили три моделі наручних годинників – Nixoid, Glower і Era VFD. Для їх виробництва використали символьні лампи ІН-16 і ІВ-9, які були створені в СРСР для відображення часу. Українські винахідники пояснюють свій винахід прагненням використовувати старі технології. До того ж такі годинники виглядають дуже стильно.

Такий незвичайний аксесуар став популярний в усьому світі. Минулого року хлопцям вдалось зібрати понад $54 000 на японському сервісі краудфандингу CampFire. А також вони мають офіційні магазини на eBay та ETSY.

Де купити: сайт

Ціни: від $200.

3. Ексклюзив від Валерія Даневича

Валерій Даневич — відомий український майстер, який зміг вивести на новий рівень не тільки мистецтво роботи з деревом, а й виробництво годинників. Його вироби є унікальними, адже абсолютно всі частини годинника виконані з дерева. Деякі деталі можуть бути розміром від 0,1 мм, тому це справжня ювелірна робота. Найдрібніші елементи годинника створюються зі звичайної деревини — горіха, яблуні, берези. Виключенням є скло, спіраль і пружина. Таким чином, Даневич показав, що дерево є не тільки натуральним, але і достатньо функціональним матеріалом.

Читайте також: Мосяжництво, ткацтво і лозоплетіння: 7 брендів, які відроджують традиції

Спочатку майстер реставрував корпуси антикварних годинників, але згодом захотів створювати складні механізми повністю з дерева. У 2015 році з’явились перші дерев’яні годинники від Валерія Даневича. А зараз вироби майстра відомі в усьому світі.

Де купити: Фейсбук

Ціни: в середньому — $100.

4. Годинник за мотивами “Гри престолів” у Kristan Time

Аксесуар за мотивами Гри Престолів чи Вікінгів? Так, саме такі виготовляє бренд Kristan Time. Професійна команда художників, дизайнерів та маркетологів створює дивовижні годинники якісної ручної роботи. Дерев’яні аксесуари з незвичайним циферблатом виглядають дуже стильно і стануть ідеальним подарунком, адже майстри можуть нанести гравіювання за вашим ескізом.

Крім того, бренд Kristan Time піклується про навколишнє середовище. Якщо ви купуєте один годинник, вони садять одне дерево.

Де купити: сайт

Ціни: в середньому — від 4000 грн.

5. Українські годинники від KLEYNOD

Це перше українське підприємство, де налагодили серійне виробництво наручних годинників. З 2002 року тут виготовляють стильні аксесуари під торговою маркою KLEYNOD. Засновникам важливо, щоб кожен, хто одягає український годинник, відчував комфорт, приємні емоції, а також приналежність до видатної нації. Навіть назва бренду KLEYNOD означає скарб, символ влади, який колись відрізняв українських гетьманів.

Читайте також: Будьте гарними навіть на карантині: 6 брендів домашнього одягу

Сьогодні бренд є одним з найбільш впізнаваних виробником чоловічих та жіночих годинників в Україні. Асортимент аксесуарів KLEYNOD налічує більш ніж 150 моделей із шести оригінальних колекцій: Antonov Watches by Kleynod, Клейноди Незалежності, Embroidery by Kleynod, Kleynod Forces, класична колекція та футбольна серія Kleynod Champion. Всі годинники збираються вручну на базі надійних швейцарських механізмів.

Де купити: сайт

Ціни: від 4000 грн

6. Andywatch – годинники, які по кишені кожному

Цей український бренд, який був заснований у 2014 році, має великий асортимент жіночих та чоловічих наручних годинників.

“Наш девіз – “Мрій, створюй реальність!” – був сформований з урахуванням унікальної послуги, а саме розробки ексклюзивного циферблату годинника, що максимально відображатиме вподобання, настрій та мрії власника. Власна майстерня дозволяє виконувати індивідуальні замовлення від однієї одиниці у найкоротші терміни”, – кажуть засновники бренду.

Годинники від  Andywatch виглядають дуже стильно – яскраві ремінці, креативний дизайн та різноманітні малюнки на циферблаті. Годинник для себе знайдуть як романтичні натури, так і любителі пожартувати над собою. А для поціновувачів класики створили елегантні годинники колекції Universe, що підкреслять ваше почуття стилю. А ще аксесуари від цього бренду будуть по кишені кожному.

Де купити: сайт

Ціни: від 800 грн.

Коментарі

Суспільство

В «Охматдиті» відновили бомбосховище — тепер там фентезійні малюнки (ФОТО)

Опубліковано

У київській лікарні «Охматдит» відкрили оновлене бомбосховище, стіни якого тепер прикрашають фантазійні малюнки. Авторками цього чарівного проєкту стали ізраїльські мисткині Регіна Шафір і Зоя Север.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці НДСЛ Охматдит.

Про ініціативу

Малюнки з’явилися у відділенні дитячої ендокринології завдяки підтримці посольства Ізраїлю в Україні. Проєкт отримав символічну назву — «Вікно в Мир». Його мета — допомогти дітям, які змушені ховатися під час тривог, почуватися спокійніше та зберігати віру в краще.

Сюжети для настінних ілюстрацій художниці вигадували разом із маленькими пацієнтами. Діти малювали, мріяли, а потім разом із мисткинями переносили фантазії на стіни укриття. У результаті з’явилися зображення, які створюють затишну атмосферу та нагадують дітям про чарівний світ мрій.

Читати також: У Лозовій на Харківщині капітально ремонтують дитячу поліклініку

Стіни, які розповідають історії

В оновленому укритті тепер живуть чарівні герої, казкові пейзажі та вигадані світи. За словами Регіни Шафір, цей проєкт — проєкція надії та підтримки:

«Ми прагнули, щоб кожна дитина, яка опиниться тут, відчувала, що стіни укриття — це не лише захист, а й портал до світу, де панують мир і фантазія».

Фото: викладене на сторінці у фейсбуці НДСЛ Охматдит
Фото: викладене на сторінці у фейсбуці НДСЛ Охматдит
Фото: викладене на сторінці у фейсбуці НДСЛ Охматдит

Нагадаємо, що на Київщині будують нову багатоповерхівку замість зруйнованої росіянами: у ній житимуть 78 родин.

Фото: викладене на сторінці у фейсбуці НДСЛ Охматдит.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Одружувала молодят під обстрілами: історія відновлення ДРАЦС на Харківщині (ВІДЕО)

Опубліковано

У Балаклії, що на Харківщині, війна не змогла зламати духу місцевих жителів. Попри обстріли, тут не лише відновлюють інфраструктуру, а й повертають до життя традиції весільних святкувань. Історію коруючої ДРАЦСу Тетяна Кунденко ми розповіли у випуску на ютуб-каналі ШоТам.

Історія Тетяни Кунденко

Балаклійський ДРАЦС, яким понад п’ять років керувала Тетяна Кунденко, зазнав значних пошкоджень під час російських атак. Будівля постраждала від уламків і вибухової хвилі, але попри це місцеві працівники продовжують проводити церемонії — навіть у тимчасових умовах.

«Молоді люди створюють сім’ї, а ми допомагаємо їм зробити цей день особливим, незалежно від того, що відбувається навколо», — розповідає Тетяна.

Фото: скріншот з відео ШоТам

Читати також: У Лозовій на Харківщині капітально ремонтують дитячу поліклініку

Весілля, що стало символом віри в майбутнє

Однією з таких урочистостей стало весілля Олександра та Олени. Їхнє знайомство почалося ще до війни, а кохання витримало всі випробування. Пара вирішила одружитися у місцевому парку, де під звуки сирен обмінялася клятвами вірності та одягла обручки.

«Ми відчували щастя, бо цей день був про нас, про наше майбутнє», — ділиться Олена.

Відео: ШоТам

Святкування супроводжувалося танцями, піснями й щирими емоціями, які нагадували про важливість любові навіть у найскладніші часи.

Детальніше довідатися про те, як Тетяна вистояла у важких умовах війни можна у нашому відео на ютубі.

Нагадаємо, що

Фото обкладинки: скріншот з відео ШоТам.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Лозовій на Харківщині капітально ремонтують дитячу поліклініку

Опубліковано

У Лозовій на Харківщині розпочинають капітальний ремонт дитячої поліклініки.

Про це повідомив міський голова Сергій Зеленський.

Про відбудову

Проєкт «Дитяча поліклініка майбутнього» реалізують завдяки Програмі розвитку ООН. Виконавця робіт обрали через електронну систему публічних закупівель.

«Малеча отримає свій простір — окремо від дорослих пацієнтів. Нові приміщення будуть яскравими, щоб лікарі сприймалися як дружні супергерої, які завжди готові допомогти», — зазначив мер.

Читати також: Нідерланди оголосили про грантовий проєкт для виробників з України: деталі програми

Що планують зробити?

Дитячу поліклініку розмістять у триповерховій прибудові до міської поліклініки. Новий простір включатиме:

  • кабінети лікарів;
  • приміщення для щеплень;
  • зону реабілітації.

Роботи розпочнуть вже наступного тижня. Тимчасово кабінет для щеплення та прийоми лікарів перенесуть в основний корпус. Пацієнтів обіцяють поінформувати про зміни.

Нагадаємо, як на Чернігівщині підтримують тих, хто втратив дім.

Фото обкладинки: Freepik.

Коментарі

Читати далі