Суспільство
Корейці купують зерновий термінал у Миколаєві
Корейська сировинний трейдер Posco Daewoo купить в української групи Orexim 75% акцій зернового терміналу, що будується у Миколаєві. Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook Національна інвестиційна рада України.
Термінал буде обробляти до 2,5 млн тонн зерна в рік. Очікується, що його будівництво буде завершено в липні 2019 року. Сума угоди не розголошується.
Читайте також: Потужності зернових терміналів в українських портах зросли на 17 млн тонн
Раніше посол Республіки Південна Корея в Україні Лі Янг-Гу говорив, що провідна південно-корейська компанія в сфері торгівлі зерном готується до будівництва великого зернового терміналу в Україні, потужності якого будуть забезпечувати значні обсяги зберігання і переробки вантажів.
Навіщо це корейцям?
За заявою Posco Daewoo, таким чином компанія зможе контролювати весь ланцюжок постачання зерна, виробленого в Україні, і ефективно керувати запасами. Це також сприятиме продовольчій безпеці Кореї. Постачання зерна до цієї країни у значній мірі залежать від експорту, при цьому самозабезпеченість кукурудзою і пшеницею становить 1%. Тільки в 2017 році було імпортовано 10 млн тонн кукурудзи і 5 млн тонн пшениці.
Читайте також: На Запоріжжі будують зерновий термінал
Posco Daewoo стала першою корейською компанією, що має в управлінні зерновий термінал за кордоном. Раніше стало відомо, що Posco Daewoo цікавиться також розвитком другого терміналу морського порту “Чорноморськ” із використанням причалів № 7-9. Компанія розглядає цю територію як перспективний майданчик для будівництва комплексу з перевалки зернових вантажів і продуктів їх переробки.
У кого купують?
Група компаній OREXIM розпочала свою діяльність з невеликої торгової компанії, яка була заснована в 2004 році. За минулі роки бізнес групи трансформувався у велику структуру, яка налічує близько 1000 співробітників.
Основними видами діяльності є експорт сільськогосподарської продукції, портові та логістичні послуги. Партнерами компанії є провідні світові компанії і банки. Вона має офіси в декількох містах України, а також за кордоном.
Читайте також: В українському порту зареєстрували новий зерновий термінал
Ключовим активом групи Orexim є морський термінал “Евері”, що працює в Миколаївському морському порту.
Наразі діють п’ять його черг, послідовно введених в експлуатацію з 2010 по 2015 роки. У 2017 році стартувало будівництво шостої черги.
“Евері” обіймає одну з провідних позицій на українському ринку з перевантаження бурякової меляси та рослинної олії. Загальний тоннаж одноразового зберігання на терміналі перевищує 141 тис. тонн. Потужності з перевалки – 1,2 млн. тонн масла і 300 тис. тонн меляси на рік.
Суспільство
Нові правила бронювання
- середня зарплата на підприємстві не менше 20 тисяч гривень;
- відсутність податкових боргів;
- третій критерій можна самостійно з переліку: резидентство в Дія.City; понад півтора мільйона євро сплачених податків за рік; 32 мільйонів євро надходжень або важливість для національної економіки чи потреб громади.
Як отримати або підтвердити критичність підприємства
Як вказують у Мінцифри, від грудня параметри бронювання та критичності підприємств стануть чіткішими.
Коментарі
Суспільство
Сюжет «Прикордонників»
Коментарі
Суспільство
Що створили у просторі
Творці артоб’єктів
- Лесі Патоки;
- Василини Буряник;
- Олега Шпудейка;
- Олександра Грехова.
Коментарі