Суспільство
Двигуни для “Богдана” виготовлятиме харківський “Електротяжмаш”
Автомобільна корпорація “Богдан” підписала контракт терміном на 5 років з харківським державним підприємством “Електротяжмаш”. Як повідомила прес-служба корпорації, контракт підписали в рамках Х Міжнародного економічного форуму “Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи”.
Зазначається, що харківські машинобудівники виготовлятимуть електродвигуни для тролейбусів “Богдан”, а також забезпечать реалізацію програм їх гарантійного та післягарантійного обслуговування.
Що варто знати про співпрацю підприємств?
На підприємстві “Богдан Моторс” кажуть, що доклали багато зусиль, щоб знайти вітчизняне підприємство, яке зможе виробляти двигуни для тролейбусів. Це непростий шлях, адже треба адаптувати й самі двигуни, і змінити конструкцію кузова.
“Це важкий процес, адже необхідна повна зміна виробничих процесів, конструювання, планування, випробування та багато інших важливих етапів. Але тепер ми можемо з упевненістю заявити, що харківські двигуни народжуються саме для тролейбусів “Богдан”, – розповідають у компанії.
Читайте також: У Кропивницькому виготовлятимуть продукцію для ядерної галузі США
Скільки можуть виготовити?
Корпорація співпрацює з харківським підприємством з початку 2018 року. Протягом цього часу “Електротяжмаш” штучно виготовляв електродвигуни для тролейбусів корпорації. Лише за неповний рік “Богдан Моторс” придбав 60 тягових двигунів для тролейбусів на загальну суму 15 млн грн.
“Відтепер ця співпраця стане системною, а виробництво – серійним. “Богдан Моторс” планує нарощувати виробничі потужності та купувати щорічно мінімум 100-120 таких двигунів, що в гривневому еквіваленті може виражатись на рівні 30 млн грн”, – підкреслили в корпорації “Богдан”.
Корпорація “Богдан” приділяє серйозну увагу впровадженню програми імпортозаміщення. Наразі локалізація виробництва тролейбусів “Богдан” в Україні перевищила 90%.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Мета опитування
- дослідити уявлення про якість медичних послуг;
- оцінити актуальний досвід взаємодії українських пацієнтів з медичною системою;
- проаналізувати готовність давати зворотний звʼязок про отримані послуги.
Довідка про проєкт
Коментарі
Суспільство
Електропоїзд моделі ЕР9М «Укрзалізниця» капітально відремонтувала на власних потужностях. Потяг їздитиме на маршруті Святошин – Буча – Немішаєво.
Про це повідомили в УЗ.
Як оснастили електричку
В електропотязі встановили:
- пандуси;
- інклюзивні вбиральні;
- місця для людей з інвалідністю;
- навігацію шрифтом Брайля;
- кріплення для велосипедів;
- порти Type-C та USB для заряджання пристроїв.
Читайте також: «Укрзалізниця» та «Всі. Свої» об’єдналися заради популяризації українських брендів
Як зазначають у компанії, електричка почне курсувати на маршруті незабаром. В УЗ додали, що це дев’ятий електропоїзд, який капітально відновили з початку року, і 35-й — від початку повномасштабного вторгнення.
Нагадаємо, що потяги кільцевої електрички в Києві їздитимуть щопівгодини: зміни в розкладі.
Фото: фейсбук-сторінка УЗ
Коментарі
Суспільство
Що було зроблено
- звели новий під’їзд із 16 квартирами;
- відремонтували частково пошкоджені оселі;
- повністю замінили комунікації — енергопостачання, газ, водопровід і систему опалення;
- встановили нові вікна замість вибитих ударною хвилею.
Читати також: На Київщині будують нову багатоповерхівку замість зруйнованої росіянами: у ній житимуть 78 родин
Окрім відновлення самого будинку, в прилеглому дворі висадили парк, облаштували під’їзні дороги та збудували сучасне укриття, розраховане на 90 осіб.
Нагадаємо, що завдяки платформі UNITED24 відновлюють лікарню, пошкоджену на початку 2022 року.
Фото: Запорізька ОДА.
Коментарі