Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Еко-шуби і зимові пальта від українських виробників

Опубліковано

Натуральне хутро залиште тваринам, їм воно потрібніше. А зігрітися вам допоможуть зимові пальта та еко-шуби, які пропонують українські виробники. Ми зібрали 8 брендів, які у яких можна придбати теплі та яскраві вбрання для холодної зими.

Vivalon

Бренд використовує італійську вовну та українські тканини, а фурнітуру закуповують на фабриці Mabo, яка є постачальником для Burberry. Vivalon існує вже 16 років і їх клієнтами стали понад 160 тисяч людей.

Пропонують і еко-шуби з утеплювачем, і зимові пальта. Багата палітра кольорів, тож кожен знайде собі верхній одяг.

Ціни: від 4500 гривень.

Olēnich

Молодий бренд, заснований в 2016 році, пропагує повільну моду та екологічних одяг. Тож на сайті Olēnich можна придбати еко-шуби, пальта та інший одяг.

Колекція Olēnich SS20 складається з екологічних матеріалів: дизайнерка вірить у моду без жорстокості та використовує екошкіру, щоб нагадати, що виглядати витонченим можна без жорстокості до тварин. 

Ціни на шуби: від 10 тисяч гривень.

Nugastudio

Персикові шуби, капюшони та утеплювачі – так можна не тільки не змерзнути, а й підняти собі настрій літніми кольорами. Бренд шиє вироби з хутра, який замовляє на українських фабриках, а всередині знаходиться утеплювач. Тож морозу можна не боятися. 

Маленький сюрприз: до всіх шуб в комплекті йдуть рукавички.

Ціни: від 3400 гривень.

MiLu

Український бренд, який просуває цінності екологічності і турботи про природу через свої продукти. Тут можна придбати шуби, у виробництві яких використовуються овеча шерсть, вплетена в трикотажну основу. Виробники стверджують, що їх шубки витримують до -20.

Серед товарів бомбери, шуби різної довжини, безрукавки та чоловіка куртка. Є навіть варіант для дітей. Кольори як спокійні, типу бежевого, так і яскраві. 

Ціни: від 4410 гривень (акційна ціна).

Читайте також: Які незвичні прикраси пропонує нова генерація українських ювелірів

REVELIN

Бренд створили в 2016 році, з тих пір український виробник створює різний одяг для жінок, від літніх платтів до зимових пальт. Яскраві кольори та утеплена шуба не залишать вас байдужими, адже вироби REVELIN витримують сильні морози. Відшивають як довгі еко-шуби, так і короткі.

Ціни: від 2500 гривень (акційна ціна).

T.B.Coatss

Цей бренд – справжня знахідка для тих, хто хоче виділятися. Адже тут немає спокійних кольорів та звичайних фасонів. Дизайнерка Тоня Бондаренко створює яскравий і, що головне, теплий одяг з шерсті, і вміло поєднує різні кольори в одному виробі. 

Ціни: пальто на фото – 11,500 гривень.

Whoisit 

Ще один бренд для сміливих та яскравих, що створює незвичні речі. Серед зимової колекції леопардова еко-шуба та пальто з вовни зі значками.

“Для інтелектуалів, естетів, простих смертних”, – описують свою аудиторію власники бренду.

Whoisit є переможцем конкурсу “Design It. 2016” від Vogue Ukraine, а також конкурсу “Design It. 2017” в категорії “Кращий молодий бренд” від Mercedes-Benz Kiev Fashion Days.

Ціни: еко-шуба 6000 гривень, пальто 5600 гривень (акційна ціна).

Dolcedonna

Український бренд вишуканого жіночого одягу за демократичними цінами від дизайнера Олени Голець. Зимові пальта і шуби тут як для справжніх леді, так і для охочих бути особливим. Еко-шуби та вовняні пальта зігріють взимку та піднімуть настрій розкішним дизайном.

Ціни: еко-шуби від 3400 гривень, пальта від 2700 гривень.

Читайте також: Сукня на Новий рік: шість варіантів блискучих образів від українських брендів

Коментарі

Суспільство

У київському зоопарку народилися три червонокнижні пелікани (ФОТО)

Опубліковано

Українські орнітологи цьогоріч вивели та виростили пташеня рідкісного рожевого пелікана. Ще три пелікани народилися у Київському зоологічному парку загальнодержавного значення.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці закладу.

Нові птахи в зоопарку

Птахів вивели завдяки новітнім європейським підходам та роботі працівників зоопарку. У закладі вказують, що ці пелікани примхливі та складні у розведенні.

«Вони ще по-дитячому незграбні та вкриті сіреньким пушком і навіть не вміють плавати. Але не сумнівайтеся, буквально за декілька місяців вони стануть неймовірними та величними рожевими красенями — одними з найбільших та найяскравіших птахів української фауни!» — написали в зоопарку.

Наразі пташок годують річковою рибою. Кожен із пеліканів з’їдає до півтора кілограма їжі на день. Прийти до на новонароджених тварин можна у зимовому пташнику нижнього парку КиївЗоо.

Читайте також: На двох вокзалах України пасажирів зустрічав святий Миколай (ФОТО)

Утримання рожевих пеліканів

Рожевих пеліканів сьогодні утримують 109 європейських зоопарків. У 2024 році тільки 12 закладів змогли вивести потомство цього рідкісного птаха.

Нагадаємо, що UAnimals запустила благодійну крамницю для допомоги безпритульним тваринам

Фото: фейсбук-сторінка зоопарку

Коментарі

Читати далі

Суспільство

На двох вокзалах України пасажирів зустрічав святий Миколай (ФОТО)

Опубліковано

На перонах залізничних вокзалів у Харкові та Дніпрі пасажирів зустрічав святий Миколай та його помічники.

Про це повідомили в «Укрзалізниці».

«Поміж повітряних тривог у прифронтових мільйонниках кожна дитина чекає на дива, і вони трапляються на залізниці. Треба тільки допомогти Миколаю з валізкою… і ще зробити руханку…» — написали в УЗ.

Після вправ святий Миколай передавав дітям подарунки.

Читайте також: 10 фактів про День святого Миколая: історія, традиції та прикмети

Також 5 грудня уперше відправився третій дитячий вагон у складі потяга №42/41 Дніпро — Трускавець.

Проєкт із дитячими вагонами реалізують у партнерстві з ЮНІСЕФ та за фінансової підтримки уряду Бельгії.

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» збільшила ліміт безплатного інтернету в потягах Інтерсіті.

Раніше ми писали, що «Укрзалізниця» відкрила цілодобові «Пункти незламності» на 92 вокзалах України.

Фото: телеграм-канал УЗ

Коментарі

Читати далі

Суспільство

У Лондоні презентували фільм про ДСНС, який зняв британський режисер

Опубліковано

Документальний фільм «На лінії вогню» про українських рятувальників представив британський фонд Fire Aid разом із Лондонською пожежною бригадою.

Про це повідомили в ДСНС України.

«Фільм став емоційним нагадуванням про важливість міжнародної солідарності у підтримці українських рятувальників, які невпинно працюють, ризикуючи життям, заради порятунку інших», — написали в ДСНС.

Стрічку про роботу ДСНС під час війни зняв режисер Едвард Метьюз після пропозиції від фонду Fire Aid.

Читайте також: Вчаться пиляти дрова та знімати кіно: як режисерка перетворила стару хату на резиденцію для молоді

Фото: сайт ДСНС

Роботу презентували у культурному центрі Сомерсет-хаус. Показ відвідали представники пожежно-рятувальних організацій Британії, міжнародні партнери, дипломати, а також делегація ДСНС України.

Довідка про Fire Aid

Fire Aid допомагає рятувальникам з України уже понад десять років. Після повномасштабного вторгнення сторони посилили співпрацю. За останні три роки фахівці ДСНС отримали пожежні автомобілі, катери, комплекти дихальних апаратів, тепловізійні камери, генератори та засоби індивідуального захисту.

Нагадаємо, що в київському метро українські рятувальники провели масштабні навчання (ВІДЕО).

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка ДСНС

Коментарі

Читати далі