Суспільство
Комедія “Скажене Весілля” встановила унікальний для українського кіно рекорд
Кінострічка “Скажене весілля”, продюсером якого є Юрій Горбунов, зібрала у прокаті 50 мільйонів гривень. Таким чином українська комедія здолала “голлівудську” планку касових зборів.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Держкіно Пилип Іллєнко.
“Касові збори “Скаженого весілля” вже не просто рекордні, а подолали знакову позначку у 50 млн. грн. На українському ринку цю межу долають далеко не всі фільми, в тому числі голлівудські”, – йдеться у повідомленні.
За його словами, цього року таку планку, крім “Скаженого весілля”, взяли лише 7 фільмів, серед яких марвелівські блокбастери “Веном”, “Чорна пантера”, “Месники: Війна нескінченності” та низка інших.
Що варто знати про цей фільм?
Комедія “Скажене весілля”, що вийшла в широкий український прокат 4 жовтня, за два попередні рекорди зібрала 30 мільйонів 786 тисяч 504 гривні, її подивилися на той час 359 тисяч 979 глядачів. Вже тоді в Держкіно зазначили, що ці цифри стали абсолютним рекордом серед ігрових фільмів українського виробництва.
Ще до виходу на екрани комедія заінтригувала глядачів низкою задіяних знаменитостей: у епізодичних ролях знялися співаки Monatik, Олег Винник, продюсер Потап, учасники “Ліги сміху” та інші.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі