Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
наручні годинники наручні годинники

Суспільство

Купуй українське. Шість брендів, які виготовляють наручні годинники

Опубліковано

Для сучасної людини наручні годинники — це модний аксесуар, який підкреслює діловий імідж та пунктуальність. Виробники усього світу привертають увагу покупців витонченим дизайном, унікальними моделями та чудовою якістю. Не відстають у цьому й українські бренди. Переконайтесь у цьому самі в нашій підбірці.

1. WOODOO СASE — стильні дерев’яні годинники

Бренд WOODOO СASE — це майстерня дерев’яних виробів. Тут створюють унікальні чохли з лазерним гравіюванням з цитатами українських письменників. Та найбільш привабливими серед асортименту є наручні годинники з натурального дерева. Бренд пропонує моделі з всієї різноманітності малюнків з гравіюванням по дереву.

У WOODOO СASE є чоловічі та жіночі наручні годинники різних відтінків. У комплекті до кожної моделі йде спеціальний штиль, тому з легкістю можна змінювати довжину ремінця. Механізм в годиннику використовується японський кварцовий. Він вважається одним з кращих у світі і завдяки своїй якості і надійності позбавить вас від постійного ремонту дерев’яних годин. А ще аксесуари мають водовідштовхувальний захист, тому ви можете сміливо мити руки, не знімаючи виріб.

Читайте також: $200 за ремінець для годинника. Як це вдалось бізнесмену з Краматорська

Дерев’яні годинники стануть чудовим подарунком, адже можна замовити індивідуальне гравірування, завдяки якому виріб стане оригінальним та унікальним.

Де купити: Інстаграм

Ціни: від 1500 грн

2. NIXOID Lab – наручні годинники з радянських радіоламп

Українські винахідники створили лампові наручні годинники. Хлопці з Черкас знайшли застосування радянській спадщині. Вони створили три моделі наручних годинників – Nixoid, Glower і Era VFD. Для їх виробництва використали символьні лампи ІН-16 і ІВ-9, які були створені в СРСР для відображення часу. Українські винахідники пояснюють свій винахід прагненням використовувати старі технології. До того ж такі годинники виглядають дуже стильно.

Такий незвичайний аксесуар став популярний в усьому світі. Минулого року хлопцям вдалось зібрати понад $54 000 на японському сервісі краудфандингу CampFire. А також вони мають офіційні магазини на eBay та ETSY.

Де купити: сайт

Ціни: від $200.

3. Ексклюзив від Валерія Даневича

Валерій Даневич — відомий український майстер, який зміг вивести на новий рівень не тільки мистецтво роботи з деревом, а й виробництво годинників. Його вироби є унікальними, адже абсолютно всі частини годинника виконані з дерева. Деякі деталі можуть бути розміром від 0,1 мм, тому це справжня ювелірна робота. Найдрібніші елементи годинника створюються зі звичайної деревини — горіха, яблуні, берези. Виключенням є скло, спіраль і пружина. Таким чином, Даневич показав, що дерево є не тільки натуральним, але і достатньо функціональним матеріалом.

Читайте також: Мосяжництво, ткацтво і лозоплетіння: 7 брендів, які відроджують традиції

Спочатку майстер реставрував корпуси антикварних годинників, але згодом захотів створювати складні механізми повністю з дерева. У 2015 році з’явились перші дерев’яні годинники від Валерія Даневича. А зараз вироби майстра відомі в усьому світі.

Де купити: Фейсбук

Ціни: в середньому — $100.

4. Годинник за мотивами “Гри престолів” у Kristan Time

Аксесуар за мотивами Гри Престолів чи Вікінгів? Так, саме такі виготовляє бренд Kristan Time. Професійна команда художників, дизайнерів та маркетологів створює дивовижні годинники якісної ручної роботи. Дерев’яні аксесуари з незвичайним циферблатом виглядають дуже стильно і стануть ідеальним подарунком, адже майстри можуть нанести гравіювання за вашим ескізом.

Крім того, бренд Kristan Time піклується про навколишнє середовище. Якщо ви купуєте один годинник, вони садять одне дерево.

Де купити: сайт

Ціни: в середньому — від 4000 грн.

5. Українські годинники від KLEYNOD

Це перше українське підприємство, де налагодили серійне виробництво наручних годинників. З 2002 року тут виготовляють стильні аксесуари під торговою маркою KLEYNOD. Засновникам важливо, щоб кожен, хто одягає український годинник, відчував комфорт, приємні емоції, а також приналежність до видатної нації. Навіть назва бренду KLEYNOD означає скарб, символ влади, який колись відрізняв українських гетьманів.

Читайте також: Будьте гарними навіть на карантині: 6 брендів домашнього одягу

Сьогодні бренд є одним з найбільш впізнаваних виробником чоловічих та жіночих годинників в Україні. Асортимент аксесуарів KLEYNOD налічує більш ніж 150 моделей із шести оригінальних колекцій: Antonov Watches by Kleynod, Клейноди Незалежності, Embroidery by Kleynod, Kleynod Forces, класична колекція та футбольна серія Kleynod Champion. Всі годинники збираються вручну на базі надійних швейцарських механізмів.

Де купити: сайт

Ціни: від 4000 грн

6. Andywatch – годинники, які по кишені кожному

Цей український бренд, який був заснований у 2014 році, має великий асортимент жіночих та чоловічих наручних годинників.

“Наш девіз – “Мрій, створюй реальність!” – був сформований з урахуванням унікальної послуги, а саме розробки ексклюзивного циферблату годинника, що максимально відображатиме вподобання, настрій та мрії власника. Власна майстерня дозволяє виконувати індивідуальні замовлення від однієї одиниці у найкоротші терміни”, – кажуть засновники бренду.

Годинники від  Andywatch виглядають дуже стильно – яскраві ремінці, креативний дизайн та різноманітні малюнки на циферблаті. Годинник для себе знайдуть як романтичні натури, так і любителі пожартувати над собою. А для поціновувачів класики створили елегантні годинники колекції Universe, що підкреслять ваше почуття стилю. А ще аксесуари від цього бренду будуть по кишені кожному.

Де купити: сайт

Ціни: від 800 грн.

Суспільство

11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО)

Опубліковано

11-річний Єнс із Данії зібрав понад 34 тисячі данських крон для дітей з України, які втратили свої домівки. Хлопчик виготовляє власні вироби з бісеру та продає їх.

Про це повідомила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Єнс виготовляє синьо-жовтих великодніх курчат із бісеру. Торік хлопчик зібрав 28 тисяч крон. За 2025 рік він уже встиг зібрати шість тисяч крон, а благодійна організація KOLO Nordic подвоїла цю суму до 12 тисяч крон.

Очільниця міністерства написала про бажання Єнса допомогти українським дітям:

«Хлопчик побачив у новинах, як багато дітей в Україні втратили свої домівки, і сказав мамі: “Що ми можемо зробити?”. Мама відповіла: “Творити добро!”. У свої 11 він показує світові, що щедрість духу не має віку».

Читайте також: Анджеліна Джолі підтримала 14-річну дівчину, яка постраждала від атаки росіян (ФОТО)

Також завдяки міністру підприємництва Данії Мортену Бьодскову, який організував зустріч із Єнсом та його батьками, Юлія Свириденко мала змогу подякувати хлопчику за його роботу.

Нагадаємо, що Барбра Стрейзанд закликала підтримувати українських медиків (ВІДЕО).

Фото: фейсбук-сторінка Юлії Свириденко

Читати далі

Суспільство

Анджеліна Джолі підтримала 14-річну дівчину, яка постраждала від атаки росіян (ФОТО)

Опубліковано

Американська акторка Анджеліна Джолі поспілкувалася з 14-річною Поліною, яка дістала тяжкі поранення внаслідок російського удару по Харківщині. Акторка також передала Поліні записку зі словами підтримки.

Про це повідомили в UNITED24.

Поліна отримала тяжкі поранення в лютому 2025 року в Ізюмі. Зараз дівчина проходить лікування в дитячій лікарні «Охматдит». Найбільша мрія дівчини — знову ходити. Їй допомагають у цьому українські лікарі.

Також дівчина розповіла психологам, що вона дуже хотіла б зустрітися з Анджеліною. До втілення цієї мрії Поліни долучилися в UNITED24. Американська акторка поспілкувалася з Поліною онлайн. Разом із цим дівчина отримала від Анджеліни Джолі записку зі словами підтримки та побажаннями залишатися сильною.

Читайте також: «Ви надихнули весь світ!»: Барбра Стрейзанд закликала підтримувати українських медиків (ВІДЕО)

Фото: фейсбук-сторінка UNITED24

Нагадаємо, що принц Вільям зустрівся з українськими дітьми у школі в Естонії.

Фото обкладинки: Harald Krichel

Читати далі

Суспільство

«Нова пошта» нагородила українських волонтерів відзнакою «Варті»

Опубліковано

«Нова пошта» 26 березня нагородила українських волонтерів, благодійні фонди та громадські організації відзнакою «Варті». Її отримали 12 переможців голосування серед українців. Також компанія визначила 21 організацію, що найбільше доклалися до підтримки українців через гуманітарні відправлення.

Про це повідомили в «Новій пошті».

Хто здобув відзнаку «Варті»

До голосування за переможців долучилися понад 55 тисяч українців. Загалом відзнаку отримали 12 людей та організацій, які працюють у різних сферах.

77-річний Григорій Янченко переміг у номінації «Найстарший волонтер», також відомий як Дядя Гриша. Під час окупації Херсона він вирушав у людні місця з прапором України на кріслі колісному та з увімкненим гімном. Зараз він живе у Запоріжжі, але рідко буває вдома — подорожує містами України, збираючи кошти для військових. Відзнаку Дяді Гриші вручили у Кропивницькому під час чергового збору.

Наймолодшими волонтерками стали 6-річна Олександра та 4-річна Кіра з Харкова. Саша вже отримувала нагороду «Варті» рік тому. Тоді організатори підготували для неї сюрприз — вона побачила батька-військового, якого ненадовго відпустили зі служби. Через місяць чоловік загинув на фронті. Попри втрату, дівчинка разом із подругою продовжує допомагати ЗСУ, вона збирає кошти на маскувальні сітки, турнікети та автівки. Вона отримала відзнаку у річницю загибелі батька.

Олександра та Кіра

За технологічність у волонтерстві відзнаку отримав Сергій Стерненко — автор безперервного збору «Русоріз». Стерненко також регулярно демонструє, як FPV-дрони працюють на передовій.

За креативний підхід нагородили блогера з Миколаєва Юрія Степанця, який нині мешкає в Одесі. Він є найвідомішим в Україні коміком на кріслі колісному та ініціатором «неходових зборів» для військових. Волонтер часто наголошує: не всі можуть воювати в ЗСУ, але кожен, попри втому й втрати, здатен бути для ЗСУ на своєму місці.

Читайте також: Волонтеру Фумінорі Цучіко зареєстрували місце проживання в Харкові

Юрій Степанець

За евакуацію нагородили Катерину Андреєву, яка разом із військовими рятує поранених захисників із прикордоння Сумщини та Курщини. Вона також вивозить мирних жителів і покинутих тварин з-під обстрілів. Свою відзнаку Катерина присвятила батькові, який віддав життя за Україну. За медичну допомогу військовим українці висловили вдячність парамедикам з «Госпітальєрів», які врятували тисячі життів, а за підтримку жінок — руху VETERANKA.

Разом із цим відзнаку отримали:

  • всеукраїнська благодійна організація Ukrainian Food Foundation за підтримку ВПО;
  • Олександр Мізерій за культурний розвиток. Він є лідером гурту «Смерека» з Вінниччини та волонтером, який вже відіграв понад 350 благодійних концертів і зібрав понад 4 мільйони гривень для ЗСУ;
  • Андрій Бурахович за допомогу армії своїми руками. Андрій — механік, який майже цілодобово ремонтує автівки для фронту і вже відремонтував понад дві тисячі машин;
  • благодійний фонд «Діти героїв» за психологічну допомогу понад 12 тисячам дітей, які через війну втратили одного або обох батьків;
  • Анастасія Слюсар — лідерка фонду, який допомагає дітям, зокрема на прифронтових територіях.

«Попри втому, труднощі й втрати, волонтери продовжують рухатися далі — підтримують тих, хто цього потребує, і знаходять нові способи допомагати. Це про людяність, небайдужість і неймовірну силу. Вони працюють не заради відзнак, а просто тому, що не можуть інакше. Ми дякуємо кожному й кожній та завжди будемо поруч», — розповіла співзасновниця «Нової пошти» Інна Поперешнюк.

Переможці за обсягами гуманітарних вантажів

Організатори відзначили 21 організацію та фонд, що найактивніше користувалися послугами «Гуманітарної Нової пошти». Переможців обирали за найбільшими показниками кількості та ваги відправлень, категорії допомоги та її системність. «Нова пошта» відзначила:

  • благодійні фонди «На Хвилі» та «Рій» («Допомога армії»);
  • благодійні фонди «Медицина Херсонщини» та «Лелека-Україна» («Медична допомога»);
  • благодійні організації «Українські сестри та кідфрендлі» та «Співдружність України» («Допомога дітям»);
  • громадську організацію «Покликані жити» та благодійний фонд «Летс Хелп» («Допомога людям старшого віку»);
  • благодійні організації «З теплом у серці» та «Європейські традиції доброчинності» («Допомога людям з інвалідністю»);
  • «Бахмутське товариство захисту тварин “ЛАДА”» та благодійний фонд «Разом добра сила» («Допомога тваринам»);
  • громадські організації «Добробат» та «Б50» («Відновлення житла та добробуту»).
  • благодійна організація «Громадянин» та громадська організація «Джуніорс» («Спорт та реабілітація»);
  • благодійний фонд «Щаслива лапа» («Лідер серед вантажних перевезень);
  • міжнародний благодійний фонд «Небайдужі» та громадська організація «Свідомі кияни» («Найбільша кількість відправлень гуманітарного вантажу»).

Разом із цим у номінації «Навігатор допомоги» перемогли Юлія Кудрик й Оксана Миколюк за активне консультування й онлайн-супровід щодо перевезення гуманітарних вантажів.

Як вручали нагороди

Відзнаку вручали місцеві активісти, блогери, лідери думок, представники «Нової пошти», а також люди, які раніше отримували допомогу від волонтерів-переможців.

Андрій Бурахович та Аміл і Раміл Насірови

Про відзнаку «Варті»

«Варті» — це щорічна відзнака для волонтерів від «Нової пошти», яку заснували у 2022 році. Її започаткували для того, щоби підкреслити внесок українських волонтерів і благодійників.

Нагадаємо, «Нова пошта» розробила сервіс для ефективнішої доставки посилок.

Раніше ми писали, що UAnimals оголосили лавреатів Всеукраїнської зоозахисної премії.

Фото: «Нова пошта»

Читати далі