Економіка
Бджоляр-переселенець на грант відновив свою справу на Дніпропетровщині
Бджоляр із Луганської області на грант єРобота відновив свою справу на Дніпропетровщині.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки України.
Роман Бурджанадзе – переселенець з Сєвєродонецька Луганської області, 5 років займався бджільництвом, мав власну пасіку, понад 200 вуликів та найманих робітників. Через війну разом з сім’єю змушений був переїхати до селища Булахівка на Дніпропетровщині.
Влаштувавшись на новому місці проживання, чоловік почав шукати можливості відновити улюблену справу. Дізнався про урядову програму єРобота щодо надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу і подав заявку на мікрогрант. Вже отримав кошти і почав їх освоювати.
Читайте також: Як створити рекламу, яку любитимуть? Кейс агенції Bickerstaff.369, яка перейменувала «Галичину» на «Донбас» і «Крим»
Мікрогрант Роман витратить на закупівлю 100 вуликів, сировини та необхідного обладнання. Вже сьогодні за сприяння служби зайнятості на пасіці працює дві внутрішньо переміщені особи.
«Отриманий грант допоможе мені відновити мою підприємницьку діяльність, надати робочі місця людям та сплачувати податки. У планах – рухатись тільки вперед та розвивати свою справу», — зазначив Роман.
З липня 2022 року в Україні запровадили проект єРобота, за яким можна отримати безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів «Власна справа», за якою можна отримати до 250 тис. грн.
єРобота містить грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.
Нагадаємо, на Рівненщині представили старовинну техніку збирання меду.
Також ми повідомляли, як бджоляр із Миколаївщини налагодив експорт меду до Нідерландів.
Фото: me.gov.ua.
Економіка
Підсумки після тестування
Як отримати кешбек
- Подати заявку через сайт чи мобільний застосунок банку, який бере участь у програмі, або звернутися до відділення. До програми долучилися такі банки: ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк та Банк Кредит Дніпро.
- Визначити картки, з яких ви оплачуєте покупки, і надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з цих карток в магазинах-учасниках програми.
- Відкрити фізичну чи віртуальну картку, куди нараховуватиметься кешбек.
- У Дії в розділі Сервіси обрати картку «Національний кешбек» для виплат.
Програма «Національний кешбек»
Коментарі
Економіка
Коментарі
Економіка
Україна до кінця року отримає нове обладнання, яке забезпечить додаткові потужності розподіленої генерації на більш ніж 1 ГВт.
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
Деталі
- Енергетики вже працюють над тим, щоб швидко змонтувати і підключити це обладнання до мережі.
- Хоча не все обладнання встигнуть підключити до кінця року, планується додати не менше 1 ГВт нових потужностей.
Читати також: Іноземні благодійники залучили 1,75 мільярда доларів для підтримки українських фермерів
До цього процесу долучені як приватні компанії, так і державні підприємства. Уряд створив сприятливі умови для інвестицій та спростив дозвільні процедури, щоб прискорити розвиток розподіленої генерації.
Нагадаємо, що Україні передали 435 мільйонів доларів на покращення зв’язку та інтернету.
Фото: Freepik.
Коментарі