Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Кавові рамки та оправа з гімалайського бамбука: що пропонують українські бренди окулярів цього сезону

Опубліковано

Половина весни вже минула, а сонце лише зараз почало гріти. Саме час ховати у шафу теплий одяг і діставати те, що справді вам подобається. А на доповнення до образу не забудьте головний аксесуар — окуляри. Українські бренди не забарилися і вже пропонують вам новинки сезону. Серед них, зокрема, еліпси, тішейди та «котяче око». Родзинкою вашого аксесуару можуть стати кавові рамки чи оправа з гімалайського бамбука.

Екологія в красі від Blackwood

Бренд називає себе авторською майстернею виробів із дерева та шкіри ручної роботи. Відповідно, характерною рисою їхніх окулярів є дерев’яна оправа. Кожен аксесуар — це особливий екземпляр ручної роботи, тож інших таких не знайти. У компанії наголошують на використанні винятково натуральних матеріалів, які повинні вічно жити в гардеробі. Окуляри мають унікальну оправу, зріз якої — неповторний. Вони не нагріваються на сонці.

В асортименті представлені аксесуари чоловічі, жіночі та унісекс. Товари роблять з ебенового дерева, клена, багатошарового зебрового дерева, американського горіха. Лінзи поляризовані, виготовлені з оптичного пластику CR-39 з максимальним захистом UV 400. Це забезпечує повний захист очей від ультрафіолетових променів.

Сонцезахисні окуляри «котяче око» від бренду Blackwood

Тим, хто надає перевагу класиці, в цьому сезоні бренд радить звернути увагу на сонцезахисні окуляри «котяче око». У їхньому виконанні — це модуль Blackwood Verona в оправі з чорного американського горіха. А Blackwood Toscana в оправі з гімалайського бамбука бренд називає must have цієї весни. Вишукана граціозність «кішечок» виручить у період нестабільної погоди, прекрасно доповнивши як романтичний, так і повсякденний образ.

Ціна: від 1650 грн

Де придбати: сайт, магазин в Одесі на вул. Французький бульвар, 9

Завершуємо образ з Lucky Look

Цей український бренд заснували у 2012 році. Мережа магазинів, зокрема, спеціалізується і на іміджевих, і на сонцезахисних окулярах. У каталозі можна знайти чоловічі, жіночі та унісекс аксесуари під будь-який стиль одягу. Бренд пропонує широкий вибір окулярів-авіаторів і класичних моделей із тонкою та товстою пластиковою оправою. Всі вони мають лінзи з оптичного полімеру преміумкласу.

За час свого існування бренд випустив чимало колекцій, які були представлені в межах Ukrainian Fashion Week. Також були колаборації з українськими дизайнерами одягу, художниками, співаками, артистами та телеведучими. Як розповідала засновниця бренду Тетяна Хмара, головне завдання Lucky LOOK — донести, що окуляри є головним аксесуаром, який завершує образ. Мовляв, він приносить удачу, створює настрій і стиль.

Сонцезахисні окуляри еліпси та тішейди від бренду Lucky Look

У компанії зазначають, що цієї весни актуальним стає тренд на еліпси та тішейди. Овальні та округлі форми лінз підкорили модниць та фешн інфлюенсерів. Такі сонцезахисні окуляри мають лаконічний дизайн і підходять як під класичний стиль, так і Casual, спорт чи спорт-шик. Магазин аксесуарів пропонує корисну послугу LuckyBox — клієнти можуть обрати до дванадцяти пар окулярів і приміряти їх в себе вдома. Оплачувати потрібно лише за придбаний аксесуар.

Ціни: від 299 грн

Де придбати: сайт, у Києві в торгових центрах Ocean Plaza, River Mall, Lavina Mall, Sky Mall, Gulliver, Silver Breeze та ЦУМ.

Окуляри від Ochis з ароматом кави

Бренд Ochis із 2018 року виготовляє екологічні окуляри з кави. Ідею запустити продукт, що зможе цілком замінити пластик, вигадав киянин Максимов Гавриленко. Йому вдалося створити аксесуари, які є повністю біорозкладними, їх виготовляють із натуральних олій та переробленої кавової макухи, зібраної у столичних кав’ярнях. Засновник бренду має 15-річний досвід роботи з оптикою.

Філософія Ochis полягає у натуральності та екологічності. Бренд сповідує ідею сталого бізнесу, свідомого споживання та відмови від швидкої моди, наголошуючи на тому, що одна пара екологічних окулярів — краще, ніж велика кількість дешевих пластикових моделей. Кожна оправа проходить 39 етапів ручної обробки, щоб стати ідеальною парою Ochis. Окуляри всі унісекс, пахнуть кавою і схожі на темне дерево.

Читайте також: Де купити український рюкзак? 7 наших крутих брендів

Нещодавно бренд запропонував покупцям «Універсал» — свою нову та найбільшу колекцію з різноманітними дизайнами, формами та розмірами. Висловлювати свій настрій та стиль пропонують завдяки поєднанню абсолютно чорних або покритих льоном кавових рамок та лінз на будь-який смак.

Колекція сонцезахисних окулярів «Універсал» від бренду Ochis

Ціна: від $130 (приблизно 3600 грн)

Де придбати: сайт, Київ, Відрадний проспект, 97

На тусовку з окулярами Casta

Casta позиціює себе як перший український бренд міських окулярів. Вони випускають молодіжні оправи та сонцезахисні аксесуари, натхненні культурою рейвів і тусовок. Компанія зазначає, що окуляри — це атрибут, який визначає стиль життя. Радить ховати очі від сонця, але не ховати від людей, адже «в цьому місті так багато каст».

Сонцезахисні окуляри «котяче око» від бренду Casta

Цей український бренд пропонує різноманітні окуляри унісекс, які зроблять із покупців «справжніх жителів міст». Зокрема, серед моделей можна зустріти авіатори — окуляри, які є особливо популярними у виконанні бренду Ray-Ban, з різними формами, кольорами лінз та оправами. Серед новинок сезону Casta пропонує для своїх покупців модель «котяче око» — CASTA CS 1015 MGRN у зеленому кольорі. Також радить квадратні затемнені окуляри моделі CS 1007 PUR.

Ціна: від 399 грн

Де придбати: сайт, «Люксоптика», Rozetka

Hetmans — Гуцульщина в окулярах

Бренд Hetmans заснував американець українського походження Нік Розар. Його бабуся з дідусем під час Другої світової війни емігрували з України до США. Мама Ніка завжди мала певний зв’язок з Україною і часто сюди приїжджала. Свого часу після відвідування Гуцульщини Нік вирішив створити окуляри, використовуючи в дизайні народні мотиви.

Сонцезахисні окуляри з волоського горіха від бренду Hetmans

Першу пару аксесуарів, прикрашених різьбленням та візерунками на дужках, виготовили в Івано-Франківську. Зараз їх створюють також у Косові. Залишаючись в Україні під час пандемії, американець запустив масове виробництво окулярів, щоб збільшити робочі місця в регіоні. Продукція Hetmans досить популярна у США. Окремої весняної колекції бренд не пропонує, однак на сайті багато новинок — наприклад, окуляри з волоського горіха, оздоблені мозаїкою.

Ціна: від $170 (приблизно 4700 грн)

Де придбати: сайт

Суспільство

Журналіст з Норвегії вирушає у мандрівку на підтримку регіональних медіа в Україні

Опубліковано

Норвезький медійник Нільс Ріісе 1 липня вирушає в піший похід з Осло до Бергена. Завдяки своїй мандрівці на 450 кілометрів він привертатиме увагу до роботи українських регіональних журналістів, а також збиратиме кошти для їх підтримки.

Про це повідомили в асоціації «Незалежні регіональні видавці України».

Ідея акції народилася під час зустрічі на Всесвітньому медійному конгресі в Кракові, де Нільс поділився своїми планами з Оксаною Бровко, керівницею асоціації «Незалежні регіональні видавці України». Після обговорення він вирішив поєднати свій похід із підтримкою українських журналістів, які працюють у складних та небезпечних умовах.

«Це для мене особиста справа. Я довго працював у газетах і вже давно захоплююся тим, що робить Оксана Бровко з командою. Але цього разу я хотів підтримати їх не як медійник, а фізично — зробити щось, що відображає їхню витримку», — пояснив Нільс Ріісе.

Читайте також: «Борці за свободу»: співак Боно згадав українських військових на вечірньому шоу в США (ВІДЕО)

Зібрані кошти він передасть асоціації для закупівлі необхідного обладнання та на пряму підтримку редакцій в прифронтових зонах. Похід триватиме кілька тижнів, і Нільс регулярно ділитиметься своїми оновленнями через соціальні мережі, зокрема на LinkedIn.

Фото: сайт асоціації «Незалежні регіональні видавці України»

Нагадаємо, що американський музикант Brother Hill виступив перед бійцями 3-ї ОШБр на передовій.

Фото обкладинки: сайт Kampanje

Читати далі

Суспільство

«Злі Мавки» поширили вірші українських поетів на ТОТ (ФОТО)

Опубліковано

У Сімферополі, Мелітополі та Алчевську активістки руху «Злі Мавки» поширили вірші українських письменників. Ця акція є частиною національного спротиву на ТОТ і нагадуванням, що на цих землях залишаються українці.

Про це повідомили в русі.

«Спротив буває різний. Іноді це просто аркуш із кількома словами на стіні. Але цього вистачає, щоб хтось зупинився, посміхнувся, згадав, що він не сам. Саме такі прості речі дають надію і силу триматися далі, а знайомі українські слова нагадують людям, ким вони є», — зазначають учасниці руху.

Читайте також: «Я вільна людина»: з російської в’язниці у Криму звільнили українського журналіста

Нагадаємо, що активісти в Криму провели нову акцію спротиву (ФОТО).

Раніше ми писали, що посолка Канади зробила тату на підтримку жіночого спротиву на окупованих територіях України.

Фото: телеграм-канал «Зла Мавка»

Читати далі

Суспільство

Міноборони створить навчальний хаб для інформування населення про мінну безпеку

Опубліковано

В Україні для інформування населення про мінну небезпеку створять Міжнародний інформаційно-інноваційний навчальний хаб з питань гуманітарного розмінування.

Як повідомили в Міноборони, таку заяву зробили під час форуму «Особливості інформування населення про ризики, пов’язані з мінами та іншими вибухонебезпечними предметами».

За планом оборонного відомства, навчальний хаб стане основним центром впровадження інновацій щодо інформування про мінну небезпеку. Це стосується розробки навчальних програм, виробництва інформаційного та медіаконтенту, інтерактивних застосунків тощо.

На базі хабу збираються відкрити інноваційний музей гуманітарного розмінування. Облаштовуватимуть простір у Центрі гуманітарного розмінування при КабМіні.

Читайте також: €1,5 млн на розмінування: Україна підписала угоду з Італією та ПРООН

«Противник використовує сучасні боєприпаси, носії яких здатні доставити в усі куточки України кластерні боєприпаси, міни, інші небезпечні вражаючі елементи. Тому нам слід зосередити увагу на проведенні інформаційних заходів не лише на деокупованих територіях, а й по всій країні, та з різними верствами населення, починаючи зі школярів і закінчуючи посадовими особами органів виконавчої влади та місцевого самоврядування», — сказав начальник управління протимінної діяльності Олег Шуварський.

У Міноборони стверджують, що створення навчального простору посилить інформування та просвітницьку діяльність про небезпеку від вибухонебезпечних предметів. Наразі такі заходи проводять підрозділи розмінування Сил безпеки та оборони й оператори протимінної діяльності.

Нагадуємо, що Нідерланди виділяють 175 мільйонів євро на ППО та дрони для України.

Фото: сайт Міноборони

Читати далі