Суспільство
Біжи на Дачу! 17 липня у Києві пройде благодійний сімейний забіг на підтримку онкохворих дітей
17 липня до Дня сім’ї відбудеться благодійний забіг Kind Family Run, метою якого є збір 1 млн гривень на побудову нової «Дачі» – будинку, де проживають родини, діти яких проходять лікування в Національному інституті раку.
Про це ШоТам повідомили організатори заходу.
Наголошується, що лікування може бути тривалим, тому вкрай важливо, щоб сім’я мала можливість бути разом в цей період, а винаймання житла для багатьох – це непосильні витрати. Центр «Дача» стає справжньою домівкою для всіх маленьких онкопацієнтів України та їхніх родин.
За 12 років існування «Дача» стала тимчасовим житлом для 1200 сімей з різних куточків країни, але зараз вона не може вмістити всіх, хто перебуває в Києві на лікуванні і потребує житла, тому необхідно зібрати кошти на нову оселю, що зможе прийняти до 350-ти сімей щоріч. Для завершення будівництва необхідно ще 3 мільйони гривень, з яких 1 мільйон ми плануємо зібрати за допомогою активних бігунів та їх добрих родин.
Читайте також: Одна здача крові може врятувати три життя. Історії українців, які стали донорами
Організаторами забігу виступають фандрейзингова платформа Kind Challenge та благодійний фонд Запорука.
«До створення «Дачі» долучилися сотні тисяч українців з різних куточків нашої країни. Тисячі сімей приєдналися до цього життєстверджуючого проєкту. І ми відчуваємо, що саме завдяки цій численній, родинній, підтримці «Дача» буде справжнім джерелом цілющої енергії для її мешканців. Дача – серце фонду «Запорука». Ми завжди так кажемо, тому що захист родини, в якій дитина хворіє на рак, – сенс всього, що ми робимо. І «б’ється» це серце тільки завдяки тим, хто «біжить» з нами поряд», – розповіла Наталія Оніпко, президентка фонду «Запорука»:
Як взяти участь у Kind Family Run?
Щоб долучитись до забігу та допомогти зібрати кошти, потрібно:
- зареєструватись за посиланням
- сплатити реєстраційний внесок, 90% з якого піде на будівництво «Дачі»
- обрати комфортну дистанцію з 2-х, 5-ти або 10-ти км і пробігти її 17 липня в Києві на ВДНГ або ж будь-якої точки країни і навіть світу (онлайн-учасники отримають медалі поштою)
- за бажанням продовжити збирати кошти на будівництво «Дачі» (після реєстрації у кожного учасника автоматично формується власна кампанія, де перший внесок – оплата за участь у забігу)
Читайте також: «Індекс допомагає молоді бути почутою». Як завдяки опитуванню змінюються українські міста
Для маленьких учасників передбачена дистанція на 500 метрів, а також майстер-класи та різноманітні активності, що включені у вартість реєстраційного внеску.
У заході можна взяти участь як самостійно, так і з колегами, всією родиною і навіть пробігти обрану дистанцію з дитячим візочком чи із пухнастим улюбленцем. Кожен учасник отримує медаль, а бігуни із кращим результатом – цінні подарунки від спонсорів заходу.
До кінця червня діють early bird-ціни на забіг: вартість участі для індивідуальних учасників – 500 грн, з 1 липня – 800 грн. Дитячі квитки відповідно: 250 грн і 400 грн (після 1 липня).
Також підтримати благодійний забіг запрошують і корпоративні команди. На Kind Family Run вже бігтимуть команди від Rozetka, Shafa, Ernst&Young, Data Group, Gelius, IDS Borjomi Ukraine та Parimatch.
Забіг проходить за підтримки Rozetka і Shafa.
Нагадаємо, у Рівному провели благодійний забіг із чотирилапими.
Як ми повідомляли раніше, Бумбокс дав благодійний концерт у столичному сквері Небесної сотні.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі