Суспільство
Данія збудує в Україні м’ясопереробний завод
Один з найбільших виробників свинини в країні – компанія з данськими інвестиціями Гудвеллі Україна – побудує м’ясопереробний завод на території Вікторівської сільської ради Івано-Франківської області, повідомляє “Агро-Центр”.
Читайте також: Харківський завод випускатиме плитку європейської якості
Що вже відомо про завод?
За попередніми даними, сторони вели переговори з приводу створення заводу декілька років.
Відомо, що за розміщення заводу навіть конкурували райони області. В результаті угода про будівництво була підписана представниками компаній та місцевим керівництвом 4 травня.
Читайте також: Запустили новий завод із виробництва мінеральних добрив
До слова, у Галицькому районі знаходяться свинокомплекси Гудвеллі Україна, а також поля для вирощування сировини. Крім того, в селі Тустань ведеться будівництво біогазового заводу, на якому буде 700 робочих місць.
Хто інвестор?
Гудвеллі Україна – до березня 2018 року – Даноша. Входить до складу Axzon A/S. – датської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії. Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі і Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.
[su_button url=”https://www.liqpay.ua/ru/checkout/i56624243821″ target=”blank” style=”flat” background=”#F2AF1C” color=”#000″ size=”5″ center=”yes” radius=”10″ icon=”icon: credit-card” icon_color=”#000″ text_shadow=”0px 0px 0px #c7c7c7″ desc=”Вас буде перенаправлено на сайт liqpay” rel=”lightbox”]Підтримати проект[/su_button]
Суспільство
Що пропонує зимовий скейт-парк
- шістьма сходинками;
- новою перилою;
- широким квотером;
- п’ятиметровою гранню;
- «книжкою» та оновленим менуал-радом.
Коментарі
Суспільство
Як почуваються пінгвінята?
Коментарі
Суспільство
Члени Комітету ЮНЕСКО із захисту культурних цінностей у разі збройного конфлікту ухвалили рішення про організацію спеціальної моніторингової місії у Харкові. Вона зосередиться на пам’ятці архітектури «Держпром», яка постраждала від численних обстрілів російської армії. Україна стане першою країною, де застосують цей механізм.
Про це йдеться у повідомленні Міністерства культури та стратегічних комунікацій.
Мета місії
Вона допоможе задокументувати пошкодження, скоординувати заходи з відновлення пам’ятки та забезпечити доказову базу для притягнення росії до відповідальності за воєнні злочини. Будівлю «Держпрому» занесли до Міжнародного списку культурних цінностей під посиленим захистом у вересні 2023 року.
Читати також: ЮНЕСКО внесло два українських об’єкти до переліку пам’яток, які перебувають під захистом
Що сталося з «Держпромом» під час війни
- 1 березня 2022 року вибухова хвиля від ракетного удару по будівлі обласної адміністрації вибила частину вікон у «Держпромі»;
- 2 січня 2024 року новий удар ракети пошкодив скління майже по всій північно-західній частині споруди;
- 28 жовтня та 8 листопада 2024 року будівля знову постраждала — авіабомба та влучання поруч спричинили нові руйнування.
У листопаді українські архітектори задокументували пошкодження й надіслали звіт до ЮНЕСКО.
Ця моніторингова місія стане важливим кроком у боротьбі за збереження української культурної спадщини, що перебуває під ударом російської агресії.
Нагадаємо, що українську кобзарсько-лірницьку традицію визнали всесвітньою спадщиною (ВІДЕО).
Фото: Anna Leonenko.
Коментарі