Суспільство
Ніяких чортів: чому варто відвідати Чортків
Збирайтеся, на вихідні ви їдете до Чорткова, бо в місті приголомшлива кількість старовинних та нових храмів та багато інстаграмних видів!
Ніякого зв’язку з чортами немає, лише з засновником Єжи Чартковським. У місті приголомшлива кількість старовинних та нових храмів. Тут є величний костел святого Станіслава. Та найстаріша у місті дерев’яна Успенська церква. Навіть ратуш у Чорткові дві – стара та нова. Стара ратуша – з єдиною в Україні дерев’яною вежею.
Читайте також: Неймовірне місто в Україні, яке варто відвідати на вихідні
А ще – вулиця з кам’яницями австрійської доби і колишнім готелем “Бристоль”. У Чорткові є квартал з австро-угорськими сторічними панськими віллами. А з Вигнанської гори відкривається інстаграмний вид!
Суспільство
Новий міст сполучає навколишні села, а також Миколаївську та Херсонську області. Об’єкт відновили завдяки фандрейзинговій платформі UNITED24, АВТ «Баварія» та Державній спеціальній службі транспорту.
Про це повідомили в Миколаївській ОВА.
«Для людей дуже важливе це сполучення між населеними пунктами, яке було зруйновано під час вторгнення. У січні 2023 року на цьому місці ми відкривали тимчасовий дерев’яний міст. Також у Снігурівській громаді через підрив росіянами Каховської ГЕС усі мости були підтоплені», — сказав голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Міст почали будувати у серпні 2024 року, а в експлуатацію ввели 19 грудня. Його довжина складає 54 метри, а ширина проїзної частини — вісім.
Читайте також: На Київщині відбудували міст через річку Ірпінь (ФОТО)
Окрім спонсорської підтримки у фінансуванні, з обласного бюджету спрямували 10,7 мільйона гривень. З цієї суми за три мільйони придбали будівельні матеріали, а за 7,7 мільйона облаштували покриття мосту й підходів до нього.
Нагадаємо, що в Ірпені відбудували ТРЦ, який зруйнували окупанти.
Фото: фейсбук-сторінка Миколаївської ОВА
Коментарі