Суспільство
Херсонський аеропорт після реконструкції зможе приймати навіть «Мрію» (ФОТО)
У міжнародному аеропорту «Херсон» після оновлення буде нова злітно-посадкова смуга, здатна приймати великі пасажирські та вантажні літаки, зокрема Боїнги та українську «Мрію».
Про це повідомили у пресслужбі Херсонської обладміністрації та оприлюднили світлини із будмайданчиків.
Роботи стартували у вересні, щоб якомога швидше завершити оновлення, аеропорт тимчасово припинив польоти.
На будівництві працюють 120 осіб, а також 100 одиниць техніки. Роботи на наявній 2-кілометровій асфальтобетонній смузі майже повністю завершено.
Підрядна компанія активно працює над її подовженням та розширенням. Під час реконструкції злітну смугу подовжать до 2,6 км і розширять до 60 м.
Читайте також: «Перш за все, я спортсмен». Як двірник із Херсона у 49 років став чемпіоном світу з джиу-джитсу
Для більшої зносостійкості її посилюють прошарком із геотекстилю та армують синтетичним матеріалом.
Наголошується, що аеропорт «Херсон» зможе приймати літаки Boeing 737 – 800, 900 та Airbus 321 до 12 разів на день.
Читайте також: Одинадцять книг про війну на Донбасі, які варто прочитати кожному
Також на оновлену злітно-посадкову смугу зможе сісти та злетіти найбільший у світі літак українського виробництва «Мрія».
Очікується, що після відкриття нової ЗПС пасажиропотік Херсонського аеропорту зросте на 300 тисяч щорічно.
Нагадаємо, в аеропорту Дніпра стартувало будівництво нової злітно-посадкової смуги.
Як ми повідомляли раніше, у Харкові побудують ангари для техобслуговування «Боїнгів».
Фото: khoda.gov.ua.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі