Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
наручні годинники наручні годинники

Суспільство

Купуй українське. Шість брендів, які виготовляють наручні годинники

Опубліковано

Для сучасної людини наручні годинники — це модний аксесуар, який підкреслює діловий імідж та пунктуальність. Виробники усього світу привертають увагу покупців витонченим дизайном, унікальними моделями та чудовою якістю. Не відстають у цьому й українські бренди. Переконайтесь у цьому самі в нашій підбірці.

1. WOODOO СASE — стильні дерев’яні годинники

Бренд WOODOO СASE — це майстерня дерев’яних виробів. Тут створюють унікальні чохли з лазерним гравіюванням з цитатами українських письменників. Та найбільш привабливими серед асортименту є наручні годинники з натурального дерева. Бренд пропонує моделі з всієї різноманітності малюнків з гравіюванням по дереву.

У WOODOO СASE є чоловічі та жіночі наручні годинники різних відтінків. У комплекті до кожної моделі йде спеціальний штиль, тому з легкістю можна змінювати довжину ремінця. Механізм в годиннику використовується японський кварцовий. Він вважається одним з кращих у світі і завдяки своїй якості і надійності позбавить вас від постійного ремонту дерев’яних годин. А ще аксесуари мають водовідштовхувальний захист, тому ви можете сміливо мити руки, не знімаючи виріб.

Читайте також: $200 за ремінець для годинника. Як це вдалось бізнесмену з Краматорська

Дерев’яні годинники стануть чудовим подарунком, адже можна замовити індивідуальне гравірування, завдяки якому виріб стане оригінальним та унікальним.

Де купити: Інстаграм

Ціни: від 1500 грн

2. NIXOID Lab – наручні годинники з радянських радіоламп

Українські винахідники створили лампові наручні годинники. Хлопці з Черкас знайшли застосування радянській спадщині. Вони створили три моделі наручних годинників – Nixoid, Glower і Era VFD. Для їх виробництва використали символьні лампи ІН-16 і ІВ-9, які були створені в СРСР для відображення часу. Українські винахідники пояснюють свій винахід прагненням використовувати старі технології. До того ж такі годинники виглядають дуже стильно.

Такий незвичайний аксесуар став популярний в усьому світі. Минулого року хлопцям вдалось зібрати понад $54 000 на японському сервісі краудфандингу CampFire. А також вони мають офіційні магазини на eBay та ETSY.

Де купити: сайт

Ціни: від $200.

3. Ексклюзив від Валерія Даневича

Валерій Даневич — відомий український майстер, який зміг вивести на новий рівень не тільки мистецтво роботи з деревом, а й виробництво годинників. Його вироби є унікальними, адже абсолютно всі частини годинника виконані з дерева. Деякі деталі можуть бути розміром від 0,1 мм, тому це справжня ювелірна робота. Найдрібніші елементи годинника створюються зі звичайної деревини — горіха, яблуні, берези. Виключенням є скло, спіраль і пружина. Таким чином, Даневич показав, що дерево є не тільки натуральним, але і достатньо функціональним матеріалом.

Читайте також: Мосяжництво, ткацтво і лозоплетіння: 7 брендів, які відроджують традиції

Спочатку майстер реставрував корпуси антикварних годинників, але згодом захотів створювати складні механізми повністю з дерева. У 2015 році з’явились перші дерев’яні годинники від Валерія Даневича. А зараз вироби майстра відомі в усьому світі.

Де купити: Фейсбук

Ціни: в середньому — $100.

4. Годинник за мотивами “Гри престолів” у Kristan Time

Аксесуар за мотивами Гри Престолів чи Вікінгів? Так, саме такі виготовляє бренд Kristan Time. Професійна команда художників, дизайнерів та маркетологів створює дивовижні годинники якісної ручної роботи. Дерев’яні аксесуари з незвичайним циферблатом виглядають дуже стильно і стануть ідеальним подарунком, адже майстри можуть нанести гравіювання за вашим ескізом.

Крім того, бренд Kristan Time піклується про навколишнє середовище. Якщо ви купуєте один годинник, вони садять одне дерево.

Де купити: сайт

Ціни: в середньому — від 4000 грн.

5. Українські годинники від KLEYNOD

Це перше українське підприємство, де налагодили серійне виробництво наручних годинників. З 2002 року тут виготовляють стильні аксесуари під торговою маркою KLEYNOD. Засновникам важливо, щоб кожен, хто одягає український годинник, відчував комфорт, приємні емоції, а також приналежність до видатної нації. Навіть назва бренду KLEYNOD означає скарб, символ влади, який колись відрізняв українських гетьманів.

Читайте також: Будьте гарними навіть на карантині: 6 брендів домашнього одягу

Сьогодні бренд є одним з найбільш впізнаваних виробником чоловічих та жіночих годинників в Україні. Асортимент аксесуарів KLEYNOD налічує більш ніж 150 моделей із шести оригінальних колекцій: Antonov Watches by Kleynod, Клейноди Незалежності, Embroidery by Kleynod, Kleynod Forces, класична колекція та футбольна серія Kleynod Champion. Всі годинники збираються вручну на базі надійних швейцарських механізмів.

Де купити: сайт

Ціни: від 4000 грн

6. Andywatch – годинники, які по кишені кожному

Цей український бренд, який був заснований у 2014 році, має великий асортимент жіночих та чоловічих наручних годинників.

“Наш девіз – “Мрій, створюй реальність!” – був сформований з урахуванням унікальної послуги, а саме розробки ексклюзивного циферблату годинника, що максимально відображатиме вподобання, настрій та мрії власника. Власна майстерня дозволяє виконувати індивідуальні замовлення від однієї одиниці у найкоротші терміни”, – кажуть засновники бренду.

Годинники від  Andywatch виглядають дуже стильно – яскраві ремінці, креативний дизайн та різноманітні малюнки на циферблаті. Годинник для себе знайдуть як романтичні натури, так і любителі пожартувати над собою. А для поціновувачів класики створили елегантні годинники колекції Universe, що підкреслять ваше почуття стилю. А ще аксесуари від цього бренду будуть по кишені кожному.

Де купити: сайт

Ціни: від 800 грн.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі