Суспільство
Будь на зв’язку. Український бренд гаджетів Gelius запустив благодійний проєкт
Український бренд гаджетів Gelius безкоштовно передає зарядні пристрої та аксесуари для телефонів українцям, які постраждали внаслідок війни.
Про це ШоТам розповіли представники бренду.
За словами організаторів, загальний бюджет проєкту складає 1 мільйон гривень – це тисяча наборів для українців.
«В останні місяці багато людей опинились у складній ситуації. У зв’язку з цим, ми запускаємо благодійний проєкт з програмою підтримки тих, хто цього потребує, тих, хто був змушений полишити свої домівки. Загальна сума підтримки проєкту складає 1 000 000 гривень», – розповіли в Gelius.
До кожного набору входить блок живлення та USB-кабель. Додатково набір може бути укомплектовано захисним склом та чохлом, за умови наявності на складі моделей відповідних моделі зазначеного в анкеті телефону.
Як отримати Gelius charity box?
- Заповніть форму на сайті бренду (наприкінці сторінки) та вкажіть свої актуальні контактні дані.
- Допомога по програмі підтримки надається одноразово.
- Charity box будуть надіслані для перших 1000 людей, які оформлять заявку на допомогу.
- Термін дії програми: з 19.07.2022 до 01.09.2022, або при досягненні 1000 заявок.
Нагадаємо, співвласники корпорації АТБ закупили та передали для потреб Збройних сил України 100 пікапів Mitsubishi L200.
Також ми розповідали, що українські видавництва зібрали майже мільйон книг для дітей-переселенців.
Фото: gelius.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі