

Суспільство
Бейонсе вперше за 4 роки вийшла на сцену, вбравшись у сукню від українського дизайнера
Американська поп-діва Бейонсе виступила на відкритті готелю Atlantis The Royal у Дубаї та приміряла сукню від українського дизайнера Frolov.
Фото і відео з концерту викладені на інстаграм-сторінці українського дизайнера.
Відомо, що це перший концерт Бейонсе з 2018 року. За 70 хвилин на сцені Бейонсе змінила три сукні:
- рожеву від українського бренду Frolov,
- червону від ливанського дизайнера Nicolas Jebran,
- жовту від дубайского бренду Atelier Zuhra.
На червоній доріжці перед концертом Бейонсе з’явилася у золотистій сукні Dolce & Gabbana.

Бейонсе виконала свої головні хіти Crazy in Love, Spirit та Drunk in Love. Під час виконання треку Brown Skin Girl на сцену вийшла її 11-річна донька Блю Айві Картер.
Читайте також: Українські бренди підкорюють Нью-Йорк. Що представляли дизайнери на цьогорічному Тижні моди
Як пише TMZ, співачка отримала за свій виступ 24 мільйони доларів. Готель Atlantis The Royal — один із найдорожчих дубайських комплексів.

Гостям заборонили знімати виступ Бейонсе, попередньо попросивши покласти телефони у прозорі пакети. Проте декілька відео із виступу все ж з’явилися у мережі.
Про Бейонсе
Бейонсе — американська виконавиця в стилі R&B. Мистецтво Бейонсе і її вокальна майстерність зробили її найвпливовішою жінкою-музикантом 21 століття. Її успіх зробив її іконою культури та приніс їй прізвисько «Королева Бей».
Бейонсе отримала численні нагороди та є найбільш нагородженою артисткою всіх часів. Продавши понад 200 мільйонів записів по всьому світу, Бейонсе є однією з найбільш продаваних музичних виконавиць усіх часів.
Нагадаємо, південнокорейська реперка Дженні Кім одягла сукню від української дизайнерки.
Також ми повідомляли, як дизайнерка з Вінниці відкрила Тиждень моди в Іспанії.
Фото: instagram.com/p/Cntyl7RKkhY.
Суспільство

У Галицькому національному природному парку зафіксували найбільшу на заході України колонію рідкісних птахів. Науковці нарахували десятки гнізд та сотні пташенят представників родин Ібісових і Чаплевих, які занесені до Червоної книги України.
Про це повідомили на сторінці Галицького національного природного парку.
На початку червня дослідники провели облік у полівидовій колонії птахів, щоб зрозуміти масштаби явища. У парку виявили близько 25 гнізд Косаря білого, у яких — 36 пташенят. Загальна кількість цих птахів у парку близька до 90. Зазвичай цей вид мешкає вздовж Чорноморського узбережжя, і востаннє у Галицькому нацпарку його гніздування фіксували 15 років тому.
Серед інших рідкісних птахів — Чепура мала (29 гнізд, 101 пташеня) та Квак звичайний (52 гнізда, 168 пташенят). Їхню чисельність у парку нині оцінюють в 160 та 270 особин.
Читайте також: Щоб зберегти рідкісні рослини, у лісах Хмельниччини створили три охоронні зони
А ще дослідники помітили Коровайку буру — одного з найрідкісніших птахів для Опілля. В Україні цей вид трапляється лише в кількох локаціях на півдні, тож, за словами орнітологів, його поява на Івано-Франківщині — надзвичайна рідкість.




Нагадуємо, що на Поліссі втілять найбільший в історії України проєкт по відновленню боліт у заповідниках.
Фото: фейсбук-сторінка Галицького національного природного парку
Суспільство

В Україну повернули тіла 1200 полеглих захисників. За даними російської сторони, це тіла військових, які мали українське громадянство. Репатріацію провели згідно домовленостей у Стамбулі.
Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.
Надалі слідчі правоохоронних органів та експертні установи МВС проведуть ряд експертиз та ідентифікацію тіл.
Читайте також: З окупації та росії вдалося врятувати велику групу українських дітей
Полеглих вдалося повернути завдяки спільним зусиллям Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБУ, ЗСУ, МВС, Офісу омбудсмена, Секретаріату уповноваженого з питань зниклих безвісти, ДСНС та інших структур сектору безпеки й оборони.
Репатріацію провели за сприяння Міжнародному Комітету Червоного Хреста.


Нагадуємо, що на підконтрольну територію України вдалося повернути 11 дітей з окупованої Херсонщини.
Фото: фейсбук-сторінка Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими
Суспільство

Новий епізод подкасту в межах проєкту «Відлуння незалежності» про єдину жінку-старшину в армії УНР. Христина Скачківська-Сушко відмовилась від медичної кар’єри у Швейцарії, щоб стати військовою лікаркою.
Про «кращу доньку держави», як називав її Симон Петлюра, та «пані-зірку» для побратимів, яка втекла з більшовицького полону, рятувала українських біженців, служила в армії США та лікувала африканців — дивіться або слухайте.