Економіка і бізнес
Фабрика на Прикарпатті шиє одяг для європейських брендів
В Івано-Франківську на західний ринок вже роки працює швейна фабрика «Галичина», чия продукція здатна задовольнити найвибагливішого європейського модника, повідомляє U open EU.
95% продукції – на експорт
Вже більше 20 років ПраТ «Галичина» шиє чоловічий та жіночий верхній одяг для ЄС за давальницькою схемою.
“Робота за давальницькою схемою передбачає, що тканину, фурнітуру, лекала, розмірну сітку, технічні вимоги до швів та деталей нам надає бренд, для якого працюємо. А ми виготовляємо сам виріб, починаючи від викрійки і закінчуючи пакуванням готової моделі”, – розповідає Галина Ковбас, керівник швейного підприємства “Галичина”.
Читайте також: У Чернігові відкриють текстильну фабрику на 150 працівників
Лише 5% зшитого на фабриці одягу йде на внутрішній ринок, все інше – на експорт. Наприклад, відомий елітний бельгійський бренд “Saint James” шиє верхній одяг на замовлення виключно на “Галичині”.
“Ми відправляємо продукцію у Бельгію, Францію, Німеччину, Польщу, Нідерланди, Словаччину, Канаду та США. Примітно, що на товари для США ми обов’язково нашиваємо бірку з написом made in Ukraine. А от одяг, який шиємо для ЄС має, лише позначку з назвою бренду, тобто без будь-якої країни походження”, – додає Галина Ковбас.
Партнери шукають самі
Як розповіла пані Галина, з таким великим досвідом на європейському ринку їх вже знають. Тому зараз не вони шукають партнерів партнерів, а навпаки. Крім того, потенційні іноземні партнери приїжджають на фабрику і мають можливість самостійно побачити як та працює.
Читайте також: На Миколаївщині збудують текстильну фабрику на 250 робочих місць
“З міжнародними замовниками працюємо через посередників. Як правило, це представництва міжнародних компаній та брендів в Україні. Вони нас знаходять і пропонують співпрацю. Потім повністю координують нашу роботу та ведуть комунікацію із замовником. Але, в першу чергу, вони займаються документообігом: перекладом договорів, їх підписанням та узгодженням. Також саме вони повністю забезпечують логістику”, – пояснює Галина Ковбас.
Кожна людина на підприємстві, звісно, офіційно працевлаштована. Керівник наголошує, що за весь час роботи “Галичини”не було жодного випадку, щоб працівнику заплатили хоча би частину зарплати “у конверті”: “Все офіційно та відкрито.”
Економіка і бізнес
Як долучитися до «Зеленої пʼятниці»
Товари з вигодою
- ґаджети Apple — 10%;
- побутова техніка — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- енергоощадні товари — 10% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard;
- квитки в театри, кінотеатри та на концерти — 10% кешбеку;
- МСС краса та здоровʼя — 8% кешбеку при оплаті з кредитного ліміту картками «Універсальна» та преміальною від Mastercard.
Про програму лояльності «Привіт»
Коментарі
Економіка і бізнес
Головні теми конференції
- енергонезалежність та покращення української інфраструктури;
- інновації в теплотехніці;
- нові підходи до енергоефективного будівництва;
- підтримка локального виробництва.
Енергетичний сектор і держава
Про «Теплоенергетичний кластер України»
Коментарі
Економіка і бізнес
Що змінилося?
- автоматичні двері;
- ліфт для зручності пересування;
- місця для людей на кріслах колісних;
- тактильна плитка;
- таблички шрифтом Брайля;
- безбар’єрні вбиральні.
Нові можливості для відвідувачів
- 11 терміналів самообслуговування;
- касу;
- експрес-вікно.
Коментарі