Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Kernel спрямував 150 млн грн на боротьбу з COVID-19

Опубліковано

Kernel допомагає українським медикам в боротьбі з епідемією коронавірусу. Як повідомляє пресслужба компанії, на протидію коронавірусу компанія спрямувала 150 млн грн. 

Зазначається, що 55 млн грн виділено до загальнодержавного фонду для забезпечення потреб Міністерства охорони здоров’я, ще 95 млн грн – на екстрену закупівлю медобладнання, ліків, засобів індивідуального захисту та дезінфекторів для лікарень Полтавської та Кіровоградської областей.

“Як соціально відповідальна компанія Kernel не може залишатися осторонь, коли країна потребує підтримки. Ми беремо безпосередню участь у масштабних роботах з протидії коронавірусу, щоб бути впевненими у готовності медичних закладів надавати своєчасну кваліфіковану допомогу жителям областей. Для координації ситуації на місцях створено оперативні штаби. Спільно з Полтавською та Кіровоградською обласними державними адміністраціями розроблено комплексну програму підтримки медичних закладів. Таких домовленостей та регіонального розподілу було досягнуто на зустрічі Президента України Володимира Зеленського з найбільшими українськими компаніями”, – коментує Євген Осипов, СЕО Kernel.

Читайте також: Українська агрофірма виділила понад 5 млн грн на боротьбу з коронавірусом

Чим допомагають?

На ці гроші вже закупили понад 200 одиниць медичної техніки: висококласні апарати ШВЛ, апарат для ПЛР-діагностики, кисневі концентратори, монітори пацієнта, дефібрилятори, електрокардіографи, рентген-апарати, пульсометри та інше важливе для порятунку життя обладнання. Після поставок в Україну закуплене устаткування доставляється медзакладам у Полтавській та Кіровоградській областях.

45 млн грн Kernel спрямував на закупівлю індивідуальних засобів захисту та інших невідкладних матеріалів для потреб медиків: костюми професійного захисту, рукавички, хірургічні маски, захисні щитки та окуляри, респіратори різних типів та ін. Систематично компанія поповнює запаси дезінфікуючих та антисептичних засобів.

Ще понад 11,5 млн грн спрямовано на придбання медикаментів. За отриманими від лікарень запитами закуплено антибіотики, спазмолітики, анальгетики і бронхолітики, противірусні, кровозамісні, протигрибкові і протимікробні препарати та ін.

Програма протидії коронавірусу в Kernel не обмежується потребами медичних закладів Полтавської та Кіровоградської областей. Компанія спрямовує кошти й зусилля на підтримку медиків в усіх регіонах своєї присутності.

Хто такі Kernel?

Kernel – найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, ключовий постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 15% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію Kernel постачає до понад 80 країн. З листопада 2007 року акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Коментарі

Суспільство

В Одесі активісти демонтували зображення Леніна: «Не має жодної культурної цінності»

Опубліковано

У ніч на 7 вересня в Одесі на площі було демонтовано зображення Леніна та радянську зірку.

Світлини з місця події опублікував громадський діяч Дем’ян Ганул на своїй сторінці у Facebook.

фото: Дем’ян Ганул

Він наголосив, що ці символи не охороняються законом і не мають культурної цінності.

Читати також: Активісти реставрують мозаїку на дитячій художній студії імені Осташинського: фото та як подопомгти

На фото Ганул стоїть поруч з активістом Владиславом Балінським. У своєму дописі Ганул зазначив: «В Одесі впав Ленін, проходив повз, в шоці з цієї новини. А я просив владу зняти його толерантно, ну влада не завжди чує громадськість».

Нагадаємо, що в Києво-Печерській лаврі встановлять пам’ятник Івану Мазепі з «Курчем»: фото.

Фото: Дем’ян Ганул.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

На Netflix вийде документальний фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси»

Опубліковано

11 вересня на Netflix вийде документальний фільм студії Knife! Films «Яремчук: Незрівнянний світ краси».

Про це повідомляється Netflix.ua.

Усі, хто має підписку на стримінговий сервіс, зможуть переглянути стрічку, яка розповідає про невідомі факти з біографії Назарія Яремчука — «першої української попзірки» та народного артиста УРСР. У фільмі зібрані спогади рідних, друзів і колег про легендарного виконавця.

Читати також: Понад ₴10 мільйонів у прокаті: фільм про Яремчука став найкасовішим в Україні

«Завдяки безмежному таланту, ентузіазму й праці Назарій Яремчук зробив українську пісню модною й відомою по всьому світу», — зазначають автори проєкту.

Фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси» встановив рекорд як найкасовіша документальна стрічка в Україні, зібравши 9,9 мільйона гривень за три вікенди прокату. Це більше, ніж результат фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова, який зібрав дев’ять мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Такфлікс випускає добірку короткого метру «Літувати».

Фото: «Яремчук: Незрівнянний світ краси».

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Українські безпілотники ГУР тепер можуть знищувати цілі на відстані до 1800 км

Опубліковано

Головне управління розвідки України (ГУР) отримало нову зброю — ударні безпілотники, здатні вражати цілі на відстані до 1800 кілометрів.

Про це повідомив начальник ГУР Кирило Буданов, зазначивши, що над розвитком цих дронів працюють найкращі фахівці, зокрема спеціалісти самого ГУР.

«Ці ударні безпілотники використовуються для ураження аеродромів та російських об’єктів, які «працюють на війну», — підкреслив Буданов. — «Військові аеродроми, які є джерелом постійної загрози для мирних українських міст, здригаються від повітряних атак».

Читати також: Уряд спрощує доступ до ринку вибухівки для українських виробників зброї

До повномасштабного вторгнення Росії 24 лютого 2022 року в Україні не було виробництва ударних далекобійних безпілотників. Однак із початком війни ринок дронів в Україні зріс у рази.

Однією з причин цього зростання стало обмеження з боку західних партнерів, які не дозволяють Україні використовувати свою зброю для ударів углиб території РФ. Це стимулювало розвиток вітчизняного виробництва далекобійних дронів, які стали важливою частиною української оборони та атакуючого потенціалу.

Нагадаємо, що в Україні відкрили офіс протимінної діяльності ДСНС: які у нього функції.

Фото: ДП «КБ Південне».

Коментарі

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство2 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство1 місяць тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...

РЕКЛАМА: