Суспільство
Команда ілюстраторів будує вольєри для врятованих із зони бойових дій тварин (ВІДЕО)
Ілюстратори Draw&Care створюють яскраві анімації, а кошти залучають на побудову вольєрів для собак, яких евакуювали із зони бойових дій.
Як митці взялися опікуватися притулком для тварин «Милосердя» на Львівщині, розповідає ШоТам.
Ця неймовірна команда ілюстраторів Draw&Care будує вольєри для безхатніх собак. Вони не тільки малюють тварин, а ще й допомагають їм.
У кожного другого члена команди рідні воюють на фронті. І вони вирішили вносити свій вклад у перемогу в тилу.
Читайте також: Змінили івенти на порятунок життів. Український бренд 02/24 створює бронежилети для бійців та цивільних
«Основною ідеєю нашого проєкту є максимальне поширення україномовного контенту і залучення коштів на підтримку тварин», — розповідає керівниця проєкту Draw & Care Діана Кук.
Взялися допомагати притулку «Милосердя»
Аніматори взялися допомагати притулку «Милосердя» на Львівщині. Там знайшли притулок понад 400 собак. Серед них багато евакуйованих із гарячих точок.
Вольєрів у притулку втричі менше. У Draw&Care зрозуміли, що чотирилапим потрібна допомога. Відклавши 30 тисяч грн, встановили перший вольєр.
«Гарно змайстрували. Сам розмір вольєра становив 2х5 м. Це металевий каркас + дерево. Власниця притулку повідомила, що туди заселять або одного великого собаку, або п’ять маленьких», — каже Юрій Дурдинець, художник і аніматор команди Draw&Care.
І зупинитися Draw&Care вже не змогли. Частину прибутку тепер стабільно віддають на потреби тварин.
«Якщо хтось чогось потребує, ми маємо допомогти саме зараз. Тому ми допомагаємо притулку «Милосердя»: собачкам, які там живуть, і людям, які за ними доглядають», — Анна Кармінова, художниця команди Draw&Care.
Читайте також: «Я не зміг їх покинути». Як вівчар з Донеччини самотужки пригнав на Волинь отару з 400 овець
Нагадаємо, український бренд відшиває комбінезони для песиків і допомагає ЗСУ.
Також у Гостомелі волонтери відбудували притулок для тварин, пошкоджений окупантами.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі