Технології
Харківський автозавод відновив понад 600 одиниць військової техніки
“Харківський автомобільний завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” та спеціалізується на ремонті колісних та гусеничних тягачів, бронетранспортерів, за роки війни відновив понад 600 одиниць військової техніки. Про це повідомляє прес-служба концерну.
“Харківський автомобільний завод” за роки війни відновив та модернізував понад 600 одиниць військової техніки. Зокрема завдяки зусиллям 200 робітників заводу до українського війська надійшли понад 250 одиниць МТ-ЛБ та понад 60 одиниць землерийних машин ПЗМ-2 та екскаваторів ЕОВ-4421, вкрай необхідних для облаштування оборонних позицій”, – йдеться в повідомленні.
Читайте також: Укроборонпром представив новий БТР із безпілотниками
Як зазначається, харківське підприємство також на постійній основі проводить модернізацію БТР-60 та БТР-70. Модернізовані бойові машини, замість архаїчної системи з двох застарілих бензинових карбюраторних двигунів, оснащуються одним дизельним двигуном. За роки війни завод направив до українського війська понад 40 відремонтованих та модернізованих БТР-60 та БТР-70.
У прес-службі нагадали, що до 2017 року це підприємство не було завантажено на повну потужність та не мало чіткої стратегії. Але після завершення формування бронетанкового кластеру “Укроборонпрому”, “Харківський автомобільний завод” отримав чіткий план розвитку та розпочав опанування ремонту та модернізації нових видів техніки, адаптувавши свою спеціалізацію під нагальні потреби українського війська.Як наголошують в концерні, загалом підприємство може ремонтувати та модернізувати понад 30 найменувань гусеничної, автомобільної, інженерної та бронетехніки, а також понад 10 найменувань двигунів до неї.
“Харківський автомобільний завод” за останні роки значно розширив можливості з відновлення спеціалізованих інженерних машин, які необхідні українській армії для створення фортифікаційних споруд, важливих інфраструктурних об‘єктів, а також проведення робіт з розмінування території.
Технології
Чому це важливо
Що пропонує серіал
- як спілкуватися мовою безбар’єрності;
- чому інклюзивність важлива для комунікації;
- як розкривати проблеми різних соціальних груп;
- як говорити про людей із досвідом війни коректно.
Коментарі
Технології
Що подивитися
- «Різдво з Кластерфанками» (2021) — сімейна комедія про несподівану романтику у провінційному містечку;
- «Щедрик» (2022) — історична драма про події Другої світової війни;
- «Новорічна шкереберть» (2024) — новий український серіал про зустрічі долі у карпатському готелі;
- «Різдвяна історія» (2009) та «Вартові легенд» (2012) — улюблені мультфільми для дітей і дорослих.
Як долучитися
- завантажити додаток «Київстар ТБ» на смартфон, планшет або телевізор чи зайти на вебверсію;
- авторизуватися за номером телефону.
Про проєкт
Коментарі
Технології
Хто представить Україну
- Swapp — маркетплейс, де можна продавати та обмінювати вживаний одяг;
- ECOFACTOR — компанія, у якій створюють та підтримують зарядні станції для електромобілів;
- FormSniper — стартап, що автоматизовує заповнення податкових форм та інших документів;
- if.team — платформа для проєктно-орієнтованих компаній. Вона допомагає керувати бюджетами, зарплатами співробітників і вести облік вартості проєкту;
- VanOnGo — рішення, що цифровізує процеси роздрібної доставки;
- Voopty — система для оптимізації адміністративних процесів позашкільної освіти;
- Funely Al — ШІ-платформа, яка допомагає бізнесам отримати більше клієнтів за допомогою цифрового маркетингу;
- 3D UTU — інноваційно-технологічна компанія, яка розробила та запатентувала перший і єдиний будівельний 3D-принтер в Україні;
- Generect — SaaS-стартап, що допомагає компаніям знаходити дані про їхніх потенційних клієнтів та виходити з ними на зв’язок через інтеграцію з сервісами для е-mail-розсилок.
Коментарі