Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Еко-шуби і зимові пальта від українських виробників

Опубліковано

Натуральне хутро залиште тваринам, їм воно потрібніше. А зігрітися вам допоможуть зимові пальта та еко-шуби, які пропонують українські виробники. Ми зібрали 8 брендів, які у яких можна придбати теплі та яскраві вбрання для холодної зими.

Vivalon

Бренд використовує італійську вовну та українські тканини, а фурнітуру закуповують на фабриці Mabo, яка є постачальником для Burberry. Vivalon існує вже 16 років і їх клієнтами стали понад 160 тисяч людей.

Пропонують і еко-шуби з утеплювачем, і зимові пальта. Багата палітра кольорів, тож кожен знайде собі верхній одяг.

Ціни: від 4500 гривень.

Olēnich

Молодий бренд, заснований в 2016 році, пропагує повільну моду та екологічних одяг. Тож на сайті Olēnich можна придбати еко-шуби, пальта та інший одяг.

Колекція Olēnich SS20 складається з екологічних матеріалів: дизайнерка вірить у моду без жорстокості та використовує екошкіру, щоб нагадати, що виглядати витонченим можна без жорстокості до тварин. 

Ціни на шуби: від 10 тисяч гривень.

Nugastudio

Персикові шуби, капюшони та утеплювачі – так можна не тільки не змерзнути, а й підняти собі настрій літніми кольорами. Бренд шиє вироби з хутра, який замовляє на українських фабриках, а всередині знаходиться утеплювач. Тож морозу можна не боятися. 

Маленький сюрприз: до всіх шуб в комплекті йдуть рукавички.

Ціни: від 3400 гривень.

MiLu

Український бренд, який просуває цінності екологічності і турботи про природу через свої продукти. Тут можна придбати шуби, у виробництві яких використовуються овеча шерсть, вплетена в трикотажну основу. Виробники стверджують, що їх шубки витримують до -20.

Серед товарів бомбери, шуби різної довжини, безрукавки та чоловіка куртка. Є навіть варіант для дітей. Кольори як спокійні, типу бежевого, так і яскраві. 

Ціни: від 4410 гривень (акційна ціна).

Читайте також: Які незвичні прикраси пропонує нова генерація українських ювелірів

REVELIN

Бренд створили в 2016 році, з тих пір український виробник створює різний одяг для жінок, від літніх платтів до зимових пальт. Яскраві кольори та утеплена шуба не залишать вас байдужими, адже вироби REVELIN витримують сильні морози. Відшивають як довгі еко-шуби, так і короткі.

Ціни: від 2500 гривень (акційна ціна).

T.B.Coatss

Цей бренд – справжня знахідка для тих, хто хоче виділятися. Адже тут немає спокійних кольорів та звичайних фасонів. Дизайнерка Тоня Бондаренко створює яскравий і, що головне, теплий одяг з шерсті, і вміло поєднує різні кольори в одному виробі. 

Ціни: пальто на фото – 11,500 гривень.

Whoisit 

Ще один бренд для сміливих та яскравих, що створює незвичні речі. Серед зимової колекції леопардова еко-шуба та пальто з вовни зі значками.

“Для інтелектуалів, естетів, простих смертних”, – описують свою аудиторію власники бренду.

Whoisit є переможцем конкурсу “Design It. 2016” від Vogue Ukraine, а також конкурсу “Design It. 2017” в категорії “Кращий молодий бренд” від Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Ціни: еко-шуба 6000 гривень, пальто 5600 гривень (акційна ціна).

Dolcedonna

Український бренд вишуканого жіночого одягу за демократичними цінами від дизайнера Олени Голець. Зимові пальта і шуби тут як для справжніх леді, так і для охочих бути особливим. Еко-шуби та вовняні пальта зігріють взимку та піднімуть настрій розкішним дизайном.

Ціни: еко-шуби від 3400 гривень, пальта від 2700 гривень.

Читайте також: Сукня на Новий рік: шість варіантів блискучих образів від українських брендів

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі