Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
imgonline com ua resize me0wkym9ip3ygh imgonline com ua resize me0wkym9ip3ygh

Суспільство

Дитячий відпочинок: 7 літніх таборів на морському узбережжі

Опубліковано

Незабаром закінчується навчальний рік, тому саме час задуматись, як влаштувати канікули. Пропонуємо вам підбірку дитячих таборів на Чорноморському узбережжі, де ваша дітвора зможе гарно відпочити та набратись сил перед новим навчальним роком. У цьому списку можна вибрати найкращий варіант за різною ціною. Вперед замовляти путівки!

1. Табір “Арт-Фест Одеса”

Розташування: Кароліно-Бугаз, Одеська область
Вік: 7-16 років
Вартість зміни: від 7500 гривень

У таборі на узбережжі Чорного моря для арт-фестівців створюють умови для реалізації лідерських якостей та творчих здібностей. Тут можна розкрити свої таланти в клубах і секціях, конкурсах та на сцені. Табір забезпечує дітлахам креативне дозвілля у студії пісочної анімації, студії аквагриму, прес-центрі, театральній студії та різних конкурсних програмах. Крім цього, артфестіці можуть відвідати секції йоги футболу, волейболу та тенісу.

Читайте також: На Західній Україні розпочинають перевезення дитячі залізниці

Проживання дітлахам забезпечене у новому сучасному житловому комплексі. Поруч є майданчик зі сценою, спортивний майданчик, атракціони та тренажери.

2. Табір Sportium

Розташування: Чорноморка, Миколаївська область
Вік: 7-16 років
Вартість зміни: від 8500 гривень

Спортивно-оздоровчий комплекс Sportium розташований на узбережжі Чорного моря. Тут дітвора може оздоровлюватись, займатися спортом та творчістю. На території табору є хореографічна студія, туристичний клуб “Школа виживання”, де навчають самообороні. У Sportium дітлахи можуть зайнятись фотомистецтвом, спробувати себе в акторській майстерності та запускати повітряного змія. А також тут поруч є аквапарк “Очаков”, де можна провести незабутній день на водяних атракціонах.

Читайте також: З’явився конкурс україномовних п’єс для дітей та підлітків

Табір знаходиться на першій береговій лінії та має чотири обладнані пляжі. Для комфортного проживання дітлахів є шість двоповерхових корпусів на 700 місць. Окремо є корпус для батьків з двомісними корпусами.

3. Табір Бригантина

Розташування: Скадовськ, Херсонська область
Вік: 7-16 років
Вартість: від 9000 гривень

Оздоровчий комплекс “Бригантина” розташований на чорноморському узбережжі та має власний піщаний пляж. Корисна вода Джигарлицького озера поруч сприяє оздоровленню. У Бригантині насичена культурна програма: конкурси, вікторини, спортивні змагання. Також дітлахи можуть стати учасниками клубу акторської майстерності, англійської мови, танцювальних та спортивних гуртків. Та й вечірня программа не пасе задніх: дискотеки, кіносеанси, посиденьки біля вогнища та ще багато інших цікавих розваг.

Кожний загін розміщується на окремих поверхах корпусу. Тут дітлахи можуть жити удвох, або учотирьох.

4. GREEN PARK

Розташування: Сергіївка, Одеська область
Вік: 6-17 років
Вартість зміни: від 10000 гривень

Табір знаходиться за 80 км від Одеси на березі Шаболатського лиману, який є джерелом цілющих грязей. Відпочинок тут стане корисний дітям, які мають проблеми з дихальною системою, патологію серцево-судинної системи та порушення опорно-рухового апарату. Морські купання, сонячні ванни, спорт та оздоровчі процедури допоможуть зміцненню дитячого організму.

Читайте також: Прочитані книжки можна здати заради будівництва дитячого онкоцентру

На території квітучого табору розташовані 4 спальні корпуси  з 4-містними номерами. Також тут є мотузковий парк, сцена для виступів, танцювальний майданчик та місця для відпочинку. Для тренувань тут є волейбольний та баскетбольний майданчик, футбольне поле і майданчики для інших видів спорту.

5. Табір-готель Шоколад

Розташування: Сергіївка, Одеська область
Вік: 7-16 років
Вартість зміни: від 12900 гривень

Дитячий табір розташований на базі люкс-пансіонату “Калина” на березі Чорного Моря. Відпочинок тут насичений освітніми, розважальними заходами, творчими майстер-класами, квестами, фестивалями, шоу-програмами. Також кожна дитина може побувати на місці справжнього актора та взяти участь у зйомці ігрового кінофільму. Крім цього, дитина може проявити себе в конкурсах і змаганнях, навчитися новим танцям на заняттях з хореографії.

Читайте також: У Києві на Троєщині облаштують новий пляж

Приємним бонусом є включення у вартість путівки дві екскурсії у Білгород-Дністровський та прогулянка катером з дискотекою.

Табір-готель пропонує своїм маленьким відвідувачам затишні номери на 4 людини у п’ятиповерховому корпусі. Тимчасове помешкання оточує затишний дворик, басейн та штучні ставки.  

6. Табір Аврора

Розташування: Скадовськ, Херсонська область
Вік: 7-17 років
Вартість: від 13000 гривень

Дитячий оздоровчий табір Аврора знаходиться на чорноморському побережжі за 10 км. від Скадовська. Табір має власний огороджений піщаний пляж з басейном.

Тут є 18 гуртків та 8 видів командних ігор. Крім цього, у таборі є медіахолдинг з прямим радіоефіром, хореографічна і вокальна студія, мотузковий парк. Кожен день в Аврорі насичений яскравими подіями, концертами та спортивними іграми.

Читайте також: В Одесі розширять безплатні пляжі для відпочивальників

Проживання для дітлахів забезпечене у комфортних корпусах у 40 кроках від моря. Маленькі відпочивальники можуть жити у номерах по 6 осіб, а меблі в кімнатах розроблена з урахуванням росту та віку дітей.

7. Табір Star Time

Розташування: Грибівка, Одеська область
Вік: 6-14 років
Вартість зміни: від 15000 гривень

Цей сучасний табір на березі Чорного моря створений для веселого та активного дозвілля дітлахів. Тут є велика концертна площадка, басейн, крита поляна для проведення майстер-класів та надувний аквапарк. Дітлахи можуть відвідувати також розвиваючі студії робототехніки, hand-made, кулінарії, радіо і ТБ.,

У таборі з вашими дітьми працюють не тільки професійні вожаті, а й зірки шоу бізнесу та продюсерський центр “Star Time”.

Дітлахів розміщують у чотирьохмісних комфортних номерах у двоповерховому корпусі з видом на морське узбережжя. А додому юні відпочивальники поїдуть не лише з незабутніми враженнями, а й з фірмовим одягом та канцелярією.

Суспільство

На Київщині відкрили центр для дітей: які послуги можна отримати

Опубліковано

У Фастівській громаді Київської області створили Центр підтримки сім’ї та дитини стаціонарного відділення Фастівського міського центру соціальних служб. Відкриття Центру відбулося у Великоснітинському старостинському окрузі в рамках дводенного форуму «Усі діти – наші: розвиток соціальних сервісів – своєчасна та якісна підтримка сімей з дітьми».

Про це повідомляє Київська ОВА.

Центр надаватиме безкоштовні соціальні послуги внутрішньо переміщеним родинам та сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Читайте також: 87-річний незрячий волонтер в’яже маскувальні сітки (ВІДЕО)

Робота закладу охоплюватиме:

  • Консультування;
  • Короткотермінове проживання;
  • Денний догляд дітей з інвалідністю;
  • Представництво інтересів;
  • Соціальну адаптацію;
  • Кризове екстрене втручання;
  • Соціальну інтеграцію та реінтеграцію;
  • Соціальний супровід родин, у яких виховуються діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування. 

Завдяки тісній співпраці з БФ СОС Дитячі Містечка у приміщенні зроблено капітальний ремонт та оснащено необхідним обладнанням.

Заклад було відкрито у рамках реалізації проєкту «Право на сім’ю», який реалізовує МБО БФ СОС Дитячі Містечка за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Нагадаємо, українська фотожурналістка стала лауреаткою конкурсу.

Фото: Київська ОВА

Читати далі

Суспільство

Попит на електронні книжки зріс більш ніж вдвічі за рік: які купують книги

Опубліковано

В Україні вдвічі збільшився попит на електронні книжки. У мережі пояснюють це тим, що такі книги зазвичай дешевші за паперові, а також завжди є в наявності, на відміну від паперових книг, які можуть закінчуватися. Крім того, електронні книжки зручніше брати з собою в подорож. Утім, в мережі вважають, що «електронки» не стануть повноцінними конкурентами паперовим книжкам.

Про це інформує видання village посилаючись на дослідження «Книгарні Є».

За 2024 рок, читачі в Україні найчастіше надають перевагу електронним книгам українських сучасників. Кожна шоста продана книга – електронна, а це майже втричі більше, ніж паперових книг.

Читайте також: Книгарня “Сенс” долучилася до проєкту “Книжки на фронт”

Також електронні книги частіше обирають прихильники психологічної літератури, детективів та фантастики. Для порівняння, попит на сучасну зарубіжну прозу серед читачів електронних та паперових книжок майже однаковий. 

ЯКІ ЕЛЕКТРОННІ КНИГИ НАЙПОПУЛЯРНІШІ

  • «Я бачу, вас цікавить пітьма» Ілларіона Павлюка
  • «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією»  Володимира Станчишина
  • «Для стосунків потрібні двоє» Володимира Станчишина
  • «Танці з кістками» Андрія Сем’янківа
  • «Шлях до несвободи: Росія, Європа, Америка» Тімоті Снайдера

Нагадаємо, у Венеції пройшов перфоманс, присвячений “Ізоляції” в Донецьку.

Фото: Волинські новини

Читати далі

Суспільство

У Львові збільшилася кількість зарядних станцій для електромобілів: де можна заправити електрокар

Опубліковано

У Львівській громаді погодили ще 7 місць для розміщення зарядних станцій для електромобілів. Встановлювати станції для зарядки електромобілів можуть суб’єкти господарювання, звернувшись до міста з запитом щодо отримання відповідного дозволу.

Про це повідомила Львівська міська рада.

Нові зарядні станції будуть розміщені за такими адресами:

  • вул. Академіка Гнатюка, 20;
  • вул. Під Дубом, 2-А
  • вул. С. Бандери, 15;
  • вул. С. Бандери, 24;
  • вул. С. Бандери, 32;
  • вул. Ф. Ліста, 1;
  • пл. Є. Маланюка – вул.М. Скорика, 17;
  • вул. Стрийська, 38;
  • пл. Є. Петрушевича, 3;
  • просп. Т. Шевченка, 2;
  • просп. Т. Шевченка, 15;
  • вул. І. Виговського, 34;
  • вул. Т. Шевченка, 25
  • вул. Жасминова, 5-Б
  • вул. К. Левицького, 67;
  • вул. Пекарська, 7;
  • вул.І .Мечникова, 8;
  • вул. Зелена, 281-А
  • вул. Луганська, 18;
  • вул. В.Навроцького, 23:
  • вул.Стрийська, 45-А;
  • просп. Червоної Калини, 2-А;
  • просп. Червоної Калини, 36;
  • просп. Червоної Калини, 66;
  • вул. Володимира Великого, 10;
  • вул. С.Єфремова, 37
  • вул. Генерала Чупринки, 85;
  • вул. Київська, 10;
  • вул. Наукова, 2-Б;
  • вул.Т. Масарика, 2;
  • вул. Ю. Федьковича, 6;
  • вул. В. Липинського, 11;
  • просп. В. Чорновола, 95;
  • просп. В. Чорновола – вул. Торф’яна.
  • вул. Миколайчука, 9;
  • вул. П.Орлика, 4;
  • вул. Реміснича, 16-Г;
  • вул. Б.Хмельницького, 271;
  • вул. Т. Шевченка, 120
  • смт. Брюховичі, вул. В.Івасюка, 74.

Читайте також: Студенти з України презентують в шести країнах Європи “пісню без слів”

Як зауважив керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, на сьогодні зарядні станції вже встановили на 4 з визначених локацій. Також видано ще 10 пакетів документів для встановлення таких станцій.

Нагадаємо, Україна отримала від США модульні мости.

Фото: Львівська міська рада

Читати далі