Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
наручні годинники наручні годинники

Суспільство

Купуй українське. Шість брендів, які виготовляють наручні годинники

Опубліковано

Для сучасної людини наручні годинники — це модний аксесуар, який підкреслює діловий імідж та пунктуальність. Виробники усього світу привертають увагу покупців витонченим дизайном, унікальними моделями та чудовою якістю. Не відстають у цьому й українські бренди. Переконайтесь у цьому самі в нашій підбірці.

1. WOODOO СASE — стильні дерев’яні годинники

Бренд WOODOO СASE — це майстерня дерев’яних виробів. Тут створюють унікальні чохли з лазерним гравіюванням з цитатами українських письменників. Та найбільш привабливими серед асортименту є наручні годинники з натурального дерева. Бренд пропонує моделі з всієї різноманітності малюнків з гравіюванням по дереву.

У WOODOO СASE є чоловічі та жіночі наручні годинники різних відтінків. У комплекті до кожної моделі йде спеціальний штиль, тому з легкістю можна змінювати довжину ремінця. Механізм в годиннику використовується японський кварцовий. Він вважається одним з кращих у світі і завдяки своїй якості і надійності позбавить вас від постійного ремонту дерев’яних годин. А ще аксесуари мають водовідштовхувальний захист, тому ви можете сміливо мити руки, не знімаючи виріб.

Читайте також: $200 за ремінець для годинника. Як це вдалось бізнесмену з Краматорська

Дерев’яні годинники стануть чудовим подарунком, адже можна замовити індивідуальне гравірування, завдяки якому виріб стане оригінальним та унікальним.

Де купити: Інстаграм

Ціни: від 1500 грн

2. NIXOID Lab – наручні годинники з радянських радіоламп

Українські винахідники створили лампові наручні годинники. Хлопці з Черкас знайшли застосування радянській спадщині. Вони створили три моделі наручних годинників – Nixoid, Glower і Era VFD. Для їх виробництва використали символьні лампи ІН-16 і ІВ-9, які були створені в СРСР для відображення часу. Українські винахідники пояснюють свій винахід прагненням використовувати старі технології. До того ж такі годинники виглядають дуже стильно.

Такий незвичайний аксесуар став популярний в усьому світі. Минулого року хлопцям вдалось зібрати понад $54 000 на японському сервісі краудфандингу CampFire. А також вони мають офіційні магазини на eBay та ETSY.

Де купити: сайт

Ціни: від $200.

3. Ексклюзив від Валерія Даневича

Валерій Даневич — відомий український майстер, який зміг вивести на новий рівень не тільки мистецтво роботи з деревом, а й виробництво годинників. Його вироби є унікальними, адже абсолютно всі частини годинника виконані з дерева. Деякі деталі можуть бути розміром від 0,1 мм, тому це справжня ювелірна робота. Найдрібніші елементи годинника створюються зі звичайної деревини — горіха, яблуні, берези. Виключенням є скло, спіраль і пружина. Таким чином, Даневич показав, що дерево є не тільки натуральним, але і достатньо функціональним матеріалом.

Читайте також: Мосяжництво, ткацтво і лозоплетіння: 7 брендів, які відроджують традиції

Спочатку майстер реставрував корпуси антикварних годинників, але згодом захотів створювати складні механізми повністю з дерева. У 2015 році з’явились перші дерев’яні годинники від Валерія Даневича. А зараз вироби майстра відомі в усьому світі.

Де купити: Фейсбук

Ціни: в середньому — $100.

4. Годинник за мотивами “Гри престолів” у Kristan Time

Аксесуар за мотивами Гри Престолів чи Вікінгів? Так, саме такі виготовляє бренд Kristan Time. Професійна команда художників, дизайнерів та маркетологів створює дивовижні годинники якісної ручної роботи. Дерев’яні аксесуари з незвичайним циферблатом виглядають дуже стильно і стануть ідеальним подарунком, адже майстри можуть нанести гравіювання за вашим ескізом.

Крім того, бренд Kristan Time піклується про навколишнє середовище. Якщо ви купуєте один годинник, вони садять одне дерево.

Де купити: сайт

Ціни: в середньому — від 4000 грн.

5. Українські годинники від KLEYNOD

Це перше українське підприємство, де налагодили серійне виробництво наручних годинників. З 2002 року тут виготовляють стильні аксесуари під торговою маркою KLEYNOD. Засновникам важливо, щоб кожен, хто одягає український годинник, відчував комфорт, приємні емоції, а також приналежність до видатної нації. Навіть назва бренду KLEYNOD означає скарб, символ влади, який колись відрізняв українських гетьманів.

Читайте також: Будьте гарними навіть на карантині: 6 брендів домашнього одягу

Сьогодні бренд є одним з найбільш впізнаваних виробником чоловічих та жіночих годинників в Україні. Асортимент аксесуарів KLEYNOD налічує більш ніж 150 моделей із шести оригінальних колекцій: Antonov Watches by Kleynod, Клейноди Незалежності, Embroidery by Kleynod, Kleynod Forces, класична колекція та футбольна серія Kleynod Champion. Всі годинники збираються вручну на базі надійних швейцарських механізмів.

Де купити: сайт

Ціни: від 4000 грн

6. Andywatch – годинники, які по кишені кожному

Цей український бренд, який був заснований у 2014 році, має великий асортимент жіночих та чоловічих наручних годинників.

“Наш девіз – “Мрій, створюй реальність!” – був сформований з урахуванням унікальної послуги, а саме розробки ексклюзивного циферблату годинника, що максимально відображатиме вподобання, настрій та мрії власника. Власна майстерня дозволяє виконувати індивідуальні замовлення від однієї одиниці у найкоротші терміни”, – кажуть засновники бренду.

Годинники від  Andywatch виглядають дуже стильно – яскраві ремінці, креативний дизайн та різноманітні малюнки на циферблаті. Годинник для себе знайдуть як романтичні натури, так і любителі пожартувати над собою. А для поціновувачів класики створили елегантні годинники колекції Universe, що підкреслять ваше почуття стилю. А ще аксесуари від цього бренду будуть по кишені кожному.

Де купити: сайт

Ціни: від 800 грн.

Суспільство

У Бучі та Славутичі створять безбар’єрні маршрути: деталі проєкту

Опубліковано

Маршрути у містах облаштують доступними для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Цей проєкт втілюють у межах програми «Рух без бар’єрів».

Про це повідомив директор департаменту містобудування та архітектури Київської ОВА Ярослав Янович.

Що відомо про цей проєкт

Міста долучилися до ініціативи, щоб усі люди мали:

  • можливість самостійно пересуватися;
  • доступ до інфраструктури;
  • сприятливі умови для соціальної інтеграції;
  • рівні можливості у користування міськими просторами.

Ярослав Янович зазначив, що територіальні громади самостійно визначатимуть маршрути. До обговорення проєктів адміністрації залучатимуть громадськість.

Читайте також: У Києві створили онлайн-довідник для підтримки ментального здоров’я

«На маршруті всі локації мають бути максимально доступними та безбар’єрними — це перехрестя, переходи, громадський транспорт, школи, садочки, заклади охорони здоров’я, центри надання адміністративних послуг, центри зайнятості, а також інші громадські будівлі. Також на маршруті будуть встановлені навігаційні знаки, тактильні елементи та інші рішення, спрямовані на забезпечення не лише зручності, але й безпеки для людей», — розповів Ярослав Янович.

Наразі Славутич та Буча вже розробили свої проєкти. До 11 лютого 2025 року інші територіальні громади Київської області повинні подати до Департаменту містобудування та архітектури КОВА власні проєкти безбар’єрних маршрутів.

«Рух без бар’єрів»

Проєкт є частиною ініціативи Міністерства розвитку громад та територій. Його презентували 19 січня у військовому госпіталі. Головна мета проєкту — створення доступного середовища для всіх людей.

Нагадаємо, що у Славутичі більше не оголошуватимуть тривогу, яка звучить у Київській області.

Також ми писали, що на Київщині побудують новий житловий комплекс для соціальних груп (ФОТО).

Фото обкладинки: Freepik

Читати далі

Суспільство

В Австрії започаткували Асоціацію українських організацій

Опубліковано

Асоціацію створили 22 січня 2025 року у посольстві України в Австрії. Загалом до складу об’єднання ввійшли 12 громадських організацій.

Про це повідомили в посольстві.

До асоціації долучилися українські громадські організації та спілки з Відня, Лінца, Граца, Зальцбурга та Інсбрука.

«Створення асоціації — це новий рівень співпраці та представлення інтересів українців в Австрії. Це зміцнює наш голос, підтримує ідею соборності та відкриває нові можливості для розвитку»‚ — написали в посольстві.

Читайте також: Уперше в історії українське судно проводить для США дослідження в Антарктиці (ФОТО)

Нагадаємо, що третя група добровольців Українського легіону у Польщі скоро підпише контракти із ЗСУ.

Фото: фейсбук-сторінка посольства України в Австрії

Читати далі

Суспільство

У Києві створили онлайн-довідник для підтримки ментального здоров’я

Опубліковано

У довіднику кияни зможуть знайти інформацію про послуги з підтримки ментального здоров’я. Цей проєкт втілили у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

Про це повідомили в Департаменті соціальної й ветеранської політики КМДА.

Творці посібника зібрали інформацію про послуги в таких розділах:

  • охорона здоров’я;
  • соціальний захист;
  • освіта;
  • ветеранська політика;
  • культура, мистецтво, релігія;
  • молодь та спорт;
  • неурядові організації;
  • цифрові інструменти;
  • інші послуги з ментального здоров’я.

Читайте також: У лютому на київському вокзалі відкриють «Книгарню Є»: як вона виглядатиме (ФОТО)

Фото: довідник із ментальними послугами

«Довідник постійно оновлюється та включає інформацію про комунальні, громадські та приватні організації, які надають соціально-психологічну підтримку»‚ — написали в департаменті.

Переглянути довідник можна за посиланням.

Нагадаємо, що на Південному вокзалі відкрили виставку про протидію гендерному насильству.

Фото обкладинки: Unsplash

Читати далі