Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Без синтетики: П`ять доступних брендів української натуральної косметики

Опубліковано

Навіщо потрібна натуральна косметика, якщо є дешевша синтетична? Що в цій органіці такого, крім її високої ціни?

Виявляється, деякі синтетичні інгредієнти б’юті-брендів можуть проникати крізь шкіру і залишатися в печінці або гландах довгі роки і приводити до різних захворювань, аж до раку. Вам це треба?

Напис “натуральний” на упаковці – не просто обіцянка того, що цей крем для обличчя – з натуральних елементів. А й того, що ваша шкіра легко на неї зреагує і отримає менше негативних наслідків, ніж від синтетики.

Ми підібрали для вас п’ять українських брендів, які не за всі гроші світу випускають косметику на основі лише натуральних елементів.

Mamash Organic

Ця українська марка використовує найрідкісніші в Україні натуральні інгредієнти. Деякі з них прибувають з інших континентів.

Цікаво, що Mamash Organic виготовляють косметику виключно під замовлення – адже природньо, що термін зберігання натуральної косметики набагато менше за синтетичну.

Mamash Organic стверджують: їх інгредієнти абсолютно безпечні для будь-якого типу шкіри. В їх косметиці немає усіх цих парабенів і сульфатів – тільки природність, тільки хардкор.

Що купити: денний і нічний крем по 386 гривень, шампуні по 289 гривень, скраби для тіла по 159 гривень, масло для тіла по 249 гривень.

Читайте також: Як шахтар став барбером. Історія першого у Покровську барбершопу

PeNa

Processed with VSCO with 4 preset

Це бренд натуральної косметики від дипломованого хіміка Наталії Петрик. Бренд починався з мила, звареного на домашній кухні, а тепер дівчина працює над відкриттям власного виробничого цеху.

Лікарські трави для косметичних засобів вирощують батьки чоловіка Наталії в екологічно чистому місці в селі Великий Букрин. З місцевої же пасіки бренд бере і мед для деяких рецептів.

В Україні також закуповують частину масел і глину. А ось ефірні масла і солі прибувають із Франції та Німеччини.

Зараз в асортименті PeNa – мило, креми, маски, скраби, шампуні і кондиціонери.

Вся косметика зберігається тільки в холодильнику і не більше трьох місяців.

Що купити: креми для обличчя по 320 гривень, шампуні по 160 гривень, крем для тіла 180 гривень, масло для тіла по 170 гривень, скраби від 130 гривень.

Читайте також: ТОП-5 українських парфумерів, які вражають ароматами

Nature.Med

Усі продукти цього бренду виготовляються в Україні за британською технологією. Рецепти запатентовані, а основним діючим компонентом кожного продукту Nature.Med є біофлавоноїди (речовини, що сприяють зміцненню стінок капілярів, покращують мікроциркуляцію) цибулі чи часника. 

Погляд Nature.Med на виробництво косметичної продукції оригінальний: їх косметологи вважають, що на організм людини найбільш ефективно впливають косметичні засоби безпосередньо з регіону її проживання. Тому сировину для рецептів відбирають виключно в Україні. 

Що цікаво: хоч вся косметика і заснована на речовинах цибулі та часнику, вона абсолютно не має цибульного запаху.

Що купити: крем для обличчя від 75 гривень, шампуні від 53,5 гривень, пінка для вмивання – 89 гривень, маски для волосся по 74,5 гривень.

Читайте також: ТОП-10: українські еко-бренди, які піклуються про довкілля

White Mandarine

Торгова марка White Mandarin була створена в 2012 році.

Це якісний український бренд косметики, в асортименті якого можна знайти продукти для волосся, тіла та обличчя, також є лінія для найменших. 

Головна мета компанії – виробництво якісних товарів, які абсолютно безпечні для здоров’я. 

Їх принцип роботи: мінімум хімії, максимум природних компонентів.

Читайте також: Парфуми із Дніпра. На що клюють хіпстери з усього світу

Якщо вірити покупцям – відгуки можна подивитись на сайті – то найкращі результати дають шампуні та маски для волосся на основі пророщених зерен пшениці, вівса та ячменю.

Що купити: крем для обличчя по 337 гривень, скраби для тіла від 230 гривень, шампуні від 134 гривень, молочко для рук від 134 гривень..

Dushka

Їх косметика пахне суфле, кексами та жуйками – і точно так же виглядає.  Одесити знають, як перетворити користування звичайним кремом для обличчя на  справжнє свято. 

Читайте також: В Ужгороді роблять парфуми не гірші за Chanel

Увесь процес приготування косметичних засобів у Dushka проводиться вручну. Кажуть, все це для того, щоб покупці відчули турботу і нотку позитиву в кожній баночці.

Яким чином їм вдається зробити продукцію настільки яскравою і “смачною”, а при цьому ще й зберегти звання натуральної косметики – оце питання. Творці говорять, що все це відбувається завдяки вітамінам, цілющим натуральним компонентам і ефірним оліям, а ще рослинним елементам. 

Що купити: скраби по 149 гривень, лосьйони для тіла по 200 гривень, шампуні від 166 гривень, маски для волосся від 220 гривень, маска для обличчя 178 гривень, крем для обличчя від 200 гривень.

Суспільство

У центрі Києва під час ремонту дороги виявили трамвайну колію початку 20 століття (ФОТО)

Опубліковано

Під час дорожніх робіт поблизу Львівської площі в Києві комунальники натрапили на фрагмент трамвайної рейки, яка пролягала тут понад сто років тому.

Про це повідомив активіст Дмитро Перов.

За словами Дмитра, перші згадки про трамвайний рух на сучасній вулиці Січових Стрільців, яка наприкінці 19 століття мала назву Львівська, датуються 1894 роком.

На початку 20 століття цією ділянкою проходили трамвайні маршрути №4 і №20 (до Лук’янівки) та №9, що з’єднував центр із залізничним вокзалом через вулицю Бульварно-Кудрявську.

Читайте також: Студенти з Києва передали «Довженко-Центру» дві німі стрічки, що вважали втраченими (ФОТО)

У цьому ж районі зберігся ще один елемент трамвайної інфраструктури — диспетчерський пункт, зведений у 1982 році за проєктом архітектора Яноша Віга. У 2021 році споруду планували демонтувати, однак завдяки ініціативі підприємця Алєкса Купера її вдалося зберегти.

Нагадаємо, що у Києві вперше за сто років виготовили автентичну цеглу для відбудови історичних будівель.

Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Перова

Читати далі

Суспільство

На вокзалі у Києві встановили артоб’єкт «ВОЛЯ», який представляли у Давосі

Опубліковано

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрили скульптуру «Воля» українського художника Олексія Сая. Артоб’єкт виготовили із залишків вітального знака села Любимівка Херсонської області, яке перебувало під тимчасовою окупацією у 2022 році.

Про це повідомили в «Укрзалізниці».

Символізм артоб’єкта

Скульптуру створили у межах співпраці УЗ та PinchukArtCentre. Раніше її демонстрували виключно на міжнародних заходах, зокрема під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Тепер робота доступна для широкої публіки у столиці — на другому поверсі вокзалу біля ескалатора.

«Ця скульптура утворює слово “Воля”, яке несе в собі значення як “свобода”, так і “волевиявлення”. Це подвійне значення захоплює українську душу. Воно відображає те, що свобода не є пасивним станом. Це стан, який може бути досягнутий і підтриманий лише завдяки вольовим зусиллям. Ці два поняття онтологічно переплетені. Свобода вимагає волі до боротьби, терпіння і захисту. Саме через наполегливе волевиявлення свобода стає живою реальністю», — написали в УЗ.

Читайте також: «Внесок у мирне майбутнє»: німецький дизайнер закликав донатити українським медикам

Артдиректор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф додав, що скульптура «є монументом для всіх українців, який наголошує на нерозривному зв’язку між свободою і волею».

Також скульптура відсилає до роботи «LOVE» американського художника Роберта Індіани, створеної у 1960-х роках.

Нагадаємо, що пасажири УЗ зібрали понад 6,5 млн гривень на кейсеваки, коли купували чай у потягах.

Фото: фейсбук-сторінка УЗ

Читати далі

Суспільство

21-річному військовому встановили титановий імплант замість зруйнованого лоба

Опубліковано

21-річному військовому Роману, який отримав важке осколкове поранення голови, хірурги з України, Канади та США провели унікальну реконструктивну операцію — йому встановили титановий імплант замість зруйнованих кісток чола. Операцію виконала міжнародна місія «Face the Future Ukraine», яка вже вп’яте приїжджає в Україну допомагати пораненим.

Про це повідомили в БФ «Пацієнти України».

Роман пішов на війну у 18 років і своє 19-річчя зустрів у Бахмуті. Під час боїв на Курщині поруч із його позицією розірвались чотири авіабомби. Хлопець опинився під завалами, отримав понад 20 поранень, зокрема й уламкове в голову, що зруйнувало кістки чола. Три місяці Роман не міг рухатися, проходив кілька складних операцій, а частина його мозку лишалась незахищеною.

«Ми провели операцію та встановили на місце знищених лобних кісток індивідуальний імплант з титану, який захистив мозок хлопця від ушкоджень та вирівняв чоло. Окрім імпланту ми пересадили сполучну тканину, аби титан не пошкоджував шкіру. Втручання тривало чотири години та дозволила захистити мозок від інфекцій, які знаходяться в носі і пазусі», — розповідає хірургиня з США українського походження Наталія Біскуп, яка вже втретє оперує поранених в Україні.

Читайте також: 13-річного хлопця із Сум відзначили за порятунок людей після ракетної атаки (ФОТО)

Роман став наймолодшим пацієнтом у цій місії. Загалом цього разу прооперували 25 поранених: проводили реконструкції носа, щелеп, орбіт очей, встановлювали індивідуальні імпланти. Усього — 83 операції.

За словами координаторки Наталії Комашко, за п’ять місій лікарі допомогли 160 пацієнтам. Деякі з них проходять багатоетапне лікування. Наступну місію запланували на осінь. Записатися можна за посиланням.

Нагадаємо, що канадці передали бійцям ГУР перший в Україні гелікоптер Sikorsky S-76A (ВІДЕО).

Фото обкладинки: БФ «Пацієнти України»

Читати далі