Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Азов та Work.ua запустили рекрутингову кампанію під гаслом «Війську потрібні різні професії»

Опубліковано

12-та бригада спеціального призначення Нацгвардії «Азов» у співпраці з найбільшим в Україні сайтом пошуку роботи Work.ua оголосили про початок рекрутингової кампанії під гаслом «Війську потрібні різні професії».

Про це ШоТам повідомили у компанії Work.ua.

«Здебільшого люди думають про Азов — і про армію загалом — виключно як про героїв, які штурмують ворожі позиції. Проте велика частина військового підрозділу — це не штурмовики, а забезпечення: кваліфіковані екскаваторники, водії, дизелісти, діловоди, медики та інші», — розповідає Святослав Паламар («Калина»), заступник командира по роботі з особовим складом 12-ї бригади спеціального призначення «Азов».

Сьогодні бригада в пошуку сотень спеціалістів різних напрямів: від стрільців до кухарів, від парамедиків до водіїв, від операторів БПЛА до екскаваторників. Усього на сайті зараз опубліковані вакансії для представників 28 різних професій із діапазоном зарплат від 25 000 до 125 000 грн.

Читайте також: Замість лотереї у військкоматі – професійний рекрутинг. Хто наймає копірайтерів та піарників для ЗСУ? Кейс платформи Lobby X

Щоб залучити кваліфікованих фахівців там, де потрібні їхні вміння та знання, Азов ініціював рекрутингову кампанію і запросив до співпраці на волонтерських засадах креативну агенцію Banda. Дізнавшись про те, як влаштований процес відбору в бригаду Азов, агентство запропонувало підхід, який передбачає, що кожна позиція розглядається як вакансія. Ще одним складником рішення стала пропозиція залучити до проєкту компанію Work.ua, на чий сайт із пошуку нових можливостей щодня заходить близько 450 тис. людей.

Читайте такожПозивний «Джампер». Як 26-річний блогер з «білим» квитком став кулеметником в бригаді Чорних Запорожців

«Для нас це можливість показати: рекрутинг до війська може відбуватися професійно і цілеспрямовано, а не через вручення повісток на блокпостах. Через неефективну систему набору досвідчені спеціалісти опиняються в окопах, а в той самий час висококваліфіковану роботу виконувати нікому. Людина мусить розуміти, що армія — це теж робота. А військо — теж роботодавець», — розповідає співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.

Як відбуватиметься набір до Азову?

Рекрутмент до Азову відбуватиметься так. Відвідувачі сайту Work.ua бачитимуть актуальні вакансії, наприклад, «Автоелектрик», «Кухар» чи «Начальник складу». Щоби податися на вакансію, яка зацікавила, людині треба натиснути кнопку «Відгукнутися» під описом вакансії на сайті. Якщо кваліфікація відповідає очікуванням роботодавця, рекрутер «Азову» зв’язується з кандидатом для співбесіди.

Під час співбесіди в місцевому рекрутинговому центрі кандидата спитають про його чи її досвід, навички, особисті та професійні цілі. Рекрутер також розповість про грошове забезпечення та інші переваги, пов’язані із зарахуванням до армії. У разі успішного проходження всіх етапів добору, рекрутер Азову допоможе підготуватися до наступного кроку — зарахування на військову службу, де, крім проходження військово-лікарської комісії та тестування, спільно з офіцером групи комплектування можна буде остаточно визначитися з військовою спеціальністю відповідно до навичок і досвіду кандидата.

Усі новобранці Азову проходять кількатижневу бойову підготовку і працюють під керівництвом високопрофесійних командирів.

Нагадаємо, у Києві офіційно з’явилася вулиця Героїв полку «Азов».

Раніше ми повідомляли, що в Україні створили серію коміксів про героїв, які захищали «Азовсталь».

Фото: Надане ШоТам.

Суспільство

Латвійський альпініст дістався до Південного полюса на підтримку України (ФОТО)

Опубліковано

Альпініст із Латвії Юріс Улманіс завершив експедицію Антарктидою, під час якого збирав гроші на підтримку українських медиків через UNITED24. Наразі він зустрічається з громадами у США та розповідає американцям про війну в Україні.

Про це повідомили в UNITED24.

Експедиція до Південного полюса

Юріс Улманіс здійснив експедицію Антарктидою у січні 2025 року. Він збирав гроші через фандрейзингову платформу UNITED24 на підтримку українських медиків. Коли альпініст дістався Південного полюса, він розгорнув там український прапор із логотипом UNITED24.

Суспільний мовник Латвії LSM+ повідомляв, що Юріс Улманіс досяг Південного полюса 14 січня 2025 року. Він подолав 120 кілометрів по Антарктиді, а позаду себе тягнув 40-кілограмові сани із речами. У 2023 році альпініст зійшов на Еверест, де також здіймав український прапор.

Фото: сайт LSM+

Зустрічі з американцями

У березні чоловік вирішив організувати зустрічі з громадами у різних містах США. Юріс Улманіс розповідає про повномасштабну російсько-українську війну, свій досвід фандрейзингу та можливості для допомоги Україні.

Читайте також: 11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО)

Фото: фейсбук-сторінка UNITED24

Про фонд UNITED24

UNITED24 — це офіційна фандрейзингова платформа України. За весь час діяльності через платформу зібрали понад 1,4 мільярда доларів. Завдяки цьому проєкту можна задонатити за п’ятьма напрямками:

  • «Оборона»;
  • «Гуманітарне розмінування»;
  • «Медична допомога»;
  • «Відбудова України»;
  • «Освіта та наука».

Нагадаємо, що Барбра Стрейзанд закликала підтримувати українських медиків (ВІДЕО).

Раніше ми писали, що астронавт NASA Скотт Келлі під час візиту до Києва закликав допомагати Україні (ВІДЕО).

Фото обкладинки: фейсбук-сторінка UNITED24

Читати далі

Суспільство

З окупації повернули п’ять українських дітей (ФОТО)

Опубліковано

За посередництва Держави Катар із тимчасово окупованих територій вдалося повернути п’ять українських дітей. Це повернення втілили у межах ініціативи Bring Kids Back UA.

Про це повідомив уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець.

На підконтрольну територію України повернули дітей віком від 11 до 16 років. Вони проживали у Криму та Донецькій, Луганській й Запорізькій областях.

У межах ініціативи вдалося повернути зокрема й 12-річну дівчинку, батько якої перебуває у полоні в росії. За останні три роки вона двічі змінювала своє місце проживання та мала конфлікти з матір’ю. Команда ініціативи змогла допомогти бабусі оформити опіку над дівчинкою. Надалі дитині надаватимуть усі необхідну підтримку.

Читайте також: Анджеліна Джолі підтримала 14-річну дівчину, яка постраждала від атаки росіян (ФОТО)

Також повернули хлопчика, який проживав з батьком та регулярно піддавався жорстокому поводженню з його боку.

«Мама намагалася самостійно вивезти хлопчика, але спроби були безуспішні. І лише завдяки зверненню до нашого офісу та залученості незмінного попередника Держави Катар матір та її син воззʼєдналися»‚ — написав Дмитро Лубінець.

Нагадаємо, що 11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО).

Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Лубінця

Читати далі

Суспільство

Київ століття тому й зараз: вгадайте, що за місце на архівному фото (ТЕСТ) 

Опубліковано

Випробуйте себе в знанні історії Києва: на кожній сторінці — старовинна фотографія та факт про конкретне місце, а на звороті — його сучасний вигляд і відповідь.
Дізнайтеся разом з ШоТам, наскільки добре ви знаєте столицю та її еволюцію крізь час.​

Під час археологічних досліджень цієї вулиці виявили систему підземних тунелів і катакомб. Ці ходи використовували в різні періоди історії міста, наприклад, під час Другої світової війни.

Клацніть, щоб перевернути

Це місце розташоване між сімома вулицями, а влітку по вечорах тут відбувається шоу світломузичних фонтанів. ​

Клацніть, щоб перевернути

До 1500-річчя Києва цю памʼятку реконструювали, хоча точний вигляд оригінальної споруди залишався невідомим.

Клацніть, щоб перевернути

​​З кінця 18 століття на цій площі проводили відомі ярмарки, на яких збиралися купці з усієї Європи.

Клацніть, щоб перевернути

​​На початку 20 століття ця будівля слугувала місцем проведення балів, концертів і театральних вистав для київської еліти.

Клацніть, щоб перевернути

У 2015 році під час розкопок на цій площі археологи знайшли цілу вулицю часів Київської Русі та стародавні артефакти.

Клацніть, щоб перевернути

До 2001 року через цю площу, яка була важливим пересадковим пунктом у міській транспортній мережі, проходила трамвайна лінія. ​

Клацніть, щоб перевернути

Share:

Читати далі