

Можливості
Career Weekend: у Вінниці проведуть захід для української молоді, яка прагне знайти або змінити роботу
Career Hub проведе у Вінниці офлайн-захід, спрямований на нетворкінг та прокачку навичок, необхідних для пошуку роботи та працевлаштування.
Про це повідомляє ШоТам.
В межах програми USAID «Мріємо та Діємо», об’єднавшись із роботодавцями та кар’єрними консультантами, Career Hub ГО Центр «Розвиток КСВ» організували дводенний офлайн-захід, спрямований на нетворкінг та прокачку навичок, необхідних для пошуку роботи та працевлаштування.
У липні Career Hub вже провели Career Weekend у Києві, а 4 серпня вирушають у Вінницю.


Для кого
На захід запрошують молодь віком 18-25 роки, яка прагне знайти роботу, змінити напрям професійної діяльності або ж дізнатись про можливості здобуття нового практичного досвіду.
Зауважимо, що кількість учасників та учасниць обмежена, запрошення на участь буде надіслане за результатами рейтингування реєстраційної форми, додатково може бути проведене телефонне інтерв’ю.
Чого навчають
Учасникам пропонують:
- дізнатись про те, де та як знайти роботу мрії;
- за підтримки професійних менторів/ок та консультантів/ок розвинути навички написання резюме та мотиваційного листа, а також вдосконалити свої навички самопрезентації;
- здобути досвід проходження співбесіди та отримати фідбек від представників (фахівців HR) бізнесу та громадського сектору;
- отримати сертифікат про успішне завершення навчання в рамках заходу;
- можливість потрапити в базу кадрового резерву Центру «Розвиток КСВ» та його партнерів (за результатами тренінгів).
Як взяти участь
Для того, щоб взяти участь потрібно до 28 липня 2023 року заповнити гугл-форму. Сам захід відбудеться 4 та 5 серпня (4 серпня з 14:00 до 18:00 та 5 серпня з 11:00 до 18:00).
Читайте також: Українські підприємці можуть отримати консультаційну підтримку щодо експорту
Довідка
CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).
Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.
Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ».
Нагадаємо, група IT-компаній Netpeak Group запускають безоплатну інтернатуру для Product Growth менеджерів.
До того ж в Україні стартує менторська програма «Export Compass» для молодіжних підприємств щодо виходу на іноземні ринки.
Всі фото: надані ШоТам.
Можливості

Хостингова компанія HOSTiQ.ua запустила п’ятий щорічний грантовий конкурс «Допомога хвостикам». Волонтерські та благодійні організації з України можуть отримати тисячу доларів для реалізації корисного проєкту на підтримку безпритульних тварин.
Про це повідомили організатори.
Про конкурс
У 2024 році участь у конкурсі взяли 70 організацій. Тоді грант отримав проєкт із міста Глухів на Сумщині — команда облаштувала вольєри для собак поблизу прифронтової зони. За словами менеджерки програм КСВ HOSTiQ Юлії Піменової, у таких регіонах можливості залучення допомоги обмежені, тож локальні ініціативи мають особливу вагу.
«Було страшно подаватись на грант — чи помітять нас? Наважились для блага тварин. За виграні гроші ми зробили те, що було в мріях та планах довгий час. Радіємо з того, що нам вдалося покращити умови життя наших підопічних»» — поділилась Яна Сокол — авторка проєкту, що переміг у 2024 році.
Читайте також: UAnimals запустили власну платформу із лекціями задля допомоги тваринам
Цьогоріч переможця визначать у травні. Автори проєкту мають реалізувати свою ініціативу протягом місяця після отримання фінансування та прозвітувати про витрати.
Приймання заявок триватиме до 30 квітня 2025 року. Детальніше про умови участі можна прочитати за посиланням.
Цьогорічними партнерами конкурсу стали: IT-компанія ZONE3000, мережа «Фокстрот», KORMOTECH, бренд «Клуб 4 лапи» та виробник COLLAR. Вони також визначать власних переможців та нададуть призи.
Нагадаємо, що на Харківщині ветеринари врятували косулю зі зламаною ногою (ФОТО).
Фото обкладинки: Unsplash
Можливості

Український ветеранський фонд оголосив старт нового конкурсу «Варто діяти». Програма надає можливість ветеранам та родинам загиблих захисників отримати гранти від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень на реалізацію бізнес-проєктів.
Про це повідомили в КМДА.
Умови програми
Отримати грант на розвиток бізнесу можуть:
- ветерани, зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
- члени сімей загиблих ветеранів війни та захисників України, зареєстровані як ФОП;
- дружини або чоловіки ветеранів-ФОПів, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя;
- юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до подання заявки, засновниками яких є ветерани або члени сімей загиблих захисників.
Читайте також: ЗСУ використовують далекобійне озброєння, створене завдяки інвестиціям Литви
Тематику проєктів не обмежують, за винятком аграрного бізнесу — для цієї сфери передбачено окремий конкурс у червні.
Заявки прийматимуть до 28 квітня 2025 року (до 18:00), а оголошення переможців запланували на 17 червня. Пріоритет надаватимуть проєктам, що передбачають створення нових робочих місць.
Детальні умови конкурсу та форму для подачі заявки можна знайти на офіційному сайті Українського ветеранського фонду за посиланням.
Нагадаємо, що виробники озброєння в Україні можуть отримати до 8 мільйонів гривень: умови програми.
Фото обкладинки: Getty Images
Можливості

Google оголосив про старт нової навчальної програми «Google Cloud для студентів: впевнений старт кар’єри». Компанія проведе серію онлайн-воркшопів для студентів та викладачів, які прагнуть поглибити цифрові знання та навички й побудувати кар’єру в ІТ.
Про це повідомили в Google.
Теми воркшопів
Програма охоплює теми хмарних технологій, генеративного штучного інтелекту, аналізу даних і кібербезпеки. Учасники зможуть отримати практичні знання від експертів Google та провідних українських ІТ-фахівців, а також поставити питання наживо під час заходів.
Розклад онлайн-зустрічей:
- 24 квітня, 17:00 — панельна дискусія на тему кар’єрних можливостей у сфері Google Cloud: що таке GCloud Software Engineer, Consultant, Automation Engineer, Software Architect та які навички потрібні для старту;
- 1 травня, 17:00 — обговорення трендів у штучному інтелекті, машинному навчанні та кібербезпеці;
- 8 травня, 17:00 — практичні поради щодо складання резюме, пошуку першої роботи в ІТ, значення pet-проєктів і трендів у 2025 році.
Читайте також: Мінцифри запустило платформу технологічних досягнень України
Окрім доступу до знань, учасники отримають сертифікати та можливість працювати з платформою Google Cloud Skills Boost. Програма також стане у пригоді викладачам вищих та передвищих навчальних закладів, які хочуть підготувати студентів до вимог сучасного ринку праці.
Участь у воркшопах безплатна. Для реєстрації потрібно перейти за посиланням.
Нагадаємо, що український сервіс CodeUA номінували на технологічну премію The Webby Awards.
Фото обкладинки: Pixabay