Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Дизайн трьох українських супермаркетів потрапив до переліку найкращих у Європі

Опубліковано

До переліку найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів потрапили три супермаркети Сільпо. 

Як повідомили в Асоціації рітейлерів, профільний журнал про роздрібну торгівлю European Supermarket Magazine (ESM) щороку складає список Europe’s Finest Store і вибирає найбільш вражаючі інноваційні дизайнерські концепції магазинів, які були відкриті або оновлені на європейському ринку рітейлу.

В 2020 році редакція ESM обрала 29 найкращих магазинів Європи, а Сільпо знову став єдиним українським рітейлером, магазини якого потрапили до списку найінноваційніших.

“Сільпо вже вчетверте представляє Україну на європейській мапі інноваційних дизайнерських рітейл-концепцій Європи. Кожного разу створюючи новий тематичний дизайн супермаркету, ми прагнемо розказати цікаву історію, щоб процес купівлі дарував радість та позитивні емоції. І наша стратегія не залишилася поза увагою міжнародної рітейл-спільноти”, — зазначила директорка з маркетингу Сільпо Катерина Огуряєва.

Читайте також: У Києві відкрили “Сільпо” у стилі Шрі-Ланки

До Europe’s Finest Store 2020 потрапили такі супермаркети Сільпо:

Сільпо у стилі Ван Гог, відкритий у вересні 2019 року в Києві

“Очікуйте, що ви знайдете безліч сонячних квітів, квітучих мигдальних дерев та зоряних ночей, а сам художник також запрошує гостей на декоративних стінах магазину”, – відзначає ESM.

Сільпо у стилі світ Мавки, відкритий у листопаді 2019 року в Києві

Найбільший дизайнерський Сільпо у Blockbuster Mall оформлено у стилі анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Це результат творчої колаборації двох великих національних брендів: мережі супермаркетів Сільпо й української студії Animagrad (FILM.UA Group). Простір та інтер’єр магазину наповнено українською автентикою, а на його території розміщено  один із повноцінних фудхолів мережі — гастрономічний простір із тематичними закладами на чолі з бренд-шефом Марко Черветті.

Муркотиковий Сільпо, відкритий у квітні 2020 року в Києві

“Гості можуть розкрити свого внутрішнього котика в цьому супермаркеті”, – пише ESM. У магазині є величезні клубки ниток, дряпалки для кігтів замість колон і портрети популярних хвостатих. Він схожий на котячий рай, не вистачає лише справжнього котика, зазначає видання.

European Supermarket Magazine включає Сільпо у Europe’s Finest Store вже четвертий рік поспіль. У 2019 році найкращими інноваційними супермаркетами мережі були названі Сільпо у стилі стімпанк у Вишгороді, в стилі Дикий Захід у селі Стоянка (Київська область) та в стилі космос у Харкові. В 2018 році ESM відзначив Le Silpo в Одесі, а в 2017-му — магазини у стилі Ямайка у Броварах, Аліса у Країні Див у ТЦ Forum Lviv та Сільпо у стилі лофт-панк у ТРЦ Lavina Mall у Києві.

Cільпо — один із небагатьох у світі великих мережевих продуктових рітейлерів, який створює індивідуальний тематичний дизайн для кожного магазину. Нині в мережі вже 51 тематичний дизайнерський супермаркет і 4 делікатес-маркети Le Silpo, кожен з яких має власний дизайн. Тематичну атмосферу Сільпо створює і для своїх співробітників — кімнати для персоналу також оформлюються у стилі магазинів.

Сільпо — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Заснована в 1998 році. Станом на липень 2020-го нараховує 263 супермаркети, в тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo та інтернет-магазин shop.silpo.ua, запущений під час карантину. В компанії діє проєкт підтримки та розвитку малих українських виробників «Лавка традицій», продукцію яких можна придбати в Сільпо і делікатес-маркетах Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

Економіка

10% за товар: “Український кешбек” від держави може зʼявитися вже влітку

Опубліковано

Програма “Український Кешбек”, ініційована Президентом України, може розпочати свою роботу вже цього літа. Завдяки співпраці з партнерами, уряд та Офіс Президента активно працюють над реалізацією цього проєкту.

Про це повідомляє Forbes.

Про програму

Програма “українського кешбеку”, що передбачає повернення покупцеві частини коштів, сплачених за вироблені в Україні товари, ймовірно запрацює влітку. Вже понад місяць над ідеєю, озвученою президентом Володимиром Зеленським наприкінці лютого, працюють Офіс президента (ОП) та уряд. До програми залучений й український бізнес, як, наприклад Monobank.

Читати також: Українскький стартап отримав $5 млн інвестицій та оголосив про партнерство з американською компанією

Рівень реалізації

За словами заступника голови Офісу президента Ростислава Шурми, програма вже розроблена на 100%, але її ще потрібно погодити з міжнародними партнерами. Водночас остаточно ухвалити програму Кабмін може до кінця березня. Перші особи держави обіцяють, що державний кешбек запрацює цього року. 

Як це буде працювати

“Кешбек акумулюватиметься на спеціальну картку, ці кошти можна буде витратити на такі ж товари від українських виробників. Так кожен із нас відчуватиме свій конкретний вплив на економіку”, – пояснює заступниця міністра економіки Надія Бігун.

Нагадаємо, що в Києві пройде виставка мистецьких робіт автора барельєфів у метро.

Фото: Зроблено в Україні

Читати далі

Економіка

Україна може отримати вдвічі більше боєприпасів з «чеської ініціативи»

Опубліковано

У Чехії заявили, що можуть знайти та надати Україні 1,5 мільйона боєприпасів. Це майже вдвічі більше, ніж країна обіцяла раніше.

Про це сказав міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавскі в інтерв’ю Bloomberg.

Він повідомив, що Чехія може надати значно більше, ніж спочатку анонсували. Міністр зазначив, що кількість снарядів може досягти 1,5 мільйона.

Читайте також: На Київщині та Харківщині продовжують відновлювати зруйновану інфраструктуру

За його словами, чеська ініціатива, яка передбачала закупівлю близько 800 тисяч снарядів для України, вже приносить плоди, навіть перед тим, як постачання розпочнуться, що станеться за кілька тижнів.

“Це вже допомагає Україні вести бій краще, оскільки вони знають, що буде мати запаси свіжих боєприпасів, що змінило їхнє ставлення до використання поточних запасів”, – сказав Ліпавський.

Нагадаємо, документальний оскароносний фільм 20 днів у Маріуполі встановив рекорд з переглядів на українських стримінгових платформах у перший вікенд.

Фото: X / Jan Lipavský

Читати далі

Економіка

Уряд пояснив, як виробникам невійськових дронів отримати грант

Опубліковано

Кабінет міністрів України схвалив особливі умови для отримання грантів виробниками невійськових дронів або їх частини.

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Такі підприємства зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості поданого проєкту.

Куди ці кошти можна використовувати?

Грантові кошти можна буде спрямувати на придбання, доставку та монтаж обладнання, а за кошти власного внеску – придбати сировину, матеріали, комплектуючі та покрити поточні потреби.

Читати також: Vidnova Fellowship Ukraine: стипендія для активістів, що повернулися додому з-за кордону

Яка умова отримання?

Отримувач, залежно від суми гранту, повинен створити відповідну кількість робочих місць (наприклад, в разі отримання 8 млн грн – до 25 місць). Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко наголосила, що Україна надзвичайно зацікавлена в розвитку високотехнологічних виробництв і Уряд максимально налаштований допомагати таким підприємствам.

Нагадаємо, що МВФ схвалив транш фінансової підтримки обсягом 880 млн доларів для України.

Фото: Vodafone

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство57 хв. тому

«Люди квасять огірки, а я — лопухи». Це сімейна гончарна майстерня на Прикарпатті, де виготовляють посуд з відбитками рослин

«Сама собі керамістка» — так називає себе Лілія з Франківщини у власному блозі в Instagram,...

Суспільство2 дні тому

“Глядачі полюбили нас за українську виставу”: як харківський лялькар лікує депресію у військових

Там, де болю не видно зовні, всередині він може бути гострішим. Українські воїни, які щодня...

Суспільство7 днів тому

«На такій печериці можна хоч піцу робити!». Переселенець з Донеччини за грант відродив бізнес із вирощування грибів-гігантів

Юрій Душенко з Донеччини розпочав справу наприкінці 2015 року. Двічі втрачав бізнес, вимушено змінив три...

Суспільство1 тиждень тому

Зробив теплиці на бабусиному городі. Як підприємець з Вінниччини отримав грант на полуничний бізнес

Дмитро Гринь з Ладижина з радістю та гордістю оглядає свої володіння — довгі рівненькі рядки...

РЕКЛАМА: