Суспільство
Команда The Ukrainians відкрила пункт незламності для журналістів у Києві
Редакція The Ukrainians облаштувала пункт незламності для українських журналістів у своєму офісі в Києві.
Про це повідомила співзасновниця групи видань The Ukrainians Марічка Паплаускайте.
Облаштувати коворкінг, у якому можна працювати навіть під час блекауту, редакції допомогли польські партнери з команди Mixer. Завдяки їм столичний пункт незламності для медійників отримав Starlink та зарядну станцію.
«Завдяки нашим польским друзям з команди Mixer відкриваємо у київському офісі The Ukrainians пунк незламності для журналістів! Маємо старлінк і зарядну станцію, які дозволяють працювати в умовах відсутності світла», – йдеться в дописі.
За словами співзасновниці The Ukrainians, офіс редакції одночасно може прийняти від 3 до 5 журналістів. Для цього команда додатково придбала великий стіл та кілька стільців. Крім того, поруч із офісом розташована кав’ярня, що також працює під час відключень електроенергії.
Як потрапити до коворкінгу
Журналістам, які хочуть працювати у редакції The Ukrainians, необхідно заповнити форму за цим посиланням, вказавши своє ім’я, адресу електронної пошти та назву видання.
Про The Ukrainians
Медіа-проєкт The Ukrainians стартував після Революції Гідності як журнал про успішних українців, ініціативу та відповідальність. Спочатку це був блог із великими інтерв’ю та красивими фотографіями. Згодом проєкт переріс у онлайн-журнал і книжки.
Читайте також: «Замовити Starlink – просто, але є нюанс». Як купити та налаштувати «коробку з космосу» від Маска
Сьогодні The Ukrainians Media – це незалежна медійна екосистема. І це вже не лише історії успіху українців, а й літературні репортажі, подкасти, новини, спецпроєкти та освітні ініціативи.
Раніше ми писали, що благодійний фонд «Соломʼянські котики» та KSE Foundation допоможуть облаштувати «пункти незламності» у десятьох школах Києва.
Крім того, у «Пунктах незламності» незабаром з’являться термінали супутникового зв’язку Starlink.
Фото: facebook.com/marichka.paplauskaite.
Суспільство
Нові рейси до Карпат
- поїзд № 33/34 Кривий Ріг — Ясіня: це нове додатково сполучення між Кривим Рогом, Львовом та популярними туристичними напрямками в Карпатах;
- поїзд № 61/62 Дніпро — Рахів (через день): нове сполучення для людей, які подорожують із Придніпров’я до Львова та Карпат;
- поїзд № 83/84 Київ — Солотвино (через день): на цьому напрямку збільшать кількість квитків на 50%;
- поїзд № 125/126-129/130 Полтава, Кременчук — Ужгород (через день): рейс поєднає Полтавщину зі Славськом та Закарпаттям.
- поїзд № 85/86 Запоріжжя — Львів — Рахів: маршрут продовжили до станції Рахів.
- поїзд № 145/146 Харків — Чернівці (через день): це сполучення дозволить жителям Слобожанщини дістатися Буковини.
Потяги до Харкова
Покращення маршрутів
Скорочення рейсів
- Поїзд №13/14 Київ — Солотвино на 1 годину 9 хвилин;
- Поїзд №55/56 Київ — Рахів на 57 хвилин з Києва до Рахова;
- Поїзд №45/46 Ужгород — Харків на 51 хвилин із Ужгородадо Харкова;
- Поїзд №39/40 Запоріжжя — Солотвино на 45 хвилин із Запоріжжя до Солотвина та на 42 хвилин із Солотвина до Запоріжжя;
- Поїзд № 3/4 Запоріжжя — Ужгород на 41 хвилин із Ужгорода до Запоріжжя.
Коментарі
Суспільство
- Запорізької;
- Дніпропетровської;
- Донецької;
- Сумської;
- Херсонської.
Підтримка ВПО на Київщині
Коментарі
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Коментарі