Суспільство
Червоний Хрест отримав $6 млн від компанії Samsung, які спрямує на допомогу українцям
Компанія Samsung Electronics виділить для Товариства Червоного Хреста України $6 млн, що буде спрямована на потреби найбільш вразливих верств населення.
Про це повідомляє Червоний Хрест України.
$1 млн буде спрямовано на забезпечення українців споживчою електронікою. Решта $5 млн призначено для закупівлі їжі, води й предметів першої необхідності для людей в укриттях, медичного обладнання й ліків, а також дитячих речей і харчування.
«Безліч людей сьогодні опинилося в скрутному становищі. Цілі родини змушені лишити свої домівки, не знаючи, що на них чекає завтра. Це наш обов’язок як соціально відповідальної компанії: надати всю можливу допомогу в такі скрутні та нелегкі часи», – прокоментував Денні Рю, президент компанії «Samsung Electronics Україна».
У повідомленні зазначається, що з 24 лютого Товариство Червоного Хреста України мобілізувало всі свої сили та використало наявні ресурси для допомоги населенню України. Понад 200 організацій у всіх областях України, 500 співробітників, 6 тисяч волонтерів, з яких 3 тисячі волонтерів резерву, цілодобово допомагають українцям.
«Наразі для допомоги населенню Червоний Хрест України найперше потребує аптечок невідкладної допомоги і медичних засобів для поранених. Вимушеним переселенцям і людям, які застрягли в укриттях, украй необхідна їжа, засоби особистої гігієни та медикаменти, і ми вдячні компанії Samsung Electronics за швидку реакцію та суттєву допомогу найбільш ураженим верствам цивільного населення», – заявив Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України.
Читайте також: 23 день війни. Хроніка боротьби. Головні перемоги України та українців
Раніше ми повідомляли, що компанія «ТЕРРА ФУД» безкоштовно надаватиме молочну продукцію українцям до перемоги.
Суспільство
Як допомагають родині
Коментарі
Суспільство
- перша частина проєкту — це проведення тренінгів з медіаграмотності для людей старшого віку. У навчанні беруть участь 10 осіб віком 60+. Після тренінгів вони стануть викладачами та надалі будуть проводити заняття з медіаграмотності для своїх однолітків! Знання майбутні тренери отримають завдяки партнерам ШоТам — експертам з незалежної аналітичної платформи «Вокс Україна». Учасники засвоять інформацію з курсів «Базові правила медіаграмотності», «Інструменти фактчекінгу» та «Правила перевірки медіа та інформації»;
- друга частина проєкту — це інформаційні відео, де спікерами, зокрема, стануть учасники тренінгів. У кожному з випусків вони будуть давати поради, як убезпечитися від шахраїв і фейків. Ось деякі теми наших відео: «Як не потрапити в пастку з фейковими соцвиплатами?», «Як по телефону відрізнити реального працівника банку від шахрая?», «Як розпізнати фейк?».
«Інформаційні відео з тренерами будемо поширювати в соціальних мережах ШоТаму та на майданчиках партнерської екосистеми – регіональні діджитальні медіа та телеканали. Завдяки цьому наші тренери отримають певний рівень впізнаваності та довіри від однолітків.
Ми плануємо укладати партнерства з Університетом третього віку, регіональними осередками та громадськими організаціями, які займаються освітою для людей старшого віку, щоб наші тренери мали змогу викладати основи медіаграмотності одноліткам по всій країні.
Цей проєкт експериментальний, але ми сподіваємося, що завдяки ньому якомога більше наших бабусь і дідусів зможуть убезпечити себе від шахрайських схем та фейків», — зазначає співзасновник і головний редактор ШоТаму Сергій Колесніков.
«Ми створили цей проєкт для старшого покоління, адже це одна з найвразливіших категорій українців. Ми хочемо, щоб наші бабусі й дідусі без допомоги близьких могли розпізнати шахраїв в інтернеті, месенджерах, соцмережах, і в час, коли російські фейки розповсюджуються зі швидкістю світла, навчилися перевіряти інформацію та відрізняти правдиві новини від брехні», — говорить продюсерка проєкту Юлія Ужва.
Коментарі
Суспільство
Що вдалося зробити
- 565 медичних закладів відновлено повністю.
- 370 об’єктів зазнали часткових відновлювальних робіт.
Де відновлення наймасштабніше
- Миколаївській;
- Дніпропетровській;
- Київській;
- Харківській;
- Херсонській;
- Чернігівській.
Коментарі