Економіка і бізнес
Івано-Франківський бренд одягу Framiore виходить на світові рівень
Українська марка модного одягу Framiore пройшла шлях від невеликого місцевого підприємства до бренду з міжнародним культовим статусом, повідомили на сайті програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Усупереч швидкоплинній моді, цей динамічний лідер напряму еко-фешн прагне підкорювати світ у розважливий спосіб, побудований на концепції поваги до довкілля, людей і тварин. Для своїх виробів компанія використовує тканини, виготовлені за екобезпечними технологіями – у якості реакції на те, що індустрія моди зажила собі слави одного з найбільших забруднювачів. Прагнення бренду виробляти якісний одяг із використанням технологічних процесів, які не шкодять довкіллю, привертає до нього дедалі більше поціновувачів у багатьох країнах світу.
Історія бренду
Засновниця Framiore Наталія Найда почала свою діяльність з малого підприємства в Івано-Франківську, але амбітне бажання створити новий, свіжий бренд, здатний задовольнити інтереси споживачів і водночас забезпечити захист довкілля, спонукало її до набагато сміливіших мрій.
Як підприємиця, Наталія знала, що потребує чогось більшого, аніж тільки творчої наснаги. Потрібен був бізнес-процес, який дав би можливість задовольнити вимоги клієнтів. Аби залучити до справи нові ресурси, вона вирішила подати заявку на отримання гранту від програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Надані програмою кошти дозволили команді Framiore:
- взяти в оренду виробничі приміщення,
- створити центр дослідження тканин,
- вчетверо збільшити кількість працівників,
- придбати спеціалізоване обладнання.
Читайте також: Слухай наше. 10 найкращих альбомів українських музикантів за 2021 рік, які точно варто почути
Особливість бренду
Framiore відрізняється від інших виробників тим, що у своїх моделях використовує традиційні мотиви різних етнічних груп світу. Наприклад, одна з колекцій цілком побудована на традиційному одязі народності хмонг, яка мешкає у Південно-Східній Азії. Наталія сподівається, що цей підхід заохотить покупців одягу більше дізнаватися та більше цінувати унікальну культурну спадщину та традиції різних країн світу. Ще одним джерелом доданої вартості продукції Framiore є низка інтерв’ю з жінками тих народів, чиї етнічні мотиви використовуються у колекціях бренду – що привертає увагу до їхньої особистої історії.
За сприяння USAID, Framiore вже співпрацює з роздрібними мережами Європи й Північної Америки та користується дедалі більшою популярністю у Великій Британії. Але Наталія не збирається зупинятися на цих досягненнях – за рахунок унікального дизайну свого одягу у поєднанні з забезпеченням сталого розвитку та мінімального впливу на екологію, українська компанія налаштована і далі неухильно підкорювати світ.
Читайте також: Український бренд створив хутро з конопель, яке підкорило світові подіуми (ВІДЕО)
Нагадаємо, українська компанія xBeam 3D розробила технологію друку металевих деталей на 3D-принтері.
Фото: usaid.gov.
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі