Суспільство
Бійці тероборони отримали від Києва 20 військових вантажівок
Влада Києва передала бійцям 241-ї окремої бригади ТРО 20 нових повнопривідних вантажних автомобілів. Бригада сформована в Києві, її батальйони воюють на гарячих напрямках фронту.
Про це повідомив міський голова столиці у телеграмі.
Зазначається, що за запитами 241-ї бригади, столиця виділила з бюджету від початку широкомасштабного вторгнення 245 мільйонів гривень на її оснащення. Із них – 168 млн – цього року.
З цих грошей 93 мільйони військові спрямували на придбання 20-ти повнопривідних вантажних автомобілів MAN.
Читайте також: «Б’юті-індустрія? Я викувала сокиру для Залужного». Ковалька з Чернігівщини відновила справу чоловіка-військового і руйнує стереотипи
«Сьогодні ці вкрай необхідні нашим захисникам машини вирушать до бійців на фронт», — йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Сили тероборони отримали модульний мобільний табір вартістю $1,2 млн.
Також ми розповідали, що розвідники ГУР МО отримали безпілотний комплекс PD-2 від волонтерів вартістю понад 29 млн грн.
Фото: t.me/vitaliy_klitschko.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі