Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Без синтетики: П`ять доступних брендів української натуральної косметики

Опубліковано

Навіщо потрібна натуральна косметика, якщо є дешевша синтетична? Що в цій органіці такого, крім її високої ціни?

Виявляється, деякі синтетичні інгредієнти б’юті-брендів можуть проникати крізь шкіру і залишатися в печінці або гландах довгі роки і приводити до різних захворювань, аж до раку. Вам це треба?

Напис “натуральний” на упаковці – не просто обіцянка того, що цей крем для обличчя – з натуральних елементів. А й того, що ваша шкіра легко на неї зреагує і отримає менше негативних наслідків, ніж від синтетики.

Ми підібрали для вас п’ять українських брендів, які не за всі гроші світу випускають косметику на основі лише натуральних елементів.

Mamash Organic

Ця українська марка використовує найрідкісніші в Україні натуральні інгредієнти. Деякі з них прибувають з інших континентів.

Цікаво, що Mamash Organic виготовляють косметику виключно під замовлення – адже природньо, що термін зберігання натуральної косметики набагато менше за синтетичну.

Mamash Organic стверджують: їх інгредієнти абсолютно безпечні для будь-якого типу шкіри. В їх косметиці немає усіх цих парабенів і сульфатів – тільки природність, тільки хардкор.

Що купити: денний і нічний крем по 386 гривень, шампуні по 289 гривень, скраби для тіла по 159 гривень, масло для тіла по 249 гривень.

Читайте також: Як шахтар став барбером. Історія першого у Покровську барбершопу

PeNa

Processed with VSCO with 4 preset

Це бренд натуральної косметики від дипломованого хіміка Наталії Петрик. Бренд починався з мила, звареного на домашній кухні, а тепер дівчина працює над відкриттям власного виробничого цеху.

Лікарські трави для косметичних засобів вирощують батьки чоловіка Наталії в екологічно чистому місці в селі Великий Букрин. З місцевої же пасіки бренд бере і мед для деяких рецептів.

В Україні також закуповують частину масел і глину. А ось ефірні масла і солі прибувають із Франції та Німеччини.

Зараз в асортименті PeNa – мило, креми, маски, скраби, шампуні і кондиціонери.

Вся косметика зберігається тільки в холодильнику і не більше трьох місяців.

Що купити: креми для обличчя по 320 гривень, шампуні по 160 гривень, крем для тіла 180 гривень, масло для тіла по 170 гривень, скраби від 130 гривень.

Читайте також: ТОП-5 українських парфумерів, які вражають ароматами

Nature.Med

Усі продукти цього бренду виготовляються в Україні за британською технологією. Рецепти запатентовані, а основним діючим компонентом кожного продукту Nature.Med є біофлавоноїди (речовини, що сприяють зміцненню стінок капілярів, покращують мікроциркуляцію) цибулі чи часника. 

Погляд Nature.Med на виробництво косметичної продукції оригінальний: їх косметологи вважають, що на організм людини найбільш ефективно впливають косметичні засоби безпосередньо з регіону її проживання. Тому сировину для рецептів відбирають виключно в Україні. 

Що цікаво: хоч вся косметика і заснована на речовинах цибулі та часнику, вона абсолютно не має цибульного запаху.

Що купити: крем для обличчя від 75 гривень, шампуні від 53,5 гривень, пінка для вмивання – 89 гривень, маски для волосся по 74,5 гривень.

Читайте також: ТОП-10: українські еко-бренди, які піклуються про довкілля

White Mandarine

Торгова марка White Mandarin була створена в 2012 році.

Це якісний український бренд косметики, в асортименті якого можна знайти продукти для волосся, тіла та обличчя, також є лінія для найменших. 

Головна мета компанії – виробництво якісних товарів, які абсолютно безпечні для здоров’я. 

Їх принцип роботи: мінімум хімії, максимум природних компонентів.

Читайте також: Парфуми із Дніпра. На що клюють хіпстери з усього світу

Якщо вірити покупцям – відгуки можна подивитись на сайті – то найкращі результати дають шампуні та маски для волосся на основі пророщених зерен пшениці, вівса та ячменю.

Що купити: крем для обличчя по 337 гривень, скраби для тіла від 230 гривень, шампуні від 134 гривень, молочко для рук від 134 гривень..

Dushka

Їх косметика пахне суфле, кексами та жуйками – і точно так же виглядає.  Одесити знають, як перетворити користування звичайним кремом для обличчя на  справжнє свято. 

Читайте також: В Ужгороді роблять парфуми не гірші за Chanel

Увесь процес приготування косметичних засобів у Dushka проводиться вручну. Кажуть, все це для того, щоб покупці відчули турботу і нотку позитиву в кожній баночці.

Яким чином їм вдається зробити продукцію настільки яскравою і “смачною”, а при цьому ще й зберегти звання натуральної косметики – оце питання. Творці говорять, що все це відбувається завдяки вітамінам, цілющим натуральним компонентам і ефірним оліям, а ще рослинним елементам. 

Що купити: скраби по 149 гривень, лосьйони для тіла по 200 гривень, шампуні від 166 гривень, маски для волосся від 220 гривень, маска для обличчя 178 гривень, крем для обличчя від 200 гривень.

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі