Суспільство
Азов та Work.ua запустили рекрутингову кампанію під гаслом «Війську потрібні різні професії»
12-та бригада спеціального призначення Нацгвардії «Азов» у співпраці з найбільшим в Україні сайтом пошуку роботи Work.ua оголосили про початок рекрутингової кампанії під гаслом «Війську потрібні різні професії».
Про це ШоТам повідомили у компанії Work.ua.
«Здебільшого люди думають про Азов — і про армію загалом — виключно як про героїв, які штурмують ворожі позиції. Проте велика частина військового підрозділу — це не штурмовики, а забезпечення: кваліфіковані екскаваторники, водії, дизелісти, діловоди, медики та інші», — розповідає Святослав Паламар («Калина»), заступник командира по роботі з особовим складом 12-ї бригади спеціального призначення «Азов».
Сьогодні бригада в пошуку сотень спеціалістів різних напрямів: від стрільців до кухарів, від парамедиків до водіїв, від операторів БПЛА до екскаваторників. Усього на сайті зараз опубліковані вакансії для представників 28 різних професій із діапазоном зарплат від 25 000 до 125 000 грн.
Читайте також: Замість лотереї у військкоматі – професійний рекрутинг. Хто наймає копірайтерів та піарників для ЗСУ? Кейс платформи Lobby X
Щоб залучити кваліфікованих фахівців там, де потрібні їхні вміння та знання, Азов ініціював рекрутингову кампанію і запросив до співпраці на волонтерських засадах креативну агенцію Banda. Дізнавшись про те, як влаштований процес відбору в бригаду Азов, агентство запропонувало підхід, який передбачає, що кожна позиція розглядається як вакансія. Ще одним складником рішення стала пропозиція залучити до проєкту компанію Work.ua, на чий сайт із пошуку нових можливостей щодня заходить близько 450 тис. людей.
Читайте також: Позивний «Джампер». Як 26-річний блогер з «білим» квитком став кулеметником в бригаді Чорних Запорожців
«Для нас це можливість показати: рекрутинг до війська може відбуватися професійно і цілеспрямовано, а не через вручення повісток на блокпостах. Через неефективну систему набору досвідчені спеціалісти опиняються в окопах, а в той самий час висококваліфіковану роботу виконувати нікому. Людина мусить розуміти, що армія — це теж робота. А військо — теж роботодавець», — розповідає співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.
Як відбуватиметься набір до Азову?
Рекрутмент до Азову відбуватиметься так. Відвідувачі сайту Work.ua бачитимуть актуальні вакансії, наприклад, «Автоелектрик», «Кухар» чи «Начальник складу». Щоби податися на вакансію, яка зацікавила, людині треба натиснути кнопку «Відгукнутися» під описом вакансії на сайті. Якщо кваліфікація відповідає очікуванням роботодавця, рекрутер «Азову» зв’язується з кандидатом для співбесіди.
Під час співбесіди в місцевому рекрутинговому центрі кандидата спитають про його чи її досвід, навички, особисті та професійні цілі. Рекрутер також розповість про грошове забезпечення та інші переваги, пов’язані із зарахуванням до армії. У разі успішного проходження всіх етапів добору, рекрутер Азову допоможе підготуватися до наступного кроку — зарахування на військову службу, де, крім проходження військово-лікарської комісії та тестування, спільно з офіцером групи комплектування можна буде остаточно визначитися з військовою спеціальністю відповідно до навичок і досвіду кандидата.
Усі новобранці Азову проходять кількатижневу бойову підготовку і працюють під керівництвом високопрофесійних командирів.
Нагадаємо, у Києві офіційно з’явилася вулиця Героїв полку «Азов».
Раніше ми повідомляли, що в Україні створили серію коміксів про героїв, які захищали «Азовсталь».
Фото: Надане ШоТам.
Суспільство
очільниця ГО «Юстина».
Вирішили створювати свою громадську організацію
Ми готували вдома на вогні. Газу не було, світла не було, а отже й інтернету — ми не знали, що відбувається. Але надавали медичну допомогу, прибирали у дворі, прали, годували собак і котів. Люди дуже згуртувалися.
«Юстина», бо справедливість
Місцеві не одразу звикли до таких заходів, а деякі вважали, що їм не потрібна психологічна допомога, і мали багато упереджень щодо психологів. Але зміни в тих, хто таки відвідував заняття, були помітні. Жінки ставали спокійнішими, більш розкутими, виговорювались. Між собою знайомились, бо навіть живучи в одному селі, могли ніде не перетинатися.
Спільний запит у селі — велопарковка
Діти там теж висловлювали свої думки, і мене тоді збентежило, що одна дитина каже: «Нащо писати? Все одно нас ніхто не чує». І мені так хотілося щось зробити для дітей, щоб вони бачили, що мрії мають здійснюватися.
Зробили покриття та надихнули інших на зміни
Коментарі
Суспільство
Як працюватиме новий маршрут?
- На ділянці Варшава – Рава-Руська курсуватиме поїзд польської залізниці PKP Intercity.
- На маршруті Рава-Руська – Львів – Чернівці працюватиме дизель-поїзд українського виробництва ДПКр-3.
Коментарі