Суспільство
Час планувати! Шість незвичайних планерів від українських брендів
Вже час задуматись про те, щоб написати плани на Новий рік та підбивати підсумки Старого. А для цього вам потрібен крутий блокнот. Але де ж купити планери, які виглядатимуть стильно та ще й прослужать довго. У нас є відповідь — в українських виробників. Ми підібрали для вас шість варіантів наших крутих брендів, де ви можете купити планер. Повірте, у таких щоденниках хочеться писати кожного дня.
1. Tse Tobi – особливі планери з чорними сторінками
Це український бренд канцелярії, який справді створює особливі речі. Тут можна придбати креативний блокнот для планування та підвищення власної ефективності. У Tse Tobi ви не знайдете нудних планерів — лише креативна та зручна канцелярія. Блокнот бренду допомагає планувати і кидати собі виклики — тут є і списки подорожей і книг, щоденний планер, трекер щоденних звичок, челенджі на 21 день., SWOT-аналіз особистості. А найголовніше — стильні чорні сторінки, біла гелева ручка та футляр у подарунок.
Крім того, у Tse Tobі можна придбати відривні календарі. Але це не такі, які висіли у кожній хаті ще 10 років тому, а справжні корисні помічники. Бренд виготовляє корисні календарі, які мають 365 сторінок з особливою фразою на кожен день та стильними ілюстраціями.
Читайте також: Екологічна канцелярія для школяра: де купити в Україні
Уявіть собі, що на створення одного проєкту йде 6 місяців. Засновниця бренду Ірина Пурицька детально працює над текстом, підбирає ілюстрації в єдиному стилі та продумує верстку. Так і з’являються особливі речі.
Ціни: планер – 500 грн, календар 325 грн.
2. Nuka – вічний блокнот
Де купити планер, який прослужить вам вічно? Так-так, такий є в українського бренду Nuka, засновниками якого є школярі Катя Михалко, Микита Владикін та студент Євген Шило. Вони 9 місяців розробляли вічну канцелярію у гаражі батьків. А на початку 2019 року їм вдалось зібрати на Kickstarter $20 000.
Блокнот не рветься та не намокає при контакті з вологою, а всі записи можна стерти спеціальними серветками чи антисептиком. Зручно, правда? Записи з блокнота можна сканувати за допомогою додатку nuka та зберігати у цифровому вигляді. А у комплекті до такого планера йде олівець, який зроблений зі сплаву 5-ти металів, не тупиться і не списується. В такому блокноті можна писати плани не на один рік!
Де купити: сайт
Ціни:1500 грн
3. Планер-конструктор від BilkaBook
Це український виробник блокнотів, планерів та скетчбуків. Свою історію бренд розпочав з виготовлення софтбуку — блокнота у м’якій обкладинці. А тепер тут можна вибрати різні обкладинки — шкіра, італійська екошкіра, водовідштовхувальна тканина. Крім того, ви можете обрати і сторінки — тижневі чи щоденні, чисті чи в лінію, для цілей чи важливих дат, список книг чи трекер звичок.
Бренд BilkaBook створила Олена Ткаченко у 2014 році. Опинившись у декреті, жінка власноруч зробила для сина фотоальбом у стилі скрапбукінг. А потім вирішила перетворити улюблену справу у бізнес.
Де купити: сайт
Ціни: 500 грн.
4. Блокноти “Gifty” від українських ілюстраторів
Усі ж знають найпопулярнішого в Україні Гуся? Він є і у метро, і на білбордах, і на чашках, і на блокнотах. У Gifty можна придбати яскраві та зручні планери, де достатньо місця для запису всіх ваших зустрічей і справ протягом дня. Улюблений персонаж прикрасив планер “Гусь організований” – це і блокнот-конструктор, і записна книжка, і трекер звичок. Три в одному від ілюстратора Надійної та українського виробника подарунків Gifty. А у подарунок до планера йдуть наліпки для оптимізації розділів та набір стікерів.
Читайте також: Топ-10 стильних українських еко-брендів
“Основна місія нашого магазину подарунків — зробити мистецтво доступним! Художні роботи повинні прикрашати твій день, твій простір і радувати тих, кого ти любиш. Саме так ми хочемо популяризувати українських ілюстраторів, тому що вони нереально круті!”, – кажуть засновники бренду Gifty.
Крім того, тут можна придбати календарі, екосумки, фартухи, чашки, постери, наклейки, листівки з гарними ілюстраціями, наповненими душею, гумором та змістом.
Де купити: сайт
Ціни: в середньому, 400 грн.
5. Планери на 180 градусів від Manuscript
Це перший в Україні виробник скетчбуків та блокнотів з відкритим сплетінням. Тобто усі вироби можна розкривати на 180 градусів і вони не закриваються у непотрібні моменти.
“Максимальна зручність у використанні та естетичне задоволення — ось два правила яких ми дотримуємось при створенні своєї продукції”, – кажуть засновники бренду Manuscript.
Естетичне задоволення, про яке кажуть засновники, досягається шляхом підбірки та осмислення творів видатних майстрів мистецтва у тематичній серії. Кожна серія має свою історію, сюжет і посил. Блокнот від Manuscript служить прекрасним робочим інструментом для дизайнерів та програмістів, а також є модним аксесуаром.
Де купити: сайт
Ціни: 100-300 грн.
6. Orner – інстаграмні блокноти
Ці планери ви точно бачили на просторах Інстаграму. Адже вироби українського бренду Orner виглядають дуже стильно та яскраво. На сторінці бренду можна придбати три види недатованих щоденників – Just plan it, I HAVE A PLAN і т I HAVE A PLAN міні формату А5. Такий яскравий планер подарує гарний настрій та натхнення своєму власнику, адже має безліч кольорів — рожевий, лавандовий, м’ятний, чорний.
Читайте також: Купуй українське. Шість брендів, які виготовляють наручні годинники
У блокноті від Orner можна писати не тільки свої плани та розклад, а й планувати подорожі та походи в кіно, заповнити дошку бажань та пройти анкету з питаннями про себе. А доповнюють це все картинки від топових українських ілюстраторів та кумедні наліпки.
Де купити: сайт
Ціни: 249–499 грн.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі